Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Grand Cherokee WJ Sunroof Gideri TemizliÄŸi

Hybrid View

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koltuğu söktüm, ıslak makine ile suyu çekeceğim. Bezla kabasını aldım ama sünger su içinde.

Oto yıkamacı koltuk sökme, vakum ve 100 derece ısıtma 4-5 saat için 150 TL dedi. Kendim giriştim bakalım. İş güç yalan oldu bugün de.
    iş güç mü? yalan mı ? hahahahahah ...düğmesiz wj in varsa başka işin yok demektir daha anlamadın mı sen bunu
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iş güç mü? yalan mı ? hahahahahah ...düğmesiz wj in varsa başka işin yok demektir daha anlamadın mı sen bunu
    Zaa, öyle oldu bugüne kadar. E 13 yıllık arabayı temizlemek, eksiklerini gidermek uğraştırıyor bi nebze

Suyu bayağı tahliye ettim, yer döşemesinden süpürge ile ciddi miktarda su çektim. Şimdi koltuk sökük, döşene altında destekle hava duruyor ve havalanıyor. Akşam 2000 Watt'lık ısıtıcı fan bağlayacağım sitenin güvenliğinin orada.

Ancak hep aklıma takılıyor. Bu su nereden geldi? Yukardan damlama ile mi? Aşağıdaki çıkış yerinden mi? Aşağıdaki yer çok sıkı, zor söktüm, ordan kaçırması zor. Yukardan damlayanla da aşağısı o kadar gölet olmaz gibi geliyor. Herşey kurutma işlemi sonrası belli olacak. Eğer gider temizliğim işe yaramızsa artık orası su dolmaz.Ama başka yerden kaçak varsa kötü. Döşeme kuruduktan sonra inşallah sağlam bi yağmur yağar.