Sayfa 115 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 1565105113114115116117 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 2,281 ile 2,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Yeni Üye mutulug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Haziran.2017
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracının km'si çok yüksek değil eğer doğruysa! ama çok uzun süreler yatmış makina da makul değildir. Zaten 25 yaşına yaklaşmış araçlarımız ve kimin elinde nasıl kullanıldığı belli değil malesef, öncesini bilmiyor yeni alanlar, motor bu kapalı kutu işte...
    Şimdi; Motor ısındıkça silindir gömlek çapları da büyür, pistonlar da genleşir ama aşınmış pistonlar eskimiş motorlarda, motorun çalışmasına yetecek kadar arada ki boşluğu dolduramaz. Ölçü farkı arttıkça kompresyon kaçakları da büyür ve bir noktadan sonra yeterli kompresyon sağlanamaz...bu iş zamanı sağlanamadığı için motor ısındıkça stop eder! Sonra soğuyunca arada ki piston - gömlek boşluğu azaldığı için, kompresyon sağlanır ve düzeldim zannedip tekrar çalışır.
    Umarım bunlar değildir ama böyleyse eğer rektifiye ister makina! Sırayla bakmak lazım dediğim gibi herşeye sabırla...

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    umarım dediğiniz gibi bir durumla karşılaşmam.dün tamircimi aradım,bana tesisatta bir yerde şaseye sebep olan bir yer var dedi.ısınınca yapışıp devreyi kesiyor.dedi.her ne kadar buna inanmasamda bekliyorum ustanın yapacağını...

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı ercumentaltuncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla yalan yok 96 ve üzeri olan gc lerin iç tasarımları daha çok hoşuma gitse de bu 95 lerin retro havası çok cezbediyor beni
    96 ve üzeri olanlar daha avrupa bizimkisi daha asil tabi şimdi diğer arkadaşlardan hemen yorumlar gelecek

Üye oxsigen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    Würth Benzin Enjektör Temizleyici Yeni Nesil 300ml
    http://www.hepsiburada.com/wurth-ben...B1sipari%C5%9F

Bı ürünün kullanımı çok noktalı enjeksiyona ait motor için uygunmudur 97 grand cherokee zj

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    07.Temmuz.2017
    Alıntı Excalibur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Varsa Ön bar uzeri 60cm lik /ortalama 140w vbg. led bar tercih ederseniz hem daha ekonomik hemde daha etkili oldugunu goreceksiniz. Iceride dugmeden röleli bir uygulama olmali.

Led uygulamalarinizi resimler ile bekliyoruz.
    Başlığı kirletiyorum biraz ama. Excalibur (Ömür Bey) Özel mesaj atmam gerekiyor size fakat mesaj kutunuz dolu.

herkese merhaba bugün bu ürünün siparişini verdim umarım elime ulaşır ve doğru parçayı almışımdır. kargo dahil 180 dolar tuttu. 1996 gc 5.2 aracım için. normal posta yaptırdım. daha önce sipariş verenler ne yapmam gerekir gümrük vergi falan konusunda yardımcı olabilir mi acaba. teşekkür ederim şimdiden. https://www.rockauto.com/en/moreinfo...182192&jsn=384

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    01.Haziran.2017
    Nereden
    antalya
    zj lerin ampul tipi ne arkadaslar uzun kisa olarak farklimi led ampulle degistirlebilirmi bilgisi olan arkadaslar?

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    http://www.osram-americas.com/en-us/...l=1950&make=61

9004

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Üye cyberkesh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Herkese iyi bayramlar benim yeşil hayvanın aküsü bitti karasudayım üstünde mutlunun 75 liği var sıgarsa daha yüksek kapasiteli taktırayım mı yoksa 75 lik mi koyalım birde dün takviye yaptıktan sonra rölantide 2 3 dk çalışıp stop etti bunu neden yapmıştır Acaba

Üye Feyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    12.Aðustos.2017
    Nereden
    Giresun
    benim wjye 72'lik akü bitince 90'lık taktık 😉😋
    aküde şarj olmadığı için stop eder, takviye kablolarını bağlayıp çalıştırınca 1 2dk rölantide gazı kesmeyin. eğer münkünse far vs. de açmayın bir süre şarj dinamosu edebildiği kadar şarj etsin. akü bittiyse eğer, stop da ondandır.

herkesin bayramını kutlar, küçüklerimin gözlerinden büyüklerimin ellerinden öperim.
    freelance developer | omerbeyoglu.me
    jeep | grand cherokee wj 4.7 v8 285hp (KOC)

Üye bahadr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Ocak.2017
    Nereden
    ankara
    Herkese iyi bayramlar.
    97 zj 5.2 sahibiyim.yanlışlıkla kumanda üzerindeki panic butonuna bastım. ama tekrar basmama, kapıları açmama, aracı çalıştırmama rağmen susmadı. Son çare akü eksi kutup başını sökerek susturdum.
    Neden olmuÅŸ olabilir?

Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Alıntı Feyz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim wjye 72'lik akü bitince 90'lık taktık ������������
    aküde şarj olmadığı için stop eder, takviye kablolarını bağlayıp çalıştırınca 1 2dk rölantide gazı kesmeyin. eğer münkünse far vs. de açmayın bir süre şarj dinamosu edebildiği kadar şarj etsin. akü bittiyse eğer, stop da ondandır.

herkesin bayramını kutlar, küçüklerimin gözlerinden büyüklerimin ellerinden öperim.
    Koskoca karasuda adapazarında ters kutup 72 amper akü bulamadık bende akü şarj olsun diye melen tarafına dolaşmaya gittim yol kenarında bi benzinligin içinde lastikci bi arkadaşta akçakoca da durdum ölçüm vs yaptı abi akün canavar gibi dedi değiştirmeye gerek yok şaşırdım bende hakkitende değerler normal di şarj dinamosunda problem olabilir mi acaba şuan için araba çalışıyor düzgün olarak

Ãœyelik tarihi
    12.Aðustos.2017
    Nereden
    Giresun
    bizde giresunda bulamadık, trabzondan ertesi güne getirttik
    o ölçüme güvenme, ömrü bitmiştir.

Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Alıntı Feyz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde giresunda bulamadık, trabzondan ertesi güne getirttik
    o ölçüme güvenme, ömrü bitmiştir.
    Bana da dediler pazartesi anca getirtebiliriz diye ama zaten pazartesi dönüyorum istanbula gidene kadar diri tutayım bari aküyü istanbulda değiştirim artık

Ãœyelik tarihi
    12.Aðustos.2017
    Nereden
    Giresun
    yanlışım olmasın ama tekrar panic veya unlock butonuna basınca durması gerekiyordu. ya da 15mph hıza ulaşınca kesin duruyor.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    01.Haziran.2017
    Nereden
    antalya
    Teşekkürler led ile değiştirmek mümkünmü bu 9004 nadir bulunuyor sanırım h4-7 vs gibi yaygın değil

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    01.Haziran.2017
    Nereden
    antalya
    Bende 2 gün önce değiştirdim aküyü 90 lık ters kutup rahatlıkla sığdı ama 5-6 dükkan gezdik bulana kadar aküyü

Ãœyelik tarihi
    12.Aðustos.2017
    Nereden
    Giresun
    9004 tipi led ülkemizde çok bulunmuyor. amazon, ebay vs. araştırarak daha da uyguna alabilirsiniz.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    01.Haziran.2017
    Nereden
    antalya
    Ebay de kargo fiyatları uçuk üründen pahalıya geliyor aliexpreste bi bakayım sağolun

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    01.Haziran.2017
    Nereden
    antalya
    Aliex de buldum ancak sadece ampul değişimi yetermi yoksa ballast gibi birşey de gerekiyormu yoksa elektrikçi off road aydınlatmalara yaptığı gibi röle vs koysa yeterlimi bilgisi olan varmı

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    07.Temmuz.2017
    Arkadaşlar merhaba. Aracında bu aparattan (direksiyon kutusu güçlendirme) takılı olanlar 1-2 örnek fotoğraf atabilir mi? (lütfen googleden olmasın takılı ise orjinal araçtan olursa cok makbule geçer.) sanayideki ustalar ehlikeyf anlamadık diyip yapmıyor. Bir kaç yere sordum satan yok bulamadım parçayı. Nascar jeep e sordum onunda mallar gelmemiş hala. Arabamı kullanamıyorum bu sebepten dolayı. Satan yapan varsa bildiğiniz en azından paylaşırsanız sevinirim.

https://kevinsoffroad.com/product/ha...d-2/#gsc.tab=0

Sayfa 115 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 1565105113114115116117 ... SonuncuSonuncu