PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 97 zj orjinal yan basamak

discusmania
01.Nisan.2016, 18:29
Selam arkadaşlar,
97 ZJ aracımdan çıkan orjinal yan basamakları satıyorum. Orjinal şase takviyeleri ve vidaları üzerinde. Sadece 1 yerinde çatlak vardır. Resimde göründüğü gibidir. Fiyatı 500 tl'dir. Grup üyelerine fiyatta ufak birşey yaparım.
Tel: besyüzotuzdokuz810onbirdoksanüç

1998
1999
2000
2001
2002

Beatrix
01.Nisan.2016, 22:14
Zamanlama manidar.... :)

y-bsungur
01.Nisan.2016, 22:18
Al bendende o kadar daha dün akşam sök/tak muhabbeti yaptık üstüne bu mevzuu ..yapma bunu bize özellikle ben çok kıllandım :p Havacı Kardeşim..;)

y-bsungur
02.Nisan.2016, 00:29
Çok düşünme işin latifesindeyim ;) kim müşteri olursa sat gitsin ..Kurtul şu basamaktan .

discusmania
02.Nisan.2016, 00:30
:) :) Sizin yorumları okuduktan sonra gördüm dün akşamki muhabbeti :) İlk aldığım günden beridir sökmeyi düşünüyordum. Bugün sökmek kısmet oldu. Zaten dünki yorumlarda da basamak olayı ortada kalmış:) Yoksa kıllanacak bir durum yok :)

y-bsungur
02.Nisan.2016, 00:41
Burak İşin aslı bu araçlarda basamak cidden gereksiz malzeme ama kullanan bir sürü zj sahibide var herkesin kendine göre bir sebebi var hatta bu arabalarda Alümünyum borudan Domuzluk kullananda bir sürü arkadaş var kimi sevdiğinden kimisi lazım olduğu için bir Örnek ben belli bir nedenden dolayı basamak kullanıyorum yoksa bana göre herhanğibir görsellik kattığından degil.Ama bunu bu şekilde begenenlerde var.

mjz66
02.Nisan.2016, 19:02
Burak İşin aslı bu araçlarda basamak cidden gereksiz malzeme ama kullanan bir sürü zj sahibide var herkesin kendine göre bir sebebi var hatta bu arabalarda Alümünyum borudan Domuzluk kullananda bir sürü arkadaş var kimi sevdiğinden kimisi lazım olduğu için bir Örnek ben belli bir nedenden dolayı basamak kullanıyorum yoksa bana göre herhanğibir görsellik kattığından degil.Ama bunu bu şekilde begenenlerde var.
Basamak gayet gerekli bir malzeme babacım:) Zengin duruyor bir kere lüks cip görünümü yapıyor:) ayrıca tavanı ve sunroof'u silmek için üstüne çıkıyon çok işe yarıyor🙈:)

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

discusmania
02.Nisan.2016, 19:44
Basamak gayet gerekli bir malzeme babacım:) Zengin duruyor bir kere lüks cip görünümü yapıyor:) ayrıca tavanı ve sunroof'u silmek için üstüne çıkıyon çok işe yarıyor🙈:)

Katılıyorum, bencede zengin durduğu doğru. ZJ yi sadece şehiriçi kullanacak olsam çıkarmazdım:)

mjz66
02.Nisan.2016, 20:13
Katılıyorum, bencede zengin durduğu doğru. ZJ yi sadece şehiriçi kullanacak olsam çıkarmazdım:)
Bravo Burak, bunlar anlamıyor bu işten:)
Ayrıca ben de dağa taşa vuruyorum acımam hiç, yamuluyorlar her tümsek geçişinde düzelttiriyorum sonra gidip:)
Delirir şimdi Ergun abiler bu yazdıklarıma:)

Beatrix
02.Nisan.2016, 20:17
Ayrıca ben de dağa taşa vuruyorum acımam hiç, yamuluyorlar her tümsek geçişinde düzelttiriyorum sonra gidip:)

http://i394.photobucket.com/albums/pp28/beatrix-fhoto/ikon/gatling.gif (http://s394.photobucket.com/user/beatrix-fhoto/media/ikon/gatling.gif.html)

FuatD
02.Nisan.2016, 20:20

Sana destek olayım bende bir nebze :) bizim Karakız'da orjinal basamak var :)

Ama ZJ'e düşünmüyorum :)

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160402/5a63623affbc1cb24710f14fe2bf9360.jpg

mjz66
02.Nisan.2016, 20:21
Sana destek olayım bende bir nebze :) bizim Karakız'da orjinal basamak var :)

Ama ZJ'e düşünmüyorum :)

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160402/5a63623affbc1cb24710f14fe2bf9360.jpg
Cansın:) Ona da kabul:)

y-bsungur
02.Nisan.2016, 22:58
Yahu yazmayım dedim ama dayanamadım.Bir basamaktır gidiyor,abicim takan takmış kullanan kullanıyor,şimdi zj ye basamak takmayanlara bakıyorum çogunun camlarında rüzgarlık,kabutlarında sineklik arkalarında da çeki demiri yok ne yapıcaz rüzgarlıkları sineklikleri,çeki demirlerinidemi sökelim bende hem AVS kaput sinekligi hem AVS cam rüzgarlıgı hemde AVS Basamak hem de Mopar Çeki demiri var.ve bundan sonrasındada hiçbirini sökmeye niyetim yok.

Benim son sözüm Ben arabama böyle alıştım ve böylede çok hoşuma gidiyor..Sezarın hakkı Sezara.ZJ nin hakkı ZJ ye

mjz66
03.Nisan.2016, 00:58
Yahu yazmayım dedim ama dayanamadım.Bir basamaktır gidiyor,abicim takan takmış kullanan kullanıyor,şimdi zj ye basamak takmayanlara bakıyorum çogunun camlarında rüzgarlık,kabutlarında sineklik arkalarında da çeki demiri yok ne yapıcaz rüzgarlıkları sineklikleri,çeki demirlerinidemi sökelim bende hem AVS kaput sinekligi hem AVS cam rüzgarlıgı hemde AVS Basamak hem de Mopar Çeki demiri var.ve bundan sonrasındada hiçbirini sökmeye niyetim yok.

Benim son sözüm Ben arabama böyle alıştım ve böylede çok hoşuma gidiyor..Sezarın hakkı Sezara.ZJ nin hakkı ZJ ye
Bi basamak taksan varyaaa, yıkılır yıkılır:) Dinle sen kardeşini:)

toporomboz
03.Nisan.2016, 13:58
işte budur yawff basamaklı zj leri nerdeyse aforoz edeceksiniz :) levent kardeşimede yıldırım arkadaşımada katılmaca durumu var......neden? no off-road yes keyif-road durumu var maalesef konfor ve görsellik bizim için önemli...

y-bsungur
03.Nisan.2016, 17:03
konfor ve görsellik bizim için önemli...

Basamaklı,Rüzgarlıklı 20102011 Yakışıklı2012 ve Konforlu2013