Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 97 zj orjinal yan basamak

Üye discusmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul

97 zj orjinal yan basamak

Selam arkadaÅŸlar,
    97 ZJ aracımdan çıkan orjinal yan basamakları satıyorum. Orjinal şase takviyeleri ve vidaları üzerinde. Sadece 1 yerinde çatlak vardır. Resimde göründüğü gibidir. Fiyatı 500 tl'dir. Grup üyelerine fiyatta ufak birşey yaparım.
    Tel: besyüzotuzdokuz810onbirdoksanüç

20160323_174711.jpg
    20160401_150334.jpg
    20160401_150421.jpg
    20160401_150435.jpg
    20160401_150722.jpg

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Zamanlama manidar....

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Al bendende o kadar daha dün akşam sök/tak muhabbeti yaptık üstüne bu mevzuu ..yapma bunu bize özellikle ben çok kıllandım Havacı Kardeşim..

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Çok düşünme işin latifesindeyim kim müşteri olursa sat gitsin ..Kurtul şu basamaktan .

Ãœyelik tarihi
    23.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Sizin yorumları okuduktan sonra gördüm dün akşamki muhabbeti İlk aldığım günden beridir sökmeyi düşünüyordum. Bugün sökmek kısmet oldu. Zaten dünki yorumlarda da basamak olayı ortada kalmış Yoksa kıllanacak bir durum yok

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Burak İşin aslı bu araçlarda basamak cidden gereksiz malzeme ama kullanan bir sürü zj sahibide var herkesin kendine göre bir sebebi var hatta bu arabalarda Alümünyum borudan Domuzluk kullananda bir sürü arkadaş var kimi sevdiğinden kimisi lazım olduğu için bir Örnek ben belli bir nedenden dolayı basamak kullanıyorum yoksa bana göre herhanğibir görsellik kattığından degil.Ama bunu bu şekilde begenenlerde var.

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak İşin aslı bu araçlarda basamak cidden gereksiz malzeme ama kullanan bir sürü zj sahibide var herkesin kendine göre bir sebebi var hatta bu arabalarda Alümünyum borudan Domuzluk kullananda bir sürü arkadaş var kimi sevdiğinden kimisi lazım olduğu için bir Örnek ben belli bir nedenden dolayı basamak kullanıyorum yoksa bana göre herhanğibir görsellik kattığından degil.Ama bunu bu şekilde begenenlerde var.
    Basamak gayet gerekli bir malzeme babacım Zengin duruyor bir kere lüks cip görünümü yapıyor ayrıca tavanı ve sunroof'u silmek için üstüne çıkıyon çok işe yarıyor🙈

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœyelik tarihi
    23.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basamak gayet gerekli bir malzeme babacım Zengin duruyor bir kere lüks cip görünümü yapıyor ayrıca tavanı ve sunroof'u silmek için üstüne çıkıyon çok işe yarıyor🙈

Katılıyorum, bencede zengin durduğu doğru. ZJ yi sadece şehiriçi kullanacak olsam çıkarmazdım

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı discusmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum, bencede zengin durduğu doğru. ZJ yi sadece şehiriçi kullanacak olsam çıkarmazdım
    Bravo Burak, bunlar anlamıyor bu işten
    Ayrıca ben de dağa taşa vuruyorum acımam hiç, yamuluyorlar her tümsek geçişinde düzelttiriyorum sonra gidip
    Delirir şimdi Ergun abiler bu yazdıklarıma

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Ayrıca ben de dağa taşa vuruyorum acımam hiç, yamuluyorlar her tümsek geçişinde düzelttiriyorum sonra gidip

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya

Sana destek olayım bende bir nebze bizim Karakız'da orjinal basamak var

Ama ZJ'e düşünmüyorum

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana destek olayım bende bir nebze bizim Karakız'da orjinal basamak var

Ama ZJ'e düşünmüyorum

Cansın Ona da kabul

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Yahu yazmayım dedim ama dayanamadım.Bir basamaktır gidiyor,abicim takan takmış kullanan kullanıyor,şimdi zj ye basamak takmayanlara bakıyorum çogunun camlarında rüzgarlık,kabutlarında sineklik arkalarında da çeki demiri yok ne yapıcaz rüzgarlıkları sineklikleri,çeki demirlerinidemi sökelim bende hem AVS kaput sinekligi hem AVS cam rüzgarlıgı hemde AVS Basamak hem de Mopar Çeki demiri var.ve bundan sonrasındada hiçbirini sökmeye niyetim yok.

Benim son sözüm Ben arabama böyle alıştım ve böylede çok hoşuma gidiyor..Sezarın hakkı Sezara.ZJ nin hakkı ZJ ye

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Yahu yazmayım dedim ama dayanamadım.Bir basamaktır gidiyor,abicim takan takmış kullanan kullanıyor,şimdi zj ye basamak takmayanlara bakıyorum çogunun camlarında rüzgarlık,kabutlarında sineklik arkalarında da çeki demiri yok ne yapıcaz rüzgarlıkları sineklikleri,çeki demirlerinidemi sökelim bende hem AVS kaput sinekligi hem AVS cam rüzgarlıgı hemde AVS Basamak hem de Mopar Çeki demiri var.ve bundan sonrasındada hiçbirini sökmeye niyetim yok.

Benim son sözüm Ben arabama böyle alıştım ve böylede çok hoşuma gidiyor..Sezarın hakkı Sezara.ZJ nin hakkı ZJ ye
    Bi basamak taksan varyaaa, yıkılır yıkılır Dinle sen kardeşini

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    işte budur yawff basamaklı zj leri nerdeyse aforoz edeceksiniz levent kardeşimede yıldırım arkadaşımada katılmaca durumu var......neden? no off-road yes keyif-road durumu var maalesef konfor ve görsellik bizim için önemli...

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    konfor ve görsellik bizim için önemli...

Basamaklı,Rüzgarlıklı Eklenti 2010Eklenti 2011 YakışıklıEklenti 2012 ve KonforluEklenti 2013
    Konu y-bsungur tarafından (03.Nisan.2016 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.