Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Büyük geze-gen buluşmasi ve Texxoff plastoff etkinliği

Üye Kanuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°STANBUL

Büyük geze-gen buluşmasi ve Texxoff plastoff etkinliği

sevgili geze-gen'ler

Uzun zamandır planlarımızda olan ve Mert başkanla da istişare ettiğimiz etkinliğimizi düzenlemek için 26 Ekim 2014 Pazar günü eşlerimiz ve çocuklarımızla birlikte en kapsamlı katılımın olacağını düşündüğümüz büyük geze-gen buluşmasını yapıyoruz...yer olarak aynı tarihte kardeş grup TEXXOFF'un PLASTOFF etkinliğinin yapılacağı Kayışdağı geze-gen çarşamba buluşmalarını yaptığımız bölge olacak....iki etkinliği bir arada gerçekleştirerek hem dostlukları pekiştirmeyi hem de güzel,keyifli bir gün geçirmeyi planlıyoruz....tüm eş,dost,arkadaş ve üye olan-olmayan herkesi bu iki grubun etkinliğinde güzel bir gün geçirmeye bekliyoruz....hava durumuna göre bizdeki ve texxoff'daki tenteleri de kullanabiliriz.....kalabalık olacağımızdan mangal olayına girmeyip sabah kahvaltı,öğleden sonra da kek,börek,soğuk meze vs tarzı takılıp,plastoff yarışıyla da renklenecek günü noktalarız .....şimdiden keyifli ve eğlenceli dakikalar

saat 10,00'dan itibaren dağdayız
    Konu Kanuni tarafından (16.Ekim.2014 Saat 16:32 ) değiştirilmiştir.

Üye Marduk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    ISTANBUL
    Ben ayse ve ege ile beraber birkac aile dostumla orada olacagım..

Mobil gönderi....

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    arkadaşlar plastoffa girecek olanlar varsa emirhanla irtibata geçsin acilen sınırlı sayıda araç var . fotoda sağda görünen araç için toplu fiyat aldı 15 araç aldı 11 tanesi kapışıldı. fiyatı 150 tl. plastoff ile ilgili videolar ekleyeceğim nasıl birşey olduğunu görün diye. türkiyede ilk defa yapacağız hep birlikte....

GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    ben ,ebru ,plastik aracım ve korumalarım ile orada olacağız..

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul

Üye dinamiq3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Aðustos.2014
    Nereden
    İstanbul / Maltepe / Küçükyalı
    bir aksilik çıkmaz ise bir kaç arkadaşımla beraber izlemek için orada olacağım.. yarışın başlanğıç saati belli mi?
    98'xj

Üye Kanuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°STANBUL
    sabah 10da toplanmaya başlarız

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı dinamiq3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir aksilik çıkmaz ise bir kaç arkadaşımla beraber izlemek için orada olacağım.. yarışın başlanğıç saati belli mi?

12 start ama daha önce gel bence...pardon start belli değil trial ile karıştırdım

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    ISTANBUL

Mobil gönderi....

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    ISTANBUL
    Arkadaslar geze-gen buluşması ve plastoff bu alanda yapılacak...alan cok guzel... En alt taraf bulusma ve piknik ve seyir alanı... Yola yakın.. Cok istenirse normal arac girisi var... Arabasını sokmak istemeyenler için 200 mt yürüme mesafesi... Yolda gordugunuz uzere her zorluk düzeyine göre iniş var... Sıkıntı yok... ...yolda cok tas yok .. Etkinlik sabahı bir mıntıka yapar... Cözeriz işi... yolun alt kısmı sağlı sollu ağaçların altı da masa kurmaya müsait....

Mobil gönderi....
    Konu Marduk tarafından (21.Ekim.2014 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    ISTANBUL
    Buluşma yerimiz Kayışdağı ... Madalyalı tesislerini geçtikten sonraki su olan alan normal araç park yeri...200 mt yürüme mesafesi orman içinden... Yönlendirme tabelaları olacaktır... Plastoff başlangıcı saat 10:00... Geze-gen buluşması saat 09:00 dan akşam 18:30 kadar devam edecektir...

Mobil gönderi....

bir aksilik olmazsa bende katılacağım tabiki izleyici olarak yalnız yarışla alakalı biraz sıkıntı olabileceğini düşünüyorum. kabul, burada zaten limitleri zorlayan insanlar çoğunluğu oluşturuyor fakat bu plastik arabalarla yarış işi, o kayışdağı eğimini ve zeminini az buçuk bilen biri olarak biraz korkuttu beni. bir fikir olarak sunuyorum lütfen değerlendirin bunu sonuçta bir tedbirdir. bir kiralık ambulans şirketiyle görüştüm doktorlu ekip olarak 2 saatliğine 400tl fiyat verdiler. firmaları çok araştırmadım biraz daha araştırılıp daha iyileri bulunabilir ama sizden ricam bu ambulans işini lütfen ciddi bir şekilde düşünün

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı İnFLeXiBLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir aksilik olmazsa bende katılacağım tabiki izleyici olarak yalnız yarışla alakalı biraz sıkıntı olabileceğini düşünüyorum. kabul, burada zaten limitleri zorlayan insanlar çoğunluğu oluşturuyor fakat bu plastik arabalarla yarış işi, o kayışdağı eğimini ve zeminini az buçuk bilen biri olarak biraz korkuttu beni. bir fikir olarak sunuyorum lütfen değerlendirin bunu sonuçta bir tedbirdir. bir kiralık ambulans şirketiyle görüştüm doktorlu ekip olarak 2 saatliğine 400tl fiyat verdiler. firmaları çok araştırmadım biraz daha araştırılıp daha iyileri bulunabilir ama sizden ricam bu ambulans işini lütfen ciddi bir şekilde düşünün
    serdar bu işle ilgilen lütfen...çok ciddi yaralanmalar olabilir..kiralama işlemini ve saatini konuşalım..ama kesinlikle kiralıcaz..

Alıntı Dragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serdar bu işle ilgilen lütfen...çok ciddi yaralanmalar olabilir..kiralama işlemini ve saatini konuşalım..ama kesinlikle kiralıcaz..
    Tamamdır bugün daha detaylı bir araştırma yaparım ben ayrıntıları hallederiz

Üye anarchist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Yarışla ilgili zorunlu teçhizat olmalı bence. Mesela Kask.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    kask zorunlu zaten tahsinim..

Üye KoMoDoWaRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Serdar ambulansı ayarladı.. Saat 10:00 12:00 arasına... Daha detaylı bilgiyi kendisi verecektir... Kendisine çok teşekkür ederiz

Yeni Üye Simurg2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    05.Mart.2014
    Ertesi gün bel boyun diz bacak bilimum eklem ağrılarıyla ilğili ağrı kesicilerin kullanımında artış olacak 100 lerce saat iş günü raporla geçecek gibi gözüküyor patronlar duymasın nerde sakatlandın plastık cocuk arabasıyla kayışdağından inerken

Üye KoMoDoWaRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı Simurg2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertesi gün bel boyun diz bacak bilimum eklem ağrılarıyla ilğili ağrı kesicilerin kullanımında artış olacak 100 lerce saat iş günü raporla geçecek gibi gözüküyor patronlar duymasın nerde sakatlandın plastık cocuk arabasıyla kayışdağından inerken
    Yarışmamamın en büyük sebebi bu

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı KoMoDoWaRaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar ambulansı ayarladı.. Saat 10:00 12:00 arasına... Daha detaylı bilgiyi kendisi verecektir... Kendisine çok teşekkür ederiz
    tenk yuuu serdarımmm

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu