Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: enduro cross eğitimi...

Konulanmış Görüntüleme

Üye

enduro cross eğitimi...

aylardır hayalini kurduğum heyecan içinde beklediğim ve bu uğurda çok çalıştığım yepyeni sporum cross eğitimlerine dün başladık...başta beni doğru yönlendiren kaan abime sonsuz teşekkürler...ilk olarak bu konuyu ona açtığımda ; ben cross yapıcam abi dediğimde versiyon 2.0 a geçmen lazım demişti..anlam veremedim ve sordum versiyon 2.0 nedir diye...zayıflayacaksın ve kaslanacaksın...yoksa bırak düşmeyi sürerken bile kırarsın heryerini demişti..7 aylık rejim ve spor ile hazırlıklarımı tamamladım...motor almadan önce tüm güvenlik ekipmanlarımı tamamladım ( ki kaan abinin büyük desteği ile )

emir (eski troff başkanı ) telefon görüşmeleri ile bize doğru eğitimi verecek kişiyi de bulduk...eee deli lazım bize dedik ve en delisinden bülent ateş ve oktay gündoğdu ile ekibi oluşturduk...çekmeköyün güzel ormanlarında ilk eğitimimizi aldık..devamı gelecek... yorgunluk var ancak yüzümüz güldü tüm gün.. herkese sonsuz teşekkürler tekrar...

her konuda desteğini esirgemeyen sevgili eşime teşekkürler...resimler için de teşekkürler...

Konu Dragon tarafından (13.Ekim.2014 Saat 12:01 ) değiştirilmiştir.