Hadi bakalım rahmetli kayahan ile açılışı yapayım benim durumumu en iyi bu cümle açıklıyor ''bizimkisi bir aşk hikayesi '' yoksa inanın çekilecek dert değil akılla mantıkla alakası yok zaten sorana anlatamıyorum cevap veremiyorum ...
malumunuz bende 19 aydır siyah bir 5.9 vardı özenerek alıp masraftan kaçmadığım daha 1 ay önce şanzımanı yaptırdığım. her nasıl olduysa emir idi sanırım whatsuptan yolladı alınır mı bu araç adam olur mu gibisinden baktım ucuz etin yahnisi olmaz vardır bişeyler dedim parayla düzelmez bu araçlar biliyoruz artık . sonrasında ne oldu nasıl gelişti bilmiyorum yoldaşım gürcanla konuşurken zaten yakın ilana da yeni çıkmış bakalım bi ne kaybederiz fikrimiz olsun dedik. ciddiye almadan gidip baktık araç yürümüyordu zaten şanzıman arızalı idi sonra döndük ertesi gün tekrar gitti birbirimizi biraz gaza getirdik araç ilk sahibinden boya değişen yok 180.000 de lpg hiç görmemiş falan bakınca aracın içi harabe 10 yıldır yatıyor örümcek ağları toz pislik ama birşey çekti bizi nikahı kıyıverdik orada . bendeki siyah 5.9 u hemen ilana koydum zira bu yeşili toplamak için para lazım olacaktı .

yattığı otoparktaki ilk günleri ....