Öncelikle atıf ustanın beni çok fazla bekletmesi dışında bir şey söylemedim kendisine,evet arabayı aldım çünkü bana bir hafta on gün müsaade et elimdeki işlerim bitsin bakıcam arabana dedi sonra noldu ben dükkana üç defa gittim bana bakıcam dedi her defasında,böyle bir buçuk ay geçti hiç bir şey yapılmadan.ben bayramda ailemle arabasız kaldım.neyse sağlık olsun dedim olsun yeterki dedim.ayrıca yazımda zaten belirttim atıf usta da arabam bir buçuk ay kaldı bende alıp kapımın önüne koydum diye.arabamı tamir etmesi için bırakıp başında durabileceğim bir pozisyon olmadı ki zaten tamir yapılmaya başlamadan (roket teli ve Egr yi kendim aldım bıraktım kendisine)aldım arabamı,başlamadı zaten tamire nasıl ve neyi takip edicem.arabamı alırken haftada iki üç defa ara beni muadil bi araç geldimi diye sor dedi...burada mağdur olan benim siz kalkmışsınız benden hesap soruyorsunuz.ben atıf ustanın iyi bir karakteri olduğunu gördüm,ancak kendisinin eleman yetersizliği ve Tamir için çok fazla araç aldığı da aşikar.kaldı ki zaten kendisinede bunu belirttim.benim hiç bir sorunumunda çözüldüğü yok ayrıca (roket teli ve egr takılması dışında)arabama binip gittiğim sanayiden çekici ile evime geldim ha buna sebep olan usta atıf abi değil tabiki beni mağdur eden usta belli...atıf abi belki arızamı giderirdi ama ben bir buçuk ay bekledim buda yapılanda bana göre doğru değildir.