Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni arazi aracım L200

Üye Explorer-En - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    İbrahim tekrar hayırlı olsun.Bizzat yakından görmek keyifliydi benim için.Ayna mahruti dişli oranlarında ya da şanzumanda değişiklik olmaması ilginç.
    Otoyolda ve arazide izlenimlerin neler?
    Ustayla görüştüğünde ''Navara AT 4X4 için de benzer uygulama mantıklı mı?'' diye sorar mısın zahmet olmazsa.

Üye dinamiq3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Aðustos.2014
    Nereden
    İstanbul / Maltepe / Küçükyalı
    Alıntı arnavut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre öncelikle cevap yazamadığım için özür dilerim.İlyas usta araca takılacak lastik ebadında göre yükseltme yapıyor tahmini 6" kadar yükseltti buna kupa dahil.ön takımda salıncaklar, rotiller takviye yapılıp daha güçlü hale getirildi tüm şaft,aks ve rot açıları ayarlandı araç orjinal hali ile aynı konforda kullanılıyor ayrıca makas küpeleri açılabilir olanlarla değişti.Amortisörler daha uzun olanları ile değiştirildi...başka sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım
    Cevap için çok teşekkürler, az çok amerikanı çözdük ama L200 de çok az bilgimiz var, verdiğiniz bilgiler bizim için önemli, arkadaşın planıda aşağı yukarı sizin projenizin şuan ki hali ile aynı, takıldığımız noktada yine desteğinizi rica ederiz

Maşallah aracınız çok güzel olmuş, L200 de ilaç 35 gibi duruyor

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    kardeşim güzel günlerde kullan...çok yakışıklı oldu maşallah

Üye arnavut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Explorer-En Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim tekrar hayırlı olsun.Bizzat yakından görmek keyifliydi benim için.Ayna mahruti dişli oranlarında ya da şanzumanda değişiklik olmaması ilginç.
    Otoyolda ve arazide izlenimlerin neler?
    Ustayla görüştüğünde ''Navara AT 4X4 için de benzer uygulama mantıklı mı?'' diye sorar mısın zahmet olmazsa.
    İlkaycım ustayla yakında görüşürüm ve sana bilgi veririm.Henüz arazide denemedim fakat yolda çok konforlu inşallah yakında arazideki performansını buradan yazarım iyi dileklerin için teşekkürler...

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    İbrahim bey tebrikler.Arkadaş aracınız çok güzel olmuş ,güle güle kullan,aman nazar degmesin, bu L200 leri bende çok seviyorum,takip ettiğim özel bir İnternet ve TV kanalında program yapan,profesyonel etaplar düzenleyen zj,rubicon ve L200 lerden kurulu ciddi kaynaşmış bir Offroad ekibi var onların sitesindede L200 lerle ilgili pek çok çamur,dere,tepe,,kar,buz,vs vs video var (seyretmenizi isterim)kafamda zj ye yoldaş bir L200 almak var fakat aldımı bu hale getirmek lazım,malum sitedende satılıkları takip ediyorum fakat bu arabaların 4x2/4x4 modları ve en az üç dört degişik modeli var bunlardan hangisi tutuluyor ,hatta sizinki hangi model ve bu yükselteme işi filan bütçe bu konularda biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim bey tebrikler.Arkadaş aracınız çok güzel olmuş ,güle güle kullan,aman nazar degmesin, bu L200 leri bende çok seviyorum,takip ettiğim özel bir İnternet ve TV kanalında program yapan,profesyonel etaplar düzenleyen zj,rubicon ve L200 lerden kurulu ciddi kaynaşmış bir Offroad ekibi var onların sitesindede L200 lerle ilgili pek çok çamur,dere,tepe,,kar,buz,vs vs video var (seyretmenizi isterim)kafamda zj ye yoldaş bir L200 almak var fakat aldımı bu hale getirmek lazım,malum sitedende satılıkları takip ediyorum fakat bu arabaların 4x2/4x4 modları ve en az üç dört degişik modeli var bunlardan hangisi tutuluyor ,hatta sizinki hangi model ve bu yükselteme işi filan bütçe bu konularda biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.
    Yıldırım bey öncelikle teşekkürler benim aracım invite 4x4 manuel arka 100% kilitli model açıkçası hangi model tutulur hangisi tutulmaz bilmiyorum ben içlerinde en temiz ve arka kilitli olanlardan seçtim yükseltme işlemi için yaklaşık 5000 tl civarı tutuyor ama bunu en iyi ...... ( özelden paylaşıyorum) usta araca yapılacak işleme göre daha iyi belirler bu konuda ....... (özelden paylaşıyorum) ustanın üstüne bu işlemleri yapıp konforda ve sürüşten hiç birşey kaybetmeden yapacak usta yoktur...

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Arkadaşlar..., usta ve yerli firma ismi tavsiye paylaşım veya yorumlarımızı sitemiz kuralları gereği özelden yapıyoruz....

Sevgiler

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Bilgi için teşekkürler araç çok güzel olmuş Allah nazar vermesin kesin bende bir l200 alacağım malum siteden bakınıyorum uygun görünenlerin km leri çok yüksek bu araçların Km limitleri nedir ne değildir bilmiyor ve bu tarz kamyonet tipi araçları hiç tanımıyorum neyine dikkat etmek lazım filan bilmiyorum hangi modeli filan karmaşası da var pek emin olamıyorum,fakat uygun olduğunu düşündüğüm bir araç bulunca bu konuda sizinle fikir alışverişi yapmak istiyorum.

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar..., usta ve yerli firma ismi tavsiye paylaşım veya yorumlarımızı sitemiz kuralları gereği özelden yapıyoruz....

Sevgiler
    Ergun abi özür dilerim bu kuruldan haberdar değildim uyardığın için teşekkürler

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Ergun abi özür dilerim bu kuruldan haberdar değildim uyardığın için teşekkürler
    geçmişte tatsız tecrübelerimiz olmuştu da...

Nerde kalmıştık ?? L200 falan ?

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Eyvallah abi iÅŸte bizim L200'le gidiyordum

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Eyvallah abi iÅŸte bizim L200'le gidiyordum
    Bugün Halil ile yolda dedikodunu yapıyorduk....; her ne kadar 35 lerle çeviriyor görünse de illaki şanzımanı yoruyordur ve ilk doğruyacağı yerlerden biri istavroz dişlileri olur. Arayı fazla uzatmadan bence ya ayna mahrutileri değiş yada 33' lere in derim...

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Halil ile yolda dedikodunu yapıyorduk....; her ne kadar 35 lerle çeviriyor görünse de illaki şanzımanı yoruyordur ve ilk doğruyacağı yerlerden biri istavroz dişlileri olur. Arayı fazla uzatmadan bence ya ayna mahrutileri değiş yada 33' lere in derim...
    Tavsiye için teşekkürler ergun abi fakat bunlar seninde bildiğin gibi bütçe meselesi daha yapmak istediğim şeyler var sırası ile yapmaya çalışıyorum hayırlısı ile oda olur inşallah..

Üye Explorer-En - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    İbrahim Ergun Abi'nin dediği konu çok önemli.En azından aşırı yüklenme şimdilik.İyi günlerde kullanman dileğiyle...

Üye MUHTEŞEM26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    05.Mart.2014
    Nereden
    ESKÄ°ÅžEHÄ°R
    güle güle kullanın güzel olmuş zevkini çıkartın dünyaya bir daha gelmeyeceğiz

Üye desdes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    [QUOTE=arnavut;16705]

HADİ ÇAMURA GİDELİM BERABER..

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Deniz hocam gidelim çamurlayalım şu canavarları

Üye BER-ŞAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Zeytinburnu
    Çamura giderken, Yanınıza Amerikan ZJ almayı unutmayın.!

Üye Kasif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Kucukcekmece-Tepeustu
    Durduk yere Kamyonet aldirican bize bitane daha Ben gorurgormez masallah dedigim icin nazarim degmez

Cok guzel olmus,bayildim gercekten...

Bu arada Deniz abi senin L200 otomatik vitesmiydi

Üye desdes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    evet otomatik..

Alıntı Kasif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durduk yere Kamyonet aldirican bize bitane daha Ben gorurgormez masallah dedigim icin nazarim degmez

Cok guzel olmus,bayildim gercekten...

Bu arada Deniz abi senin L200 otomatik vitesmiydi

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu