Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WJ Çeki Demiri

Üye Ercan Erdinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    14.Kasým.2014
    Nereden
    İstanbul/Çengelköy

WJ Çeki Demiri

Selamlar,
    Wj aracımla römork çekmem gerektiği için çeki demiri ihtiyacım var. Tercihan orjinal Mopar 2.el veya yeni olabilir.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    römork çekmek için çeki demirinin ruhsata işlenmesi şart olmazsa olmaz yoksa araç bağlanır . o yüzden 2. el alamazsınız / almayın çünkü ruhsata işlenmesi için çeki demirinin faturası montaj faturası ce belgesi çeki demiri seri numarası ve çeki demiri projesi gibi bir sürü prosedür var tahmini 1200 tl civarına maloluyor.
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye Ercan Erdinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    14.Kasým.2014
    Nereden
    İstanbul/Çengelköy
    Selam,
    Konu ile ilgili prosedürü biliyorum. Yıllar önce otogaz sektöründe dünya lideri olan İtalyan firmanın Türkiye Distribütörlüğünü alarak otomotiv sektöründe bayilerim ve kendi servislerimle çalıştım. Bu nedenle tadilat projesi hazırlama ve onaylama yetkisi aldım. Daha önce toplayarak oğluma verdiğim 93 ZJ 4.0 aracın çelik tampon, vinç ve çeki demiri projelerini de oğlumla çizip TÜV' den geçirdim.
    Şimdi aynı işlemi kendi aracım WJ için yapacağım. Bazı araçlarda ( Overland, Defender, Orvis Edition, vs. ) fabrika çıkışı çeki demiri aksesuar paketi içinde varsa, ilgili distribütör veya yetkili servisten alacağınız iki imzalı '' orjinal aksesuar paketine dahildir '' yazısı ile TÜV' e dahi gitmeden Trafik şube tescil bürosunda ( anlayışlı ve prosedürü bilen bir memur bulabilirseniz ) ruhsat değişikliği yapabilirsiniz.
    Aracın rengi gri, tamponu kesmeye Overland olduğu için gerek yok. Tampon altında bulunan ek parçayı çıkararak çeki demiri oyuğu olan benzer parçayı takmanız yeterli.