Herkese Merhaba,
Uzun zamandır planladığım bir projeyi gerçekleştirmek için bugün ilk adımımı attım. Youtube'da bir kanal açarak haftasonu ve uzun yolculuklarımda XT660R ile yaptığım, kamp yerlerini tanıtan vidyolar hazırlamaya başlıyorum. Bunun amacı benim gibi kamp yapmayı seven haftasonu da olsa şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen arkadaşlarımıza en azından gideceği yer hakkında biraz da olsa fikir vermesi.
Bunu neden yapıyorum? Çünkü ben haftasonu planımı yaparken detaylı bir araştırma içine giriyorum gideceğim yollardan kalacağım kamp yerlerine kadar ancak bu konuda bir eksik olduğunu hissettim. İnternette yayınlanan bir kaç makale yazısı ve fotoğrafların o kamp alanıyla ilgili yeteri kadar bilgi vermediğini düşünerek böyle bir işe giriştim.
Bu vidyolarda amacım kamp yerine nasıl gidebilirizi, o bölgede en uygun nerede çadır kurabileceğimizi göstermek. Aynı zamanda kampta yaptığım yemeklerden de biraz bahsedeceğim.
Bu konuda bana destek olursanız çok sevinirim. Sizlerin yani benim gibi doğa ve motor tutkunu insanların bir arada olduğu bu topluluktan çıkan fikirler benim için önemli. O yüzden vidyolarda neler görmek istersiniz bunlardan bahseder ve kanalıma abone olup bana destek verirseniz çok sevinirim.
Şimdiden herkese çok teşekkürler.
https://www.youtube.com/watch?v=hYzrQ8xeVi4