Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Motosikletimle Yeni Kamp yerleri

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    10.Aralýk.2014

Motosikletimle Yeni Kamp yerleri

Herkese Merhaba,
    Uzun zamandır planladığım bir projeyi gerçekleştirmek için bugün ilk adımımı attım. Youtube'da bir kanal açarak haftasonu ve uzun yolculuklarımda motosikletim ile yaptığım, kamp yerlerini tanıtan vidyolar hazırlamaya başlıyorum. Bunun amacı benim gibi kamp yapmayı seven haftasonu da olsa şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen arkadaşlarımıza en azından gideceği yer hakkında biraz da olsa fikir vermesi.
    Bunu neden yapıyorum? Çünkü ben haftasonu planımı yaparken detaylı bir araştırma içine giriyorum gideceğim yollardan kalacağım kamp yerlerine kadar ancak bu konuda bir eksik olduğunu hissettim. İnternette yayınlanan bir kaç makale yazısı ve fotoğrafların o kamp alanıyla ilgili yeteri kadar bilgi vermediğini düşünerek böyle bir işe giriştim.
    Bu vidyolarda amacım kamp yerine nasıl gidebilirizi, o bölgede en uygun nerede çadır kurabileceğimizi göstermek. Aynı zamanda kampta yaptığım yemeklerden de biraz bahsedeceğim.
    Bu konuda bana destek olursanız çok sevinirim. Sizlerin yani benim gibi doğa ve motor tutkunu insanların bir arada olduğu bu topluluktan çıkan fikirler benim için önemli. O yüzden vidyolarda neler görmek istersiniz bunlardan bahseder ve kanalıma abone olup bana destek verirseniz çok sevinirim.
    Şimdiden herkese çok teşekkürler.
    https://www.youtube.com/watch?v=hYzrQ8xeVi4

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    yeterki yemek de oluruz tabi..
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    video yaparken hangi programı kullanıyorsun
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    motor ve kamp...harika ...havalar düzeldiğinde eşlik etmek isterim..

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    10.Aralýk.2014
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeterki yemek de oluruz tabi..
    Teşekkür ederim Kamplarda genelde kendi yemeklerimi yapmayı deniyorum. Kalabalık olduğumuz zamanlarda bu genelde pek mümkün olmuyor o zmn sucuk işi en kolayı oluyor Ama 3-4 kişi gittiğimizde kampta kuzu etli sebzeli güveç yapmışlığım varıdr Motora güveç taşıyıcı aparat yaptım))

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

Çok memnun olurum bahara doğru hep beraber bir etkinlik düzenleriz isterseniz.

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    10.Aralýk.2014
    ulead video studio bu program yardımcı olabilir vidyolarınızı montajlamnıza

Üye Umami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Bir de bana laf ediyordunuz yok bilmemne mutfağı diye, adam kampta ıstakoz yapmış hadi buyur buna ne diyeceksiniz çok merak ediyorum. Çok güzel çekimler, devamını bekliyoruz
    Bozuk değilse tamir et, ihtiyacın olduğunda çalışmayabilir.
    Bir Land Rover Atasözü

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    10.Aralýk.2014
    Teşekkür ederim Oğuzhan Bey Istakoz olayı biraz ekstra oldu, köyün kahvecisiyle tanışmıştık yolculukta akşam kendisi gelip ikram etti bize, yoksa ıstakoz havyar filan pek yemiyoruz kamplarda))

Üye Umami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Selam Tunca, bizim gittiğimiz köylerde, meydan kahvelerinde tost çay falan ikram ediyorlar, bu bahsettiğiniz köy Türkiye sınırları içinde mi?
    Şaka bir yana, bir ara tatlı su kerevit çiftlikleri pek revaçtaydı Türkiye'de, sonra çoğu kapandı. Yediğiniz ıstakoz mu kerevit mi çiftlik ürünü mü pek çıkaramadım ama güzel yurdumda bu tip şeyleri görmek çok hoşuma gidiyor.
    Bozuk değilse tamir et, ihtiyacın olduğunda çalışmayabilir.
    Bir Land Rover Atasözü

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    10.Aralýk.2014
    Alıntı Umami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Tunca, bizim gittiğimiz köylerde, meydan kahvelerinde tost çay falan ikram ediyorlar, bu bahsettiğiniz köy Türkiye sınırları içinde mi?
    Şaka bir yana, bir ara tatlı su kerevit çiftlikleri pek revaçtaydı Türkiye'de, sonra çoğu kapandı. Yediğiniz ıstakoz mu kerevit mi çiftlik ürünü mü pek çıkaramadım ama güzel yurdumda bu tip şeyleri görmek çok hoşuma gidiyor.
    Merhaba kusura bakmayın geç cevabım için uzun zamandır yoğun iş temposu yüzünden uğrayamadım Gittiğimiz köydeki insanlar çok sıcakkanlıydı, akşam beraber rakı içtik sohbet ettik. Istakozdu yediğimiz gölden avladıklarını söylediler turna balığı gibi

Bu Konu için Etiketler