Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Flowmaster Super 44 Arızası

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014

Flowmaster Super 44 Arızası

Merhaba arkadaÅŸlar.

Şubat ayında Tar Oto'dan Flowmaster Super 44 alıp taktırmıştım.

İzmir'e askerlik görevi için geldikten sonra aracımda 1500-2000 devir arası gaza bastıkça arkadan bir ses geliyordu.

Sitemiz üyesi GC2013 Serkan Abi'nin İzmir Bornova'daki Jeep ustasına gittim. Sesin susturucudan geldiğini söyledi ve flowmasteri çıkardı. Gerçekten de öyleydi. Flowmaster'i elime alıp salladığımda içinde bir parça kopmuş ve salladıkça ses geliyordu. Hani TV'nin uzaktan kumandasını düşürürsünüz içinde plastik bi parça kopar sallanır ya, aynı o şekil. Gaza bastıkça bu parça artık o güçle susturucunun içinde kenarlarına nası çarpıyorsa bu sesi yapıyordu. Flowmaster çıkınca ses de kesildi tabi.

Parçayı Tar Oto'ya kargoladım. Uğur Bey sağolsun ilgileneceğini söyledi. Baktılar görüştük ve susturucunun kullanılmış olduğunu söyledi. Ben de durumu izah ederek doğal olarak tabiki kullandığımı ve 7-8 ay gibi kısa bir süre bu sorunun çıktığını ve kesinlikle daha önce bir sorun olmadığını izah ettim. Flowmasterin yanlış takılma ihtimalini sordu ben de 15 senelik iyi bir ustam olan egsozstcumun taktığını söyledim. Bizim grubu da söyledim, yani asla bir art niyetimin vs. olmadığını izah ettim. O konuda hem fikir olduk.

Bu sorunu yabancı forum sitelerinde de araştırdım ve benzer sorunu yaşayanlar olmuş. Flowmaster ile iletişim kurup ürünün ücretsiz değişimini sağlamışlar.

Uğur Bey'den Flowmaster'a durumu bildirmesini rica ettim ve kendisi hemen yapacağını söyledi sağolsun. Şimdi cevap bekliyorum. Ben de birazdan Flowmaster'a konuyu belirten bir e-posta atacağım.

Anlayacağınız bu flowmaster bana 350 TL, artı mecburen burada taktırdığım 150 TL'lik normal susturucu ile 500 TL'ye mal oldu ve elde var sıfır şu anda.

Bu sorunu flowmaster'i ile yaşayan oldu mu? Yani ben kendi hatamdan aracı kullanırken nasıl içinden bir parça kopartabilirim bilmiyorum. Zaten Uğur Bey'le hem fikir olduğumuz üzere flowmaster'da herhangi bir çarpma darbe yok.

Bir de şunu sorayım, bu susturucunun içi açılıp tamir yapışma ihtimali var mıdır?

Buradaki forumda göreceğiniz üzere 3-4 kişi ücretsiz değişim sağlamış. http://themustangsource.com/forums/f...baffle-459735/

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir de şunu sorayım, bu susturucunun içi açılıp tamir yapışma ihtimali var mıdır?
    hah ! Mert Başkan' a müracat, bir içini açıp dağıtmadığı o kalmıştı..., çok sevinecektir...!

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı Beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hah ! Mert Başkan' a müracat, bir içini açıp dağıtmadığı o kalmıştı..., çok sevinecektir...!
    Mert BaÅŸkan, ev adresini rica edeyim

Üye kuzeyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Bende uzun süredir kullanıyorum böyle bir sorun yaşamadım.

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Flowmaster'in sitesinde e-posta adresleri yoktu. Facebook resmi sayfalarindan yazdim. Donus yaptilar. Urunlerinin 3 yil garantili oldugu ve bu durumlarda degisim yapildigini bildirdiler.

Bugun de Tar Oto Ugur Bey benle iletisime gecti, fatura tarihi vs. sordu ilgilendi sagolsun. Sanirim degisecekler. Flowmaster'dan gelen cevabi da iletecegim kendisine.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    iyi neyse tatlıya bağlanmış mevzu kesmeme gerek kalmadı şans bazen olur böyle şeyler bende 2 senedir var tık demedi henüz
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Ugur iki gun once bana yazdi.

Flowmaster'dan cevap gelmis, arac calisirken video istemisler. Ben de soyledim urunu bi daha Ä°zmir'e kargolamak bi daha taktirmak cikarmak bir suru is ve maliyet. Ä°cindeki parcanin sesi el ile sallanirken duyuluyor zaten. Onu videoya cekip yollayabilir misiniz dedim. Bakalim ne olacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye pikniktip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    o videoyu senin yerine kendileri ulaştırsa ya amerikada satan yere
    seni niye uğraştırıyorlar neticede kendileri ürün satıyor arkasında dursalarya
    Doğru işlemeyen akıl keskinmiş neye yarar, saatin iyiliği koşmasında değil doğru gidişindedir.

Üye KARADAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    Geçmiş olsun Burak kardeş benim araçta da süper 44 takılı 3-5 ay önce aldım ben flanşlı yaptırdım her iki susturucuyu da.Dilediğim zaman kendim çıkartıp diğer org. monte edecek şekilde. Umarım aynı problemi biz yaşamayız.

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı pikniktip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o videoyu senin yerine kendileri ulaştırsa ya amerikada satan yere
    seni niye uğraştırıyorlar neticede kendileri ürün satıyor arkasında dursalarya
    Aynı şekilde dedim abi. Bakalım 1 ay oldu halen cevap gelmedi. Bugün Uğur Bey'e bi e-posta atacağım durum bilgisi için.

Alıntı KARADAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Burak kardeş benim araçta da süper 44 takılı 3-5 ay önce aldım ben flanşlı yaptırdım her iki susturucuyu da.Dilediğim zaman kendim çıkartıp diğer org. monte edecek şekilde. Umarım aynı problemi biz yaşamayız.
    Valla çok iyi yapmışsın hocam. Bi foto çekebilir misin nasıl bir sistem merak ettim.