Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Alışkanlığımı paylaşacağım, belki sizler de desteklersiniz?

Üye emreturkeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    25.Kasým.2014
    Nereden
    Istanbul - Kozyatagi

Bir Alışkanlığımı paylaşacağım, belki sizler de desteklersiniz?

Genelde offroad aktivitelerimizi şehirden uzak, orman içlerinde gezerek gerçekleştiriyoruz. Bu tarz ortamlar da genelde sonunda ya bir vadiye, yada bir şekilde hafif açıklık alanlardaki molaları içinde barındırıyor ve bu gündelik aktiviteler boyunca da mutlaka ama mutlaka çok aç sokak köpeklerine raslıyoruz.

İşte bu dünya güzelleri için aracımın bagajında her türlü marketten 15-20 TL'ye temin edilebilecek 5KG'luk kuru köpek maması bulunduruyorum ve insanların kolay kolay erişemeyeceği bu tarz yerlerde rastladığım ve genelde çok aç olan köpeklere bir ziyafet çekiyorum...

En azından onların 1 günlük besin ihtiyaçlarını bile karşılamış olmak ve yüzlerindeki mutluluğu görmek inanın oldukça derin bir çamur çukurundan vinçsiz çıkabilmenin tatminine eş değer! :P

PS: Vereceğiniz porsyonu siz belirlemek zorundasınız zira o açlıkla onların durmayacağı kesin. Fazlasının zarar olacağını da unutmayın lütfen!

Üye Marduk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    ISTANBUL
    Tebrik ederim gerçekten... Maalesef ormanlarımız terkedilmiş köpeklerle dolu...

Mobil gönderi....

Üye Orkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Nisan.2014
    Nereden
    Göztepe-İstanbul
    Kedileride unutmayalım. Özellikle bu soğuk günlerde

Üye flash99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    09.Mart.2014
    düşünce güzel unutmassam bende kendime bir torba alayım arkada dursun

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    güzel bir davranış olur destek görür mutlaka. bagajda o mamayı taşıma alışkanlığımız olmalı. bu konuda gökhan abi var takdir ettiğim neredeyse her haftasonu özellikle kışın kamyonetin bagajını ağzına kadar süt makarna mama ekmek kemik çuvallarla 5 kg luk yoğurt kaplarıyla doldurarak eşiyle birlikte ailece tek araç gidiyor ormanlara onun gibisini henüz görmedim. siteye üye değil sanırım kendisine selam olsun burdan. büyük adam...
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye kuzeyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Benim bagajımda da 15kg lık var. Bizde elimizden geldigince birşeyler yapıyoruz.