Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 44 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Grand Cherokee tavan döşemesi sunroof sök tak işleri

Üye bahadr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Ocak.2017
    Nereden
    ankara
    Tesekkurler baskan.
    Benzer desende arkasi elyafli tavan döşeme kumasi aldim. Metresi 25 lira. Kumasin eni 170 cm. 1 kg bally aldim. Baktim dosemeciler bunu kuklaniyor hep.
    Haftasonu cami ve tepsiyi sokecegim. Su gider hortumlarini nasil sokecegiz? Direkt cekip aliyor muyuz? Yenisini takarken direklerden sallandirip birakacak miyiz?

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı bahadr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler baskan.
    Benzer desende arkasi elyafli tavan döşeme kumasi aldim. Metresi 25 lira. Kumasin eni 170 cm. 1 kg bally aldim. Baktim dosemeciler bunu kuklaniyor hep.
    Haftasonu cami ve tepsiyi sokecegim. Su gider hortumlarini nasil sokecegiz? Direkt cekip aliyor muyuz? Yenisini takarken direklerden sallandirip birakacak miyiz?
    hortumları sökmek için ters pense gibi bişey vardı onunla sökersin yerine normal vidalı kelepçe takabilirsin ama hortum hiç değişmmedim içeri salınca aşağıda girdiği bir delik vardır onu bulman lazım yoksa aşağı sarkan uc içeride gezinirse suyu da şasinin içine bırakır hiç hoş olmaz hortum sağlamsa kalsın yerinde bence ki sağlamdır muhtemelen
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    22.Haziran.2017
    merhabalar , benim de sunroof tan yağmur suyu girdi.kontrol ettik tavanda oldukça fazla paslanma var . nasıl bir yol izlemeliyim sizce. sunroof u hemen hemen hiç kullamıyorum.fakat pas olayı canımı sıktı.

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    sunroofu tamamen tablasıyla bereber arabadan ayırıp tavanı elden geçirtin ondan sonrasında sunroof için bir çözüm düşünün derim

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123