Sonuç: Kar Tatili Hangi Haftasonu olsun

Katılımcı sayısı
22. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 3-4 ocak

2 9.09%
  • 10-11 ocak

5 22.73%
  • 23-25 ocak

16 72.73%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa 1 Toplam 23 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 454 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2015 Kartalkaya Baysal motel kar tatilimiz hk

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul

2015 Kartalkaya Baysal motel kar tatilimiz hk

Malum önümüz kış . Kış dediğiniz zaman ilk akla gelen olay bembeyaz kar...bembeyaz kar dendiğiz zaman doğasıyla bizi büyüleyen bolu geliyor aklımıza. Artık geleneksel hale gelen bu yıl 4. kez gitmeyi planladığımız kartalkaya sarıalan yaylası bizi bekliyor. konuyu erken açmamın sebebi biraz beyin fırtınası yapalım fikirler neler kim ne düşünüyor bunlara bir bakalım. Kartalkaya Baysal motel konusunda geçen toplantımızda çoğunluk ile karar alındı. Ancak tarih konusunda net değiliz. Baysal motel konusunda neden ısrar ediyoruz herkes odada üşüdük demesine rağmen biraz açayım.

1- Doğası ve kar seviyesi ile istanbula en yakın en mükemmel yer. Uludağ ve kartepe çok zayıf kalır bu konuda.
    2- kartepe ve uludağda mevsimlerin sapıtması sonucu kar olmasa bile kartalkayada mutlaka kar olur garanti..
    3- Kartepenin haftasonu tatilci trafiği çok fazla
    4- Zirveye bu kadar yakın ve bu kadar makul fiyatlı başka bir yer yok kartepe ve uludağda...Yok ben gecelik kişibaşı 300 tl veririm diyen olursa otel çok...
    5- Hiçbir lüks otelde baysal motelde yakaladığımız enerjiyi sıcaklığı bütünlüğü sağlayamayız. Diğer çok odalı otellerde birbirimizden kopuk kalırız başka misafirler de olacağı için . Ancak Baysal motein 28 odasını tamamen kapattığımız için şöminesinden otoparkına restauranttan odalara istediğimiz düzeni alıp at koşturabiliyoruz.

Bugun plastoff dönüşü arayıp konuştum dış cephe mantolama işleri yapılıyor şu anda.Sauna yapılıyor. Kalorifer kazanı komple değişmiş farklı bir sisteme geçmişler aralık ayında bitirmeyi planlıyorlar. Lakin aralıkta bitmesi planlanan tadilat çeşitli aksaklıklarla uzayıp keyfimizi kaçırabilir o yüzden aralık ayında gitmeyi riskli buluyorum bu nedenle ocak ayında gidelim diyorum.

Yalnız oteli kapatma işini erken yapmamız gerekiyor öyle 1 ay önceden arayıp bütün odaları alalım desek alamıyoruz. mutlaka birkaç oda birileri erken rezervasyon yapmış oluyor.

Tadilatlar sonrasında birçoğumuzun şikayet ettiği geceleri odada üşüme problemini aşacağımıza inanıyorum ama denemeden bilemeyiz..

şimdi ocak ayında 23 ocak cuma sömestr tatilinin de başladığını düşünürsek hangi haftada gitmek isteriz kimler neler düşünüyoru fikirleri alalım yavaş yavaş...
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye Poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    En ust katta kalmamak kaydiyla, 2 yetiskin 2 cocuk 2 gece... 23-25 tercihimizdir...
    www.geze-gen.com

Üye arman boyacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2015 Kartalkaya Baysal motel kar tatilimiz hk

Hahaa halil erken davranıp ara katı garantilemek istemiş
    Ben de aynını uyguliim
    Ara katlardan biri olması şartı ile 2 kişilik oda şimdiden rezerve
    Tarih için genele uyarım

iPhone

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    1 ay onceden kesinlesirse "benzer sartlarda" 2 kisi katilabilirim. Tarih konusunda problem yok, bebesi olanlara uyarim.

Tap tapa tapa tap... Tap tap
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Üye ozzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başkan sömestır tatilinde oteli kapat inan herkes gelir bonada üç kişilik oda ayır mümkünse gecen seneki odam olsun

Üye tapagazzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ısınma konusunda endiseliyim, gecen sene herhalde en soguk oda bize denk geldi...
    valla gidip kontrol etmek lazım bu sene önden baskan.

Nereden
    İstanbul
    Gecen yıl tatil dönüşü, ön diş kaplamalarım soğuktan düştü. Ayni durumu yeniden yasamak istemem. Gitmeden 2-3 hafta once yerinde kontrol etmek lazım.
    www.geze-gen.com

Üye KoMoDoWaRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Her şekilde uyarım..

Üye
    ufo vs almamış olmama rağmen 2 senedir üşümedim üşüsem de sabaha karşı.. o yüzden beni en üst ve en soğuk odaya yazabilirsiniz..topu topu 2 gece çok üşüyorum der iseniz büyük otel zirvede sizi özel fiyatları ile bekliyor..

Üye anarchist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Alıntı KoMoDoWaRaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şekilde uyarım..
    Aynen bende uyarım. Yaşasın uyku tulumu

Nereden
    İstanbul
    Ejder'im sorun biz degiliz. Iki cocuk var.
    Uc kez kaldigimiz bu otelde son iki kalisimizda, bir daha böyle olursa gelmeyecegiz diye ayrıldık. Bazı odaların konum ve petek durumuna gore çok sicak olduğunu duymuştuk. Ama bize sadece ilk seferinde denk geldi.
    www.geze-gen.com

Üye Kasif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kucukcekmece-Tepeustu
    Gecen sene tisortle yattim 2 kisi variz baskan istedigin odaya yaz ayi postum var benim

Üye
    Alıntı Poseidon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ejder'im sorun biz degiliz. Iki cocuk var.
    çocuklar candır..ama amca yapıyoruz demiş bakıcaz...ama başka seçeneğimiz malesef yok gibi...

Nereden
    İstanbul
    Alıntı Dragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çocuklar candır..ama amca yapıyoruz demiş bakıcaz...ama başka seçeneğimiz malesef yok gibi...
    Baysal Motel olmasına itirazım yok. Başkada alternatif yok zaten. Daha önceki yıllarda soğuk olması dışında, grup açısından birlikte gitmeye en uygun otel orası. Zaten soğuk olan odalar en üst kattakiler. Hiç bir yalıtım yoktu. Ama madem mantolama yapılmış, kazan değişiyormuş. Bu sefer sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.
    Sadece bu sefer işi sıkı tutalım. Buna rağmen bir terslik olursa, gerekirse ben kişisel olarak çadırda da yatmaya razıyım ama çocuklu ailelerin sıcak odalara yerleştirilmesi için önceden planlama yapılmalı.

Listeyi oluşturmaya devam edelim.
    www.geze-gen.com

Nereden
    İstanbul
    Alıntı Kasif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen sene tisortle yattim 2 kisi variz baskan istedigin odaya yaz ayi postum var benim
    Alıntı anarchist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen bende uyarım. Yaşasın uyku tulumu
    Alıntı Dragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ufo vs almamış olmama rağmen 2 senedir üşümedim üşüsem de sabaha karşı.. o yüzden beni en üst ve en soğuk odaya yazabilirsiniz..topu topu 2 gece çok üşüyorum der iseniz büyük otel zirvede sizi özel fiyatları ile bekliyor..
    Alıntı KoMoDoWaRaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şekilde uyarım..
    Tamaam zaten bu duruma göre sorun kalmadı. Cengaverlerim, kahramanlarım... Hadi bir iki tane daha çıksın. Çatı odaları sahiplerini buluyor.
    www.geze-gen.com

Üye KoMoDoWaRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Hahahaha güzel manevra
    Bende -40 NATO uyku tulumu var.. Bursa geze-gen iyim ben heryerde yatarım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    20 Ocak' tan sonraki tarihler bize pek uymuyor, yaklaşık 20 gün sürecek Arjantin seyahatimizden dolayı. (belki seyahat tarihimiz Şubat'a kalabilir...) Anket gidişhatına bakılırsa 23-25 başı çekiyor.
    Odalar konusunda hiç sıkıntımız yok, her türlü geçiririz geceyi, olmadı yanımıza ısıtıcı v.s alırız, dolayısı ile üst odalar dert değil, önemli olan birlikte olmak.

Üye Kanuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İSTANBUL
    sömestr tercihimdir....2 yetişkin +2 veled

Üye tapagazzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kasif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakanın tisortle yattıgı oda benimdir,
    gencecik adamsın hakan bi kazak giyip uyursun soguk odada

bu arada abartmıyorum ben ve sadece beyza olsak gercekten sorun yok ama donuste badeyi hasta edip 1 hafta onunla ugrasmak gercekten ciddi kulfet olur bize , ozellikle manevi olarak...
    cocugu hastalananlar bu durumu gayet iyi bilir...

cocuklu ailelere oncelik tanınsın...açın önümüzü

Üye blueside - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Merhabalar. Çocuk var bizde 4 yaş. Soğuk olduğunu duydum. İzmir den geleceğim aksilik çıkmaz ise, soğuk olursa 9 saatlik yol geri çekilmez. İyi bakmak gerekir diye düşünüyorum. Eğer odalarda üşümeme garantisi olursa 2 yetişkin 1 çocuk.

Sayfa 1 Toplam 23 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu