Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: zj için lastik ve jant

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

zj için lastik ve jant

Elimde 4 adet çıkma 225/70/16 kullanılabilecek durumda pirelli snow /ice kış lastiği ve zj için orijinal 4 adet kullanılmış durumda ( jantların üzerinde ufak tefek hasar vardır )16x8 5x114 zj beyaz aliminyum renkte jant var dileyen arkadaş varsa satabilirim ( jantların 4 adetine 700 tl istiyorum )

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimde 4 adet çıkma 225/70/16 kullanılabilecek durumda pirelli snow /ice kış lastiği ve zj için orijinal 4 adet kullanılmış durumda ( jantların üzerinde ufak tefek hasar vardır )16x8 5x114 zj beyaz aliminyum renkte jant var dileyen arkadaş varsa satabilirim ( jantların 4 adetine 700 tl istiyorum )
    Lastiklerin tam ismi, modeli nedir? Dis derinlikleri ve uretim yillari...?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nereden
    Eskişehir
    levent merhaba lastiklerin tam ismi Pirelli scorpion asfalt tarzı kış lastikleri , üretim yılları sanırım lastikler bu sene dört yaşına girmiş durumdalar ,diş derinliği ise şu an lastikler yanımda degil köy evine bırakmıştım bir ara gidip geldiğimde hem tam yaşlarını hem de diş derinliklerini ölçerim ,,lastikler kullanılabilecek seviyede hani öyle kabak filan değiller onu söyleyebilirim hatta satılmazsa 255/70/16 ölçülerinde çıkma kışlık lastiklerle degişim yapmayıda düşünüyorum.

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=y-bsungur;12237]levent merhaba lastiklerin tam ismi Pirelli scorpion asfalt tarzı kış lastikleri , üretim yılları sanırım lastikler bu sene dört yaşına girmiş durumdalar ,diş derinliği ise şu an lastikler yanımda degil köy evine bırakmıştım bir ara gidip geldiğimde hem tam yaşlarını hem de diş derinliklerini ölçerim ,,lastikler kullanılabilecek seviyede hani öyle kabak filan değiller onu söyleyebilirim hatta satılmazsa 255/70/16 ölçülerinde çıkma kışlık lastiklerle degişim yapmayıda düşünüyorum.[/

Sevinirim Yildirim, bi bakalim durumlarina. Scorpion iyi bir kis lastigi bence, bakariz yedek alabilirim kendime kar kis icin belki

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nereden
    Eskişehir
    Levent yakın zaman içinde köyde işlerim var (yaz başında köydeydim lastikleri de oraya bırakmıştım yaz biterken de evi kapattık geldik) o nedenle köye mecburen gideceğim dönüşümde de lastikleri yanıma alacağım o zaman sana da net bilgi veririm