Sayfa 77 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 2767757677787987 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1758 adet sonuctan sayfa basi 1,521 ile 1,540 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jeep Grand Cherokee WJ Kullanıcıları Buraya

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı Eranmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak Bey,

Siz petekleri temizlediğinizi yazmıştınız. Nette birkaç yerde gördüm gidiş dönüş borularına hortum bağlıyolar siz de öyle mi yaptınız. Ben de bi deneyeceğim de zarar verir miyim diye çekiniyorum.

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

Burak Bey,

Siz petekleri temizlediğinizi yazmıştınız. Nette birkaç yerde gördüm gidiş dönüş borularına hortum bağlıyolar siz de öyle mi yaptınız. Ben de bi deneyeceğim de zarar verir miyim diye çekiniyorum.
    Aynen hocam. Çıkış ve giriş borularına bağladım. Tazyiği çıkış borusundan yani tersten verdim. Yani belli bir tazyik verdik tabi ama çok da yüklenmedik peteği patlatmamak için. Konuyla ilgili başlık açacağım en kısa sürede.

Üye Eranmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Aðustos.2015
    Arabayı aldığımda Ankara' da servise basit bir bakım yağptırmıştım. Motor yağı ilavesi antifriz vs. Normal servisine de 1500 km var ama içimin rahat etmesi için tüm sanzıman dif. Vs yağlarının değiştirmek ve genel bakım yaptırmak istiyorum. İstanbul Anadolu Yakası nda nereye götürebilirim. Malum arabanın acemisiyim işini hem doğru yapan hem de kazıklamayan bir servis tavsiye edebilir misiniz?

Üye Keremuyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı Eranmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı aldığımda Ankara' da servise basit bir bakım yağptırmıştım. Motor yağı ilavesi antifriz vs. Normal servisine de 1500 km var ama içimin rahat etmesi için tüm sanzıman dif. Vs yağlarının değiştirmek ve genel bakım yaptırmak istiyorum. İstanbul Anadolu Yakası nda nereye götürebilirim. Malum arabanın acemisiyim işini hem doğru yapan hem de kazıklamayan bir servis tavsiye edebilir misiniz?
    özelden yazdım

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    10.Ocak.2017
    merhaba, maxxis 245 75 16 at.ye geçme düşüncem var, sizce bu lastiği alırsam karda yine de kış lastiğine ihtiyacım olur mu?
    http://m.lastikal.com.tr/maxxis-245-...-beyaz-yazili-

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    10.Ocak.2017
    Bir de arazi aktarmasına konulacak yağ için hala emin olamadım ve bulamadım, motulun yağı var trh 97 onu bulamadım, mobil 424 de yok sanırım. traktörcüye gidicem olmazsa, bir de yabancı bir sitede lsd diff katkısının yarısın koymaktan bahsetmişler arazi aktarmasına. Soruyorum herkes atf4 koyulacak diyor

Üye pikniktip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı badem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, maxxis 245 75 16 at.ye geçme düşüncem var, sizce bu lastiği alırsam karda yine de kış lastiğine ihtiyacım olur mu?
    http://m.lastikal.com.tr/maxxis-245-...-beyaz-yazili-
    Kar Lastiği kar için, yaz lastiği yaz için, mt çamur için vs vs. Ama at lastik hepsinden biraz yapar. iş KENDİ kullanımınıza göre en becerikli at yi seçmek bana sorarsanız.

dumanla gönderdim oldumu?
    Doğru işlemeyen akıl keskinmiş neye yarar, saatin iyiliği koşmasında değil doğru gidişindedir.

Üye degrente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Mayýs.2015
    Nereden
    4.LEVENT/Ä°STANBUL
    BF AT ile karda mükemmel sonuç alırsınız. Ben iki sene kullandım 30 cm karda 2 km rampa tırmandım çok iyi idi banamısın demedi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    10.Ocak.2017
    Teşekkürler, sanırım tek takım at lastik ile devam edeceğim o zaman. Arazi aktarması yağı konusunda bilgisi olan?

Üye ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2015
    Nereden
    ANKARA
    arkadaşlar benim aracın vestenhaus bozulmuş şu yabancı sitede bulamadım yardımcı olacak varmı. araç 2000 model 4.7
    SEVDAMIZDA KÜME DÜŞMEDİYA ANKARAGÜCÜM.....

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı badem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, sanırım tek takım at lastik ile devam edeceğim o zaman. Arazi aktarması yağı konusunda bilgisi olan?
    Bizim arazi kriterlerini saglayan Petronas Tutela Powergear. Ama sadece yetkili serviste bulunuyordu gecen sene ben degistirdigimde. Siz yine de Petronas bayilerine bi sorun. Belki artik satiyorlardir.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim aracın vestenhaus bozulmuş şu yabancı sitede bulamadım yardımcı olacak varmı. araç 2000 model 4.7
    Sorunu ne hocam?

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Sorun ne hocam?

Üye erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Kasým.2014
    Nereden
    Fethiye
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim arazi kriterlerini saglayan Petronas Tutela Powergear. Ama sadece yetkili serviste bulunuyordu gecen sene ben degistirdigimde. Siz yine de Petronas bayilerine bi sorun. Belki artik satiyorlardir.

Bende Wj ye Johndeere in arazi şanzıman yağı kullanmıştım uzun araştırmalar sonucunda..

Sony Xperia Z5
    2011 SsangYong Kyron 2.0 Xdi O/V
    2016 Mondial RXÃŽ EVO 250 cc
    2008 Chevrolet Captiva 2.0D ov
    2007 Subaru Forester 2.0 ov
    2000 Grand Cherokee 4,7 + Atiker Gold Lpg
    2009 Subaru Forester 2,0Xs+Prins Lpg
    2004 Subaru Forester 2.0x +Milano Lpg
    2004 Renault Laguna Prıvılege+Milano lpg
    1997 Toyota Carina GLÄ°+Milano Lpg

Üye ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2015
    Nereden
    ANKARA
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun ne hocam?

fren bazen tutmuyo uzuyo gibi geçende bi araca arkadan tıkıladım hafiften,frene sert basınca değişik bir ses geliyo...
    SEVDAMIZDA KÜME DÜŞMEDİYA ANKARAGÜCÜM.....

Üye pikniktip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    fren bazen tutmuyo uzuyo gibi geçende bi araca arkadan tıkıladım hafiften,frene sert basınca değişik bir ses geliyo...

Eğer janta dokunduğunuzda ısınma düz giderken hafif manasız sağa sola çekmeler oluyorsa kaliper pistonlarındada sıkıntı olabilir.
    arac lifttte iken tekerlekleri elleçevirdiğinizde bazıları daha zor veya ağır dönüyorsa kaliper pistonu buna sebep olabilir.
    Doğru işlemeyen akıl keskinmiş neye yarar, saatin iyiliği koşmasında değil doğru gidişindedir.

Üye erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Kasým.2014
    Nereden
    Fethiye
    Alıntı pikniktip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer janta dokunduğunuzda ısınma düz giderken hafif manasız sağa sola çekmeler oluyorsa kaliper pistonlarındada sıkıntı olabilir.
    arac lifttte iken tekerlekleri elleçevirdiğinizde bazıları daha zor veya ağır dönüyorsa kaliper pistonu buna sebep olabilir.
    Ahh ne çektik zamanında o pistonlardan

Sony Xperia Z5
    2011 SsangYong Kyron 2.0 Xdi O/V
    2016 Mondial RXÃŽ EVO 250 cc
    2008 Chevrolet Captiva 2.0D ov
    2007 Subaru Forester 2.0 ov
    2000 Grand Cherokee 4,7 + Atiker Gold Lpg
    2009 Subaru Forester 2,0Xs+Prins Lpg
    2004 Subaru Forester 2.0x +Milano Lpg
    2004 Renault Laguna Prıvılege+Milano lpg
    1997 Toyota Carina GLÄ°+Milano Lpg

Üye dumah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    09.Þubat.2017
    petronas tutela powergear4 internette yag satan sitelerin cogunda var. 80 tl diyende var suan 65 de. fiyat karsilastirmasi yapmadan almayin. ama genelde heryerde var.

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı dumah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    petronas tutela powergear4 internette yag satan sitelerin cogunda var. 80 tl diyende var suan 65 de. fiyat karsilastirmasi yapmadan almayin. ama genelde heryerde var.
    Gecen sene yoktu. Demek ki piyasaya girmis. Iyi olmus. Cok zor edinmistim.

Üye dumah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    09.Þubat.2017
    Bende yeni arac aldim ve yapilabilecek seyleri yaptim. arac 2003 wj 4.7 HO
    Sivilar icin bi yerden fiyat almamanizi israrla oneririm.arada farklar oluyor ve cok kullanilan urunler olmadigi icin heralde herkes kafasina gore bi fiyat veriyor. ve hemen hemen telefonda konustugum butun yerlerde ufakta olsa iskonto uygulamakta. burada reklam yapmadigimiz icin ben topladigim yerleri soyluyorum/
    Yagcarsisi diye bi site var oradan motul 75/140, tutela powergear4 ve motul multi hf yi aldim.
    yamandan lt si 50 tl ye orjinal mopar sanziman sivisini aldim ve diff katkilarini. motor yagi top1 5w40.
    yaglara ve markalara karar verirken orjinal mopar seri numarasini girip katilari kendim kontrol ettim. degerler tuttugu ve sacma sapan bi marka olmadigi surece sorun yok populer markalardan istediginizi secebeilirsiniz. assa yukari ayni sonucta . butcenize uygun davranabilirsiniz yani.
    alt takim yaglamasi icinde yagcidan kaliteli bir gress yagi.

arkadas nerede yaptirabilirim diye sormus. kullanilan litreler belli. yapan kisinin profesor olmasinada gerek yok. kolayca bi usta yapabilir.

tek onerim aracta kullanilan sivilarin markalarina ve degerlerine kendinizde bakin. hep uydurma seyler koyabilirsiniz bunlara gerek yok diyolar. dinleyip dinlememek sizin elinizde. kitapck ve wjjeepte hersey var.

Üye Eranmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Aðustos.2015
    Dün İstanbul'un bir ucundan eve geldim yaklaşık 80km yol yaptım (1.5-2 saat). Aracı benzinde kullandım eve geldiğimde bagajı vs. boşalttığım için araba yaklaşık 5 dk. rölantide çalıştı ve kendi kendine stop etti. Tekrar marşa bastığımda marş çalıştı ama arabada sanki hiç benzin yokmuş gibi çalışma emaresi bile göstermedi. 1-2 dk sonra marşa bastım ve çalıştı. Bunun sebebi ne olabilir ben benzin pompası mı diye düşünüyorum.

Sayfa 77 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 2767757677787987 ... SonuncuSonuncu