Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 11-12 Ekim Rallikrosta Fatih ve Yiğit' e Başarılar

Üye KoMoDoWaRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

11-12 Ekim Rallikrosta Fatih ve Yiğit' e Başarılar

FIA Dünya Rallikros Şampiyonası ülkemizde ilk kez 11-12 Ekim 2014 tarihlerinde Intercity İstanbul Park’ta organize ediliyor. Yarışta Yiğit Timur ve Fatih Kara, ülkemizi temsil edecek.
    Intercity İstanbul Park pisti, 11-12 Ekim tarihlerinde FIA Dünya Rallikros Şampiyonası’nda sezonunun 11. yarışına ev sahipliği yapacak.
    2003 Dünya Ralli Şampiyonu Petter Solberg ve Gymkhana videoları ile motorsporları fenomeni olan Ken Block’un da katılımcılar arasında yer aldığı 4 kategoride 100’e yakın otomobilin mücadele edeceği organizasyon 2 gün boyunca büyük mücadelelere sahne olacak…
    YİĞİT TİMUR ve FATİH KARA DA YARIŞACAK
    FIA Dünya Rallikros Şampiyonası kapsamında, bu yıl uygulanmaya başlanan Avitaş Motorsport’un geliştirdiği tamamen Türk yapımı araçlardan oluşan RX Lites kategorisinde Tok Sport adına iki Türk pilot mücadele edecek. Bu sezon seride başarılı yarışları ile dikkat çeken genç sporcu Yiğit Timur’a, bu yarışta başarılı ralli pilotu Fatih Kara da eşlik edecek.
    TOSFED Başkanı Metin Çeker, organizasyon ile ilgili yaptığı açıklamada Dünya Rallikros Şampiyonası gibi önemli bir organizasyona Türkiye olarak ev sahipliği yapacakları için heyecanlı olduklarını söylerken, Yiğit Timur ve Fatih Kara’nın kendi seyircileri önünde yarışacak olmalarının gurur verici bir gelişme olduğunu Tok Sport ve Avitaş Motorsport’a bu projeye desteklerinden dolayı teşekkür ettiklerini belirtti. Çeker, izleyicilerin %60 asfalt %40 toprak zeminli kompakt bir parkurda tüm heyecana tanıklık edebilecekleri organizasyona tüm otomobil severleri davet ettiklerini söyleyerek, TOSFED olarak lisanslı gözetmen ve sporculara da bilet fiyatlarında %30 indirim uygulandığını açıkladı.

Nereden
    İstanbul
    küçük bir örnek

Üye İnFLeXiBLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında varya tam senlik mevzu...

Üye Kasif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kucukcekmece-Tepeustu
    E niye gitmiyoz bunu ozlemeye biz ?

Bide biletler kac paraymiski %30 indirim onemli bisey gibi bahsedilmis korktum oyle deyince

Üye İnFLeXiBLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en son biletix den bakmıştık. yalan olmasın ya 70 yada 80 tl idi 2 günlüğü. çok fazla korkulacak birşey yok yani

Nereden
    İstanbul
    Alıntı Kasif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E niye gitmiyoz bunu ozlemeye biz ?

Bide biletler kac paraymiski %30 indirim onemli bisey gibi bahsedilmis korktum oyle deyince
    Indirimden ziyade, lisanslı sporcu olduğun için Tosfed'e adını yazdırıp kapıdan giriş yapabiliyorsun diye biliyorum.. Daha net bilgiyi Ejder Bey'den alabilirsiniz

Üye
    parayı bana verin ben size rallikros yaparım ayrıntılı bilgi www.tosfed.org.tr