Sayfa 3 Toplam 41 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 809 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jeep yakit tuketim raporu:)

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ariza kodlarinin karsiligini alalim oradan cozeriz numarasindan! Check engine sonmuyorsa, fan termik olabiliyor, map sensor de olabiliyor...vs....

Sent from my iPhone using Tapatalk

yok abi ben lpg ayarıyla kendim oynadığımdan beri yanıyor ondan önce hiç yanmazdı...benden sonra gürcan ayar çekti ..sanırım bir uzman elinin değmesi lazım bizim yiyeceğimiz nane değilmiş
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok abi ben lpg ayarıyla kendim oynadığımdan beri yanıyor ondan önce hiç yanmazdı...benden sonra gürcan ayar çekti ..sanırım bir uzman elinin değmesi lazım bizim yiyeceğimiz nane değilmiş
    o ayarin cok iyi cok ciddi olmasi lazim, ellemeyin abicim goturun yapsin isin uzmani bir gazci

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Atesleme hatasinda benimki gibi bobin veya enjektor arizasi olabiliyor v.s. Bugun 76 TL gaz aldim, 138km. yapmisim. Sehir ici, fazla dur kalk yok, 2.52TL/Lt. Takribi 55 kurus. Standard donanim ve lastik. Aku iyi, bujiler yeni, sanzimanda tespit edebildigim bir sorun yok. Diger sensorler normal ve temiz. Denizkabugu gazi kullaniyorum. Yarin yag basinc sensoru yanlis gosteriyor, onu degistirecegim. Stop.

Tap tapa tapa tap... Tap tap
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    ZJ lerimize iyi bakalim arkadaslar, her zaman saat gibi calissinlar, 3-5 sene sonra parmakla gosterilen adamlar olucaz asla satmayin! Bu dedigimi yazin bir kenara

Üye Poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    ZJ lerimize iyi bakalim arkadaslar, her zaman saat gibi calissinlar, 3-5 sene sonra parmakla gosterilen adamlar olucaz asla satmayin! Bu dedigimi yazin bir kenara

Tam satıyorken, evdeki baskılar nedeniyle vazgeçtik. Desene direkten döndüm
    www.geze-gen.com

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı Poseidon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam satıyorken, evdeki baskılar nedeniyle vazgeçtik. Desene direkten döndüm
    Sakin haa abi, devaaam

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    mert kardeşim merhabalar bu konularda sen hepimizden çok daha tecrübelisin bilirsin bu check engine lambası benzin kullanımda yanmıyorsa çözümü kolay LPG yi ayarlatırsın geçer gider ,aküyü arabadan biraz ayır lamba sönsün,gerçi lpg ye geçince yine yanacaktır ama ,,arıza kodu zengin yada fakir karışım gösteriyorsa ve lpg ayarlatıldıgı halde de aynı arıza kodu yanıyorsa zaten arabada lpg ayarından başka bir sıkıntı var demektir bazen 02 sensoru su koyvermek üzereyken egerki araç benzindeyse pek kendini belli etmiyor ama lpg de kullanıyorsan hemen kendini gösteriyor (oksijen sensoru başta olmak üzere throtle amyant contasından tut da fren vakum hortumuna oradan evap canister vakumuna hatta pcv valfe kadar tüm hava yollarını kontrol etmelisin derim )

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    merhabalar bu dediğiniz bana bir şey hatırlattı 1988 yılında 64 model direksiz Chevrole impalam vardı ve on numara temiz orijinal bir arabaydı geçmiş gün yıllar öncesinde yok parasına bedavaya sattım geçtigimiz günlerde aynı model bir impala denk geldi temiz ve orijinal merak ettim fiyatını sordum inanamadım resmen servet istiyorlar

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Bu arıza kodlarını cihaz baglanmadan alabilmek mümkün mü.
    Bende hata kodu var mı acaba

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arıza kodlarını cihaz baglanmadan alabilmek mümkün mü.
    Bende hata kodu var mı acaba
    kaç modeldi seninki alırsın arıza kodu 96 ve sonrası ise...kontak aç kapa aç kapa
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç modeldi seninki alırsın arıza kodu 96 ve sonrası ise...kontak aç kapa aç kapa
    98 model abi ama bi kaç kere denedim baktım olmadı herhalde dedim ben yanlış yapıyorum.

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Wj deki gibi "done" yaziyorsa hata kodu yoktur. 3 kere arka arkaya ara vermeden, 3. de ariza kodu ve arkasindan "done" yazar

Tap tapa tapa tap... Tap tap
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    kontagı aracı çalıştırmadan bir önceki pozisyonda yani gösterge panelindeki far göstergesi,check engine,abs vs ışıklarının yandıgı konum ile o konumdan da bir önceki konum arasında 4 defa aç kapa yapıyorsunuz 5 kezde ışıklar yanık pozisyonda kalıyor ve kodlar km/mil sayacının bulundugu dijital ekranda kısa aralıklarla 12,45, vs 52 gibi rakamlarla belirmeye başlıyor hepsi bu yanlız bu kodlar iki rakamdan ibaret ve arızayı lokalleştirir tam olarak arızaya nokta atışı vermez asıl bilgisayarla alınan arıza kodları daha farklıdır ve arızada nokta atışı yaptırır P0304- P0145 vs gibi kodlardır.yinede iki rakamlı kodlarla dahi çok ciddi işler yapabilir arızalara müdahale edebilirsiniz.birde pending kodlar vardır yani arıza oluşmuştur da ekranda henüz belirmemiş check engini henüz yakmamıştır,bir müddet sonra yakacaktır.

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    98 model abi ama bi kaç kere denedim baktım olmadı herhalde dedim ben yanlış yapıyorum.
    aracınızda check engine yanıyorsa kesinlikle aracınızda bir arıza var araç tam ve düzgün çalışmıyordur mutlaka bir eksikle siz aracınızı kullanıyorsunuz demektir kesinlikle bir müddet sonrada arızanın muhteviyatına bağlı olarak problemler baş gösterecektir siz mert başkanın ve benim anlattığım şekilde kodları almaya çalışın iki rakamlı kod alırsanız sitede yazın ,aldığınız kodun detayı hakkında size ben de kendi adıma yardımcı olmaya çalışırım

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınızda check engine yanıyorsa kesinlikle aracınızda bir arıza var araç tam ve düzgün çalışmıyordur mutlaka bir eksikle siz aracınızı kullanıyorsunuz demektir kesinlikle bir müddet sonrada arızanın muhteviyatına bağlı olarak problemler baş gösterecektir siz mert başkanın ve benim anlattığım şekilde kodları almaya çalışın iki rakamlı kod alırsanız sitede yazın ,aldığınız kodun detayı hakkında size ben de kendi adıma yardımcı olmaya çalışırım
    Çok teşekkürler deneyeceğim bugün ama check engine ışığı yanmiyor su anda çok şükür deneyip sonucu bildirecegim

Üye jan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    Ariza kodlarinin karsiligini alalim oradan cozeriz numarasindan! Check engine sonmuyorsa, fan termik olabiliyor, map sensor de olabiliyor...vs....

Check engine surekli yaniyosa belki oksijen sensorleri olabilir

ve benim arac sehir ici 48krs yakiyo 60lt lpg tank 140tl gibi doluyo 270 km yol yapabiliyorum sehir ici

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    kontagı aracı çalıştırmadan bir önceki pozisyonda yani gösterge panelindeki far göstergesi,check engine,abs vs ışıklarının yandıgı konum ile o konumdan da bir önceki konum arasında 4 defa aç kapa yapıyorsunuz 5 kezde ışıklar yanık pozisyonda kalıyor ve kodlar km/mil sayacının bulundugu dijital ekranda kısa aralıklarla 12,45, vs 52 gibi rakamlarla belirmeye başlıyor hepsi bu yanlız bu kodlar iki rakamdan ibaret ve arızayı lokalleştirir tam olarak arızaya nokta atışı vermez asıl bilgisayarla alınan arıza kodları daha farklıdır ve arızada nokta atışı yaptırır P0304- P0145 vs gibi kodlardır.yinede iki rakamlı kodlarla dahi çok ciddi işler yapabilir arızalara müdahale edebilirsiniz.birde pending kodlar vardır yani arıza oluşmuştur da ekranda henüz belirmemiş check engini henüz yakmamıştır,bir müddet sonra yakacaktır.
    2 kere demedim ama herhangi birşey olmadı sanırım ben beceremiyorum

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    tamam zorlama o zaman mademki check engine de yanmıyor arabanın çalışmasından da memnunsan şimdilik bir problem gözükmüyor.

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    tamam zorlama o zaman mademki check engine de yanmıyor arabanın çalışmasından da memnunsan şimdilik bir problem gözükmüyor.
    Haklısın galiba bişi fazla kurcalayıp elimizde kalma durumu da var

Üye flash99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    09.Mart.2014
    Uzun yoldan yeni geldim aldığım mazotlara göre şehir dışı kilometrede 30 kuruş ile 38 kuruş arasında yakıyor (gaz pedalına yüklenmeyle alakalı), şehir içi zaten standart direk 50 kuruş

Sayfa 3 Toplam 41 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu