Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Magnaflow kat. arıyorum

Üye potukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla

Magnaflow kat. arıyorum

Selamlar,

İzmir'de bulamadım ve şaşırmadım İstanbul'da sorduğum 1-2 tedarikçi yok dedi, var mı acaba bildiğiniz satan bir yer?

Şimdiden çok teşekkürler...

Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    ihtiyaç kalmadı, flowmaster super 44 şimdilik yeteri kadar tatmin edici, alarmlar çalmaya başladı otoparklarda

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı potukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ihtiyaç kalmadı, flowmaster super 44 şimdilik yeteri kadar tatmin edici, alarmlar çalmaya başladı otoparklarda
    yakıtta fark var mı ?
    araç içi ses rahatsız edici mi?
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    yakıt işte yeni ölçtüm 50 kuruş başkan, eskiden aynıydı düşük çıkmamıştı hiç... ses rahatsız etmiyor, tatlı tatlı v8 ben burdayım diyor

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Sehir ici cok rahatsiz etmiyor. Zaten disarisi da gurultulu. Sehir disi 4.7 icin 1800-2200 devirler arasi ugultu ozellikle arka tarafta daha fazla duyuluyor. Seven icin rahatsiz edici degil ama valide ve peder bey bu araba bu kadar gurultulu degildi diye ilk bindiklerinde sordular. Sanirim 50 serisi mild yani daha sessiz. Onu da denemek lazim. Disaridan arkadaslarin yorumu oldukca guzel bir sesin ozellikle ilk kalkislarda duyuldugu hususunda.

Tap tapa tapa tap... Tap tap
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Alıntı potukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakıt işte yeni ölçtüm 50 kuruş başkan, eskiden aynıydı düşük çıkmamıştı hiç... ses rahatsız etmiyor, tatlı tatlı v8 ben burdayım diyor
    Merhaba süper 44 uzun zamandır benimde ilgimi çekiyor ..aracınızın çekiş performansına olumlu yada olumsuz bir etki yarattımı bunu merak ediyorum

Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba süper 44 uzun zamandır benimde ilgimi çekiyor ..aracınızın çekiş performansına olumlu yada olumsuz bir etki yarattımı bunu merak ediyorum
    aslında olmadı ya da benim anlamayacağım kadar az olmuştur diye düşünüyorum. ben %95 asfalt kullanıcısıyım ve çok nadir yüksek devirlere çıkıyorum, biraz daha dikkat etmeye çalışırım ve farklılık görürsem yazarım mutlaka

Üye platin75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2014
    Nereden
    ardahan
    merhaba
    dün itibariyle bende büyük bir hevesle flowmaster 44 aldım hemen egzoscunun yolunu tuttum.güzelce monte ettirdim etrafımda meraklı bir sürü insan, noluyor burda? bu arabaya ne yapıyorsunuz ?kaç yakıyor? kaç basıyor? kaç beygir? bu boruda ne(şnorkel ) meraklı bakışlar arasında ilk marş.hörrrrrrrr diye bir çalışma sesi, etraftakilerden vay anasını bu ne yav

ilk izlenimim: grip olmuÅŸ birinin burun silme sesi gibi geldi bana
    gaza dokundunmu acayip bi ses,sokakta millet dönüp nedir diye bakıyor.
    bugün video çekebilirsem yayınlarım
    gidemediÄŸin yer senin deÄŸildir

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Flowmaster ailesine hosgeldiniz sadece o sesi duymak icin evden cikip kontagi cevireceksiniz

Tap tapa tapa tap... Tap tap
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Üye platin75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2014
    Nereden
    ardahan
    gece 11 gibi sesi duymak için , hanıma dedim kalk, çıkıp gezelim diye.otur oturduğun yerde dedi
    bu sabahı zor ettim sesi duymak için
    gidemediÄŸin yer senin deÄŸildir

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Alıntı platin75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba
    dün itibariyle bende büyük bir hevesle flowmaster 44 aldım hemen egzoscunun yolunu tuttum.güzelce monte ettirdim etrafımda meraklı bir sürü insan, noluyor burda? bu arabaya ne yapıyorsunuz ?kaç yakıyor? kaç basıyor? kaç beygir? bu boruda ne(şnorkel ) meraklı bakışlar arasında ilk marş.hörrrrrrrr diye bir çalışma sesi, etraftakilerden vay anasını bu ne yav

ilk izlenimim: grip olmuÅŸ birinin burun silme sesi gibi geldi bana
    gaza dokundunmu acayip bi ses,sokakta millet dönüp nedir diye bakıyor.
    bugün video çekebilirsem yayınlarım
    Allah ömür versin çok güldüm yahu , güle güle kullanın , kesin bende takıcam

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Bu arada flowmasterı nereden ve kaça temin ettiniz site kurallarına uygun şekilde özelden yazabilirseniz sevinirim

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Flowmaster benim WJ 4.7 tatmin etmemişti ben de arka katalizoru de kestirdim. O zaman oldu işte. Durduğu yerde bile homurdanıyor. Ses yüzünden polis çevirdi o ayrı konu. "Kaç beygir bu?" dedi. "265" dedim. "265'den o kadar ses çıkar mı?" dedi. "Amirim, V8 4700 motor var. Siz düşünün." diyince güldü bıraktı Ses severler için kat iptali kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yakıt konusunda ise ne flow'dan sonra ne kat iptalinden sonra farketmedi.Ben hisstemedim en azından, ki çok ayrıntılı hesap yaparım.

Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada flowmasterı nereden ve kaça temin ettiniz site kurallarına uygun şekilde özelden yazabilirseniz sevinirim
    fiyat 350tl ama 5-10 aşağı yukarı oynuyor diye biliyorum tedarikçilerde, firma ismi vermek forum kurallarına aykırı olabilir diye yazmıyorum ama dilersen özelden gönderebilirim?

Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Flowmaster benim WJ 4.7 tatmin etmemişti ben de arka katalizoru de kestirdim. O zaman oldu işte. Durduğu yerde bile homurdanıyor. Ses yüzünden polis çevirdi o ayrı konu. "Kaç beygir bu?" dedi. "265" dedim. "265'den o kadar ses çıkar mı?" dedi. "Amirim, V8 4700 motor var. Siz düşünün." diyince güldü bıraktı Ses severler için kat iptali kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yakıt konusunda ise ne flow'dan sonra ne kat iptalinden sonra farketmedi.Ben hisstemedim en azından, ki çok ayrıntılı hesap yaparım.
    kat iptalini çok düşündüm, sonra oksijen sensörü konusu ve alt devirde yığılma yapma ihtimali yüzünden magnaflow kat street 49 arayışına girdim, açıkçası burada bulamadım... yurt dışından bulduğumda 150 dolar gibi bir rakam çıktı karşıma bu sefer gümrük vergisi yüzünden alamadım...

artık sene itibariyle çok işe yaramadığını düşünüyorum (ve lpg yüzünden) ama kat olmadan kullanmayı, çıkacak sesi düşündüğümde içim gitmesine rağmen istemiyorum

Üye jan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    Flowmaster 44 Ankara da satan bir firma buldum cuma gidip bakicam bilgiyi veririm size

Üye Mirkan Şenol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    19.Kasým.2014
    Nereden
    İstanbul Alibeyköy
    Ben de flowmaster super 44 alacağım ve katalizatörü iptal edeceğim, oksijen sensörünü egsoz borusuna taksak olmaz mı?
    Konu Mirkan Åženol tarafından (27.Kasým.2014 Saat 17:18 ) deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir.
    Türk insanı para gibidir, içine ışık tut ''ATATÜRK'' yoksa ''SAHTEDİR''

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı Mirkan Şenol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de flowmaster super 44 alacağım ve katalizatörü iptal edeceğim, oksijen sensörünü egsoz borusuna taksak olmaz mı?
    Olmaz o sensor yerinde dursun hic iptal etme katalizoru...direk tak sadece, dunyanin en guzel, en tok sesi inan ki

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye Mirkan Şenol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    19.Kasým.2014
    Nereden
    İstanbul Alibeyköy
    Kat iptali, devir ve stop etme sorunu yaşatır mı? Eski 4.0 zj'de kat. iptali de vardı, hiç bir sorun olmamıştı.
    Türk insanı para gibidir, içine ışık tut ''ATATÜRK'' yoksa ''SAHTEDİR''

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Ben kat iptali sonrasi oksijen sensoru falan hic birsey yapmadim. Ariza isigi da yakmadi.flow art kat iptal harika.

Yalniz flowmaster 44'de bir sorun yasadim.

Arabamda gaza bastikca son 1 aydir arkadan bir vizilti ses geliyordu.

Sonradan anladimki flowmaster 44'den geliyor. Cikardim. Flowmasteri sallayinca icide bir parca sallaniyor. Hani tv uzaktan kumanda yere duser de icinde bi parca kopar sallanir ya ayni oyle.

Dun Tar Oto'ya kargoladjm. Ugur bey bakacak ve bana donus yapacak. O sallanan sey nasil koptu anlamadim. Bu sebeple moraljm bozuk.

Bu arada bu magnaflow kat street tam olarak nedir arkadaslar?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu