malum ankarada oturduğumuzdan doğaya denize ve spora uzak şehir hayatı yaşıyoruz. bu yaşamın içinden biraz olsun sıyrılıp birşeylerle uğraşabilenimiz pek azız. bunu şunun için söylüyorum ya herşey bir anlık heves ile gerçekleşiyor yada zaman ayırmamızın imkansız olduğunu düşündüğümüz için... kısacası yapmamak veya yapmak için binlerce bahane üretebiliriz. gelelim yapma kısmında beni cezbeden mogan gölü, hirfanlı barajı, kurtboğazı barajı ve karadenizin ankaraya yakın olan kısımlarındaki sahillerde kullanabileceğim kanoya... araştırdığım kadarıyla kanolar çeşitlilik gösteriyor ancak en altta vereceğim linkte bizi ilgilendiren baya bir malzeme olduğunu düşünüyorum. bu malzemelerin içerisinde tabiki olmazsa olmaz go pro kameralar da var ve aksesuarlı olarakta satışı mümkün. kendi planım seneye bir kano alarak zj min tavanına kano aparatıyla beraber hem doğadan hem ufak çaplı offroad dan ve spordan nasiplenmek. belki bu tür bir arayış içerisinde olanlar vardır diye sizlerle paylaşmak istedim.

http://kanodiyari.com/