Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul'a yakın Kamp

Yeni Üye ChnSnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Haziran.2014

İstanbul'a yakın Kamp

öncelikle yeri burası mıdır bilemedim affınıza sığınıyorum.

istanbul çevresinde, şile ağva vs bölgelerde çadır kampımı yapabileceğim ve araçsız ulaşabileceğim bir koy arıyorum. kamp alanı olarak geçmeyen bir yer biliyorsanız tecrübelerinizden yerleri benimlede paylaşırsanız memnun olurum. iyi günler.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    hoşgeldiniz alttaki linkte kendinizi tanıtırsanız ve avatar yüklerseniz seviniriz. site kuralları gereği avatar zorunludur.

http://www.geze-gen.com/showthread.p...C4%B1ld%C4%B1m

araçsız derken nasıl gideceksiniz oraya kadar ?
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    16.Haziran.2014
    zaten istanbulda ikamet ediyorum. şileye otobüsle gidip sonrasında yerin konumuna göre bir şekilde hareket ederim.

Üye Kanuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°STANBUL
    şilede kampa müsait çok yer var...ister orman istersen de deniz kampı yapabilirsin...en kolay ulaşabileceğin bizim de 5-6 sefer yaptığımız sofular köyü plajındaki kamp olabilir....plajı 500 mt geçtikten sonra soldaki çeşmeden yukarıya doğru gidersen de ormana yakın kamp yapabilirsin.....bunun dışında esenceli ve hacıllı kamplarımız da oldu fakat ulaşım sadece araçla olur

Üye Kasif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Kucukcekmece-Tepeustu
    Aracsiz kamp zor olur ama arac olmayacak ise agdaya gidildikten sonra bir cok kamp yeri bulacaginiza inaniyorum...Yada az sabredin bir iki hafta icinde Belgradda veya kisirkayada bir kamp organize edilir,hep beraber gideriz olmami

Ãœyelik tarihi
    16.Haziran.2014
    Alıntı Kasif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracsiz kamp zor olur ama arac olmayacak ise agdaya gidildikten sonra bir cok kamp yeri bulacaginiza inaniyorum...Yada az sabredin bir iki hafta icinde Belgradda veya kisirkayada bir kamp organize edilir,hep beraber gideriz olmami
    bu organizasyon gerçekleşirse katılmayı çok isterim. siteyi takipte olacağım.

Alıntı Kanuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şilede kampa müsait çok yer var...ister orman istersen de deniz kampı yapabilirsin...en kolay ulaşabileceğin bizim de 5-6 sefer yaptığımız sofular köyü plajındaki kamp olabilir....plajı 500 mt geçtikten sonra soldaki çeşmeden yukarıya doğru gidersen de ormana yakın kamp yapabilirsin.....bunun dışında esenceli ve hacıllı kamplarımız da oldu fakat ulaşım sadece araçla olur
    tavsiyelerin için teşekkürler kanuni.

Üye Umami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı Kasif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sıcaklarda en güzel YAYLA olur, bütün her şeyi göze aldım, yayla yapalım derim...
    Bozuk değilse tamir et, ihtiyacın olduğunda çalışmayabilir.
    Bir Land Rover Atasözü