Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2014 Geyik Koşuları 2. Ayak 16 Mart Koşusu

Üye Monachus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı Poseidon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizlere bakıp bakıp nasıl iç çektiğimi bir bilseniz... Eeee sen de gel deme sakın Ergun Abi Özellikle sağ diz kapağı civarında bayağı bir sorun var. Bisiklet belki ama koşu asla. bayır aşağı yürüken bile zorlanıyorum.
    Geçmiş olsun da sen tam anlamıyla doktorluk olmuşsun, erteleme, üşenme ve git artık...

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Sizlere bakıp bakıp nasıl iç çektiğimi bir bilseniz... Eeee sen de gel deme sakın Ergun Abi Özellikle sağ diz kapağı civarında bayağı bir sorun var. Bisiklet belki ama koşu asla. bayır aşağı yürüken bile zorlanıyorum.
    Geçmiş olsun Halil, dizinde bir sakatlık olduğunu bilmiyordum, hiç bahsetmemiştin, pekte farketmedik...
    Peki sorun neymiş ?

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    geçmiş olsun halil abi..eskiden kalan bir sıkıntı mı dizindeki....

GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye Poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Derecelerimiz çok iyi... harika. bak bak bak. Bana ne oluyorsa artık. Birinci çoğul şahıs konuşuyorum

Ayağa gelince... Sanırım sigarayı bıraktıktan sonra aldığın kilolardan olsa gerek sağ diz kapak bölgesinde, normal zamanda ağrı yapmayan fakat özellikle bayır aşağı beni çok zorlayan bir sorun var. Doktora gittim. Fizik tedavi dedi. Hiç işim olmaz dedim. Gittiği yer kadar...
    www.geze-gen.com

Nereden
    istanbul
    Derecelerimiz çok iyi... harika. bak bak bak. Bana ne oluyorsa artık. Birinci çoğul şahıs konuşuyorum

Ayağa gelince... Sanırım sigarayı bıraktıktan sonra aldığın kilolardan olsa gerek sağ diz kapak bölgesinde, normal zamanda ağrı yapmayan fakat özellikle bayır aşağı beni çok zorlayan bir sorun var. Doktora gittim. Fizik tedavi dedi. Hiç işim olmaz dedim. Gittiği yer kadar...
    fizik tedavi kötü birşey değil ki belli günler gidip belli hareketleri yapıyorsun düzeliyor..ha yok ben illa ameliyat olmak isterim dersen diz kapağı bölgesi ameliyatlarında dinlenme süresi çok fazla tutup sana 2 ay kalkmadan yatacaksın derse ne yapacaksın...altıüstü fizik tedavi gidip iyice ilerletmeden kurtulsana

Üye
    diz ile ilgili çok makale okudum 10 günlük sakatlığım süresince...acayip tırstım yalan yok...bırak sporu düz yolda yürürken bile eğer dizin ters bir hareket yapar ise sakat kalma durumun var abi allah korusun...fizik tedavi gerçekten kolay yolu...basit diz kaslarını güçlendirecek egsersiz veriyor , dizine günde 20 dk civarı buz kompresi yapıyorsun..basit ödem gidericiler ile sorun tamamen ortadan kalkıyor...en son ihtimal ameliyat... o da dediğim gibi eğer ön diz ağrılarını umursamaz isen başına gelecek kötü durum... haberin olsun

Nereden
    istanbul
    Deneme

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye Monachus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Sen gittiği yere kadar derken, o yere ulaşınca ameliyat olduktan sonra fizik tedavi görmeyeceğini mi zannediyorsun Hem daha kötüleşmiş olacağı hem de ameliyat nedeniyle daha uzun süreli, acılı ve zorlayıcı bir sürece girmiş olacaksın..
    Korku senaryosu iyidir söz konusu diz olursa..
    İhmale gelmez, hemen gereğini yap diye naçizane tavsiyem olur...

Üye Poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fizik tedavi kötü birşey değil ki belli günler gidip belli hareketleri yapıyorsun düzeliyor..ha yok ben illa ameliyat olmak isterim dersen diz kapağı bölgesi ameliyatlarında dinlenme süresi çok fazla tutup sana 2 ay kalkmadan yatacaksın derse ne yapacaksın...altıüstü fizik tedavi gidip iyice ilerletmeden kurtulsana
    Alıntı Dragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diz ile ilgili çok makale okudum 10 günlük sakatlığım süresince...acayip tırstım yalan yok...bırak sporu düz yolda yürürken bile eğer dizin ters bir hareket yapar ise sakat kalma durumun var abi allah korusun...fizik tedavi gerçekten kolay yolu...basit diz kaslarını güçlendirecek egsersiz veriyor , dizine günde 20 dk civarı buz kompresi yapıyorsun..basit ödem gidericiler ile sorun tamamen ortadan kalkıyor...en son ihtimal ameliyat... o da dediğim gibi eğer ön diz ağrılarını umursamaz isen başına gelecek kötü durum... haberin olsun
    Alıntı Monachus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen gittiği yere kadar derken, o yere ulaşınca ameliyat olduktan sonra fizik tedavi görmeyeceğini mi zannediyorsun Hem daha kötüleşmiş olacağı hem de ameliyat nedeniyle daha uzun süreli, acılı ve zorlayıcı bir sürece girmiş olacaksın..
    Korku senaryosu iyidir söz konusu diz olursa..
    İhmale gelmez, hemen gereğini yap diye naçizane tavsiyem olur...
    Oy birliği ile karar gereğince yeniden doktora gideceğim...Teşekkürler...
    Doktora diyeceğim ki, "aha buram uff oldu"

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    www.geze-gen.com

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123