Sayfa 52 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 242505152535462102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 1,021 ile 1,040 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Levente katılmamak mümkün degil ama ben yinede söyleyeyim Kontak üzerinden alıyorsunuz alacagınız kodlar çift rakamlardan oluşuyor ve sadece lokal bilgi veriyor nokta atışı için DBII cihazı lazım ama lokalizasyonda olsa arıza kodu alabilmek çok şeyi çözer

Üye 06kd941 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence bi kilo tiner dokup yakalim isiniriiizzz ))))

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levente katılmamak mümkün degil ama ben yinede söyleyeyim Kontak üzerinden alıyorsunuz alacagınız kodlar çift rakamlardan oluşuyor ve sadece lokal bilgi veriyor nokta atışı için DBII cihazı lazım ama lokalizasyonda olsa arıza kodu alabilmek çok şeyi çözer
    İçim tükendi artık Yıldırım abi içiimmm) demin ki çağrıma kulak verin artık

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yildirim abi obd cihazi kullaniyorum lakin ariza kodu vermiyorda birde o sekilde bakayim acaba gizli fln bir arizasi varmi diye bakayim dedim

Üye degrente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    4.LEVENT/İSTANBUL
    Şu kontak testinin nasıl yapıldığını açıklayabilirmisiniz

Cenk NALBANTOĞLU

Nereden
    Eskişehir
    Senin gibi bir zj delisinden bunları duymak.cık cık cık olmuyor levent hiç sanmam kafana silah dayasam bence zj den vazgeçmezsin.

Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin gibi bir zj delisinden bunları duymak.cık cık cık olmuyor levent hiç sanmam kafana silah dayasam bence zj den vazgeçmezsin.
    Toplu intahar edersek yaparım yunuslar gibin karaya vururcasına...yoksa ZJ yaa evladım bebeğim herşeyim benim

Nereden
    Eskişehir
    Alıntı 06kd941 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yildirim abi obd cihazi kullaniyorum lakin ariza kodu vermiyorda birde o sekilde bakayim acaba gizli fln bir arizasi varmi diye bakayim dedim
    OBD yok diyorsa yoktur zaten daha neyi zorluyorsun öyle gizli demeyelimde bekleyen bir arızası olsa zaten OBD pending arıza olarak gösterir ..birde her arıza kod vermez bunu biliyorsunuzdur umarım.

Biliyorum abi haklisinda bazen arada motor isigi 6 ayda bir yaniyor onun nedenini cozmeye calisiyorum ya cihazda cikmazsa diye o yuzden bilgi edinmek istemistim

Nereden
    Eskişehir
    ZJ yaa evladım bebeğim herşeyim benim
    eee demedimmi ben sana zj yi bilen kimse egerki zj de düzelmeyecek bir durum yoksa kolay kolay veya mecbur kalmadıkça zj sini elden çıkarmaz

Nereden
    Eskişehir
    Biliyorum abi haklisinda bazen arada motor isigi 6 ayda bir yaniyor onun nedenini cozmeye calisiyorum ya cihazda cikmazsa diye o yuzden bilgi edinmek istemistim
    O Hepimizin arabasında olan durum mesala bende zaman zaman P0135 çıkar yani O2 sensor arızası hiç dert etmem nedenini biliyorum çünkü araç sogukken tüm ışıklar sönmeden kontaga abanırsan O2 yi yakarsın .o kadar da olacak .

Bendekide muhtemelen lpg den diye dusunmustum

Nereden
    Eskişehir
    sendedemi P0135 var bence öncelikli olarak LPG ile alakası yok araç sogukken (Araç sıcak veya normal ısıdayken pek bu durum olmaz)motor çalışmadan önce kontagı tüm ışıklar yanar duruma getirdiğinde 1 nci O2 yi endüklüyorsun ama bu işlem 1 sıra O2 için az biraz zaman alır özellikle araç sogukken biz bu süreyi beklemeden motoru çalıştırırsak LPG dede olsa Benzindede olsa çogu zaman O2 kırmızıyı yakar bütün mevzuu bu Ahaaa birde LPG de aniden arabaya abanırsan o zamanda yakar.

Yani gaza lpg deyken bianda basmiyacakmiyiz abi

Nereden
    Eskişehir
    Yok Kardeşim öyle bir kaide yok istediğin gibi kullanmakta hürsün bu arabadan arabaya arabanın durumuna göre değişebilen bir durumdur O2 nin daha çok lpg de yanmasının asıl sebebi sanırım lpg nin yüksek ısı yayması aşırı ısınan sensor bir müddet sonra iş göremez hale geliyor lpg den dolayı O2 nin yanmasının ana sebebi benim bildiğim bu .

Lpg de ani gaz yüklenmeleride ısıyı daha da artıracagından sensorun kırmızı kart göstermesi daha kolay olacaktır .yoksa nasıl kullanırsan kullan .

Sonuçta ben BU KONULARDA OTORİTE degilim bende senin gibi sadece araba kullanıcısıyım hepsi bu.

Biliorum abi sen bilgi verip bizim gibi genc kardeslerinizin sorunlarina care oluyorsunuz.bende merak ettim abi yani sensoru bozuyorsak oyle hata yapipta sollamalarda falan abanmayalim gaza zaten yavas kullanirim aldim alali 2 3 sene icerisinde toplasan 1 kere anca roketlemisimdir

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    roketlemiyorsanız satın o zj leriiiiii günde 2 kere roketleemzsem uyuyamıyorum
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    roketlemiyorsanız satın o zj leriiiiii günde 2 kere roketleemzsem uyuyamıyorum
    Canımsın😉👍

Abi 20 yasindalar kiyamiyorum bi motor masrafi acarsa bide enaz 10000 den olmayalim )

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Abi 20 yasindalar kiyamiyorum bi motor masrafi acarsa bide enaz 10000 den olmayalim )
    he valla doğru dedin..hatta bugün muhabbeti geçti servisin birinde sordum kaça çıkıyor diye 10 bini bulur dedi. neyse iyi tarafından bakalım 3.0crd olan wk wh mı nedir motorları yapılmıyor direk sıfır motor takılıyormuş 25 bin tl ...
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Sayfa 52 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 242505152535462102 ... SonuncuSonuncu