Sayfa 103 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 35393101102103104105113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 2,041 ile 2,060 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Üye yücesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    Bahsettiğim parçaları işinin ehli ve araçtan fazlaca anlayan bir yedek parçacıcan aldım acaba bende kutup başlarını tekrar söküp taksammı?
    3 gündür arabanın kapısını açmıyorum moralim bozuldu

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Alıntı yücesoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yandık desene abi ):
    Sendemi ? Yıldırım abi bize nokta atışı yap direk uyabilecek ve tr den alabileceğim en uygun linki atıver

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    tps sensörünü temizlemekle hatamı ettim acaba? yeni sensör alsammı?

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    tps sensörünü temizlemekle hatamı ettim acaba? yeni sensör alsammı?
    Nasil temizledigin onemli

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    vd40 sıkıp hava tuttum

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    vd40 sıkıp hava tuttum
    Temizlenecek ve temzilenmeyecek malzemeleri birbirine karıştırmışsın Throttle üzerinde IAC hariç hiç bir ürünün Wd40 ve hava ile temzilenmesi mümkün degildir Buna Throttlenin kendiside dahildir .Throtlenin temizliği farklı ürünlerle ve bir teknige göre özel olarak yapılır ve araca tekrar monte edildikten sonra bazı ayarlar gerektirir bunun dışında Özellikle MAP sensorunu ve TPS i çöpe atabilirsin MAP Sensoru mikro elektrofiltre den oluşmuş bir malzemedir ve kesinlikle temizliği söz konusu degildir wd40 ve hava ile MAP Sensorunu çöp etmiş durumdasın aracının kafa göz atması susması bundan dolayıdır aynı zamanda TPS de temizlenmez ve oynar başlıgı saga sola döndürülmez eger oynar başlıgı temizlensin diye saga sola zorladıysan o kapalı bir trimpot olup milimetrik voltaj degerleriyle iş gören bir elemandır asla oynamaya ve zorlanmaya gelmez MAP TPS ve O2 sensorlarını uygun parça numaraları ile yenilemen lazım ama atlamamn gereken bir konuda şu ki sadece ürünü araca takmayla o ürün araç üzerinde uygun şekilde çalışmaya başlamaz o elemanın PCM e tanıtılması lazım yoksa aracın asla eski performanslı haline asla gelmez herşeyi dogru yaptıgın halde aracın düzelmiyorsa koy bir kamyona gönder Eskişehire ben onarıp göndereyim sana
    Konu y-bsungur tarafından (19.Nisan.2017 Saat 14:14 ) değiştirilmiştir.

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Kıssadan Hisse : Ne olacakki yabancı dil biliyorum yabancı forumları takip edebiliyorum veya şu adam yapıyor bende yaparım,x veya y den yardım alarak yaparım diyerek kendi kendinize veya birinin verdiği dogru bilgi dahi olsa malzemelerin parça ve stock numaralarını temin etseniz dahi ,uygun ürünüde bulup elimden işte geliyor hem söker hemde takarım diyerek araçlarınızın elektronik elemanlarını sensorlarını rolelerini ve hatta ampullerini dahi aracınız hakkında yeterli teknik bilginiz yoksa asla kendi kendinize söküp takma yoluna gitmeyiniz.Ürünü dogru olarak degiştirseniz dahi aracınız eski haline dönmeyebilir ve/veya dönmeyecektir.O noktada mutlaka Uygun Teknik destek almaktan çekinmeyiniz..

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Alıntı atmaca08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sendemi ? Yıldırım abi bize nokta atışı yap direk uyabilecek ve tr den alabileceğim en uygun linki atıver
    Özeline bak.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    yıldırım abi konuyu çok güzel izah etmişsin,Yeni krank sensörünü söküp eskisini tekrar geri taktık araç normale girdi.
    Sıkıntım kocaelide bu araçtan anlayan usta olmaması geçen gaz ayarı için büyük sanayiye gittim usta benzin ayarını yaptır öyle gel dedi dolaşmadığım yer kalmadı benzin ayarını yaptıracak yer bulamadım.ilgin için teşekkür ederim

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    yıldırım abi konuyu çok güzel izah etmişsin,Yeni krank sensörünü söküp eskisini tekrar geri taktık araç normale girdi.
    Sıkıntım kocaelide bu araçtan anlayan usta olmaması geçen gaz ayarı için büyük sanayiye gittim usta benzin ayarını yaptır öyle gel dedi dolaşmadığım yer kalmadı benzin ayarını yaptıracak yer bulamadım.ilgin için teşekkür ederim
    Yücesoy bu araçlarda benzin ayarı diye bir ayar zaten yok araç kendi ayarını kendi yapan bir araç .Krank sensoruyla iyi kurtarmışsın haydi geçmiş olsun Map sensorun bozulmamış demekki içine wd40 ve hava girmemiş mapın yoksa seni tırmalatırdı.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    Yıldırım abi araç sağlıksız çalışıyor,motorda sürekli bir tekleme rolanti düşüp yükseliyor,düştüğündede stop ediyor tekrar çalıştırıyorum gaz zoru ile biraz çalışıyor ayağımı gazdan çekince stop ediyor bu durumda ne yapmam lazım krank sensörü elimde kaldı bilmediğim bir parçayıda değiştirmek istemiyorum numaranı verebilirsen seni aramak isterim,Aklıma tps sensörü takılıyor

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    yücel özelden yazdım.

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı bahadr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapi pimlerini ve burclarini nereden bulabiliriz? Kapilar sallaniyor. Degistireyim diyorum. Dorman'in pim ve burtan olusan kiti var, bundan mi almak lazim? Door hinge kit diye geciyor.
    http://www.ebay.com/itm/USA-MADE-Del...020?rmvSB=true
    çok kullanışlı ama türkiyeye kargosu yok sanki....
    *KARÅžINDAKÄ° Ä°NSANIN EN AZ SENÄ°N KADAR AKILLI OLACAÄžINI SAKIN UNUTMA*

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yücel özelden yazdım.
    Yıldırım abi aynen tarif ettiğin gibi temizlik uygulamasını yaptım ve tekrar yerine taktım araba ilk defa yarım saattir saat gibi çalışıyo egsozun yanına oturup çay içtim, yardımların için teşekkür ederim allah senin gibi abilerimizi başımızdan eksik etmesin

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Yıldırım abi aynen tarif ettiğin gibi temizlik uygulamasını yaptım ve tekrar yerine taktım araba ilk defa yarım saattir saat gibi çalışıyo egsozun yanına oturup çay içtim, yardımların için teşekkür ederim allah senin gibi abilerimizi başımızdan eksik etmesin
    Estagfurullah Yücel.Küçük bir yardımla probleminin çözülmüş olmasına bende çok sevindim. Sağlıcakla kal.

Üye bahadr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Ocak.2017
    Nereden
    ankara
    Alıntı toporomboz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/itm/USA-MADE-Del...020?rmvSB=true
    çok kullanışlı ama türkiyeye kargosu yok sanki....
    İlhan abi şu sitede var. kargosu da 6 dolar ama kendi pahalı gibi=)

http://hingekits.com/search/JEEP/199...rokee/4%20Door

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estagfurullah Yücel.Küçük bir yardımla probleminin çözülmüş olmasına bende çok sevindim. Sağlıcakla kal.
    buraya yazaydın abi öğreneydik

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı bahadr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlhan abi şu sitede var. kargosu da 6 dolar ama kendi pahalı gibi=)

http://hingekits.com/search/JEEP/199...rokee/4%20Door
    bahadır kardeşim;
    jeep işte alması ucuz & kolay daaaa işletmesi çok zorrr parçayı bulduğumuza sevinelim bendede çookkk az boşluk var o sök tak külfetine değmeyecek durumda.... ses yapmıyor...sıkıntı yok......
    *KARÅžINDAKÄ° Ä°NSANIN EN AZ SENÄ°N KADAR AKILLI OLACAÄžINI SAKIN UNUTMA*

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Arkadaşlar benim 95 ZJ nin yağ değişimi geliyor hangi marka ve kaç litre almalıyım neleri değiştirmem gerek 150000 Mil e az kaldı

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı archway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim 95 ZJ nin yağ değişimi geliyor hangi marka ve kaç litre almalıyım neleri değiştirmem gerek 150000 Mil e az kaldı
    Takılmaaaa, mahalle arasında bir yağcıya gir onlar döker içine bir şeyler

1997 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 2" Lift and BF KO2 30,5"
    2014 Jeep Compass MK49 2.0 Limited

Sayfa 103 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 35393101102103104105113 ... SonuncuSonuncu