Sayfa 90 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 40808889909192100 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 1,781 ile 1,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

teşekkür ederim benim aracta cam var içleri kötü olmuş sanırım tamir imkanı yok. en iyisi mika alayım. onlarda motorlu oluyordur sanırım.

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Bebim 5,9 avrupa avusturya üretimi direksiyonda kumanda tuşları mevcut...herhalde kafalarına göre koyuyorlar bu sistemi....
    Alıntı KARADAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu daha önce bende araştırmıştım direksiyon altı tuş sadece usa versiyonlarda var benim 5.9 avr. Versiyon dieksiyon derisi yıpranmıştı kaplatayım dedim orjinali gibi olmaz düşünvesi ile gittim temiz çokma orj direksiyon aldım.baktım altı tuşlu bizim teyplere komut verirmi diye düşündüm nafile teyp uygun değil direksiyondan teyp e kadar giden sinyal kablosu olması lazım teybin arkasında ayrıca giriş soketi var hasılı her şeyi farklı

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    26.Ekim.2016
    Arkadaşlar yeni almış olduğum zj mi şimdilik 2" get ile yükseltmek ve arazide beni üzmeyecek jant lastik arayışı içerisindeyim fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...

Üye MUHTEŞEM26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    05.Mart.2014
    Nereden
    ESKÄ°ÅžEHÄ°R
    Alıntı mstonrkvk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni almış olduğum zj mi şimdilik 2" get ile yükseltmek ve arazide beni üzmeyecek jant lastik arayışı içerisindeyim fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...
    Yıldırım agbiyle görüş

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye Bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Kasým.2016
    Nereden
    Van-Samsun
    Benimde birkaç sorum var.
    1-Bu sesi neyden yapabilir? Bana LPG gibi geldi. Kısa bir süre sonra kesiyor sesi.

2-Araç ile 4. viteste giderken ayağımı gazdan çektiğimde devir 2000 de veya 3000 de iken anlık olarak bir anda 2500 veya 3500 oluyor. Sebebi ne olabilir?
    3-Birinci ve ikinci viteste araçta tekleme oluyor. Neden kaynaklanıyor olabilir?
    cCc ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN cCc
    POLİS ÖZEL HAREKAT

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    1 ve 3 için farklı sebebler olmakla beraber bu ses vakum kaçagı sesi ile birlikte rolantide ıac kaçagınıda andırıyor trottle sabitleme vidalarına bak gevşek varmı ve throttyyleyi sök alttaki amyant contaya bak kırık kopuksa degiştir ıac motorun temizle ..ve en önemlisi aracın vakum hattını elden geçir patlak çatlak kablo boru varsa degiştir. 2 numara içinde hazır throttleyi sökmişken TPS i degiştir düzelecektir.

Ãœyelik tarihi
    26.Kasým.2016
    Nereden
    Van-Samsun
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ve 3 için farklı sebebler olmakla beraber bu ses vakum kaçagı sesi ile birlikte rolantide ıac kaçagınıda andırıyor trottle sabitleme vidalarına bak gevşek varmı ve throttyyleyi sök alttaki amyant contaya bak kırık kopuksa degiştir ıac motorun temizle ..ve en önemlisi aracın vakum hattını elden geçir patlak çatlak kablo boru varsa degiştir. 2 numara içinde hazır throttleyi sökmişken TPS i degiştir düzelecektir.
    Teşekkür ederim abi. Aracı komple elden geçiriyorum zaten yavaş yavaş tabi Van'da yapılabilecek kadarını. Yapamadıklarımı yazın izne gittiğimde batıda yaptırmayı planlıyorum. TPS sensörünü ilk fırsatta değişeceğim.
    POLİS ÖZEL HAREKAT

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    26.Ekim.2016
    Bir konu hakkında fikrinizi almak istiyorum ..
    Salı günü Ankara'ya gittim-geldim yaklaşık 350 km yol Lpg bitti normal olarak ancak lpg ile birliklte benzin deposu da kırmızı ışık yaktı...
    Çeyrek depo benzin vardı. Sonra tekrar benzin aldım dönüşte tekrar yaktı bende Merzifon/Amasya da Yetkili Brc ustası(karadeniz bölge birinicisi aynı zamanda eski motor ustası) aracın tüm kontrollerini yaptı enjektörlere baktı beyni bilgisayara bağladı aracın benzin yakmadığını söyledi şu anda depo boş gösteriyor ama sabah - derecede araba çalışıyor normalde benzin yoksa çalışmaması lazım sebebi ne olabilir ??

Üye KARADAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    Bazen araç uzunyolda lpg de olsa bile benzin pompası sürekli vakum yapar pozisyonda şamandırayı etkiliyor depo kapağını aç ibre yükselir şayet ibre pozisyonu değişmiyorsa bi yerlerde kaçak var üzülerek söylemeliyim
    {{{{JEEP GC 5.9 V8 daha ne olsun}}}}

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    26.Ekim.2016
    güncel!!!
    Salı günü Ankara'ya gittim-geldim yaklaşık 350 km yol Lpg bitti normal olarak ancak lpg ile birliklte benzin deposu da kırmızı ışık yaktı...
    Çeyrek depo benzin vardı. Sonra tekrar benzin aldım dönüşte tekrar yaktı bende Merzifon/Amasya da Yetkili Brc ustası(karadeniz bölge birinicisi aynı zamanda eski motor ustası) aracın tüm kontrollerini yaptı enjektörlere baktı beyni bilgisayara bağladı aracın benzin yakmadığını söyledi şu anda depo boş gösteriyor ama sabah - derecede araba çalışıyor normalde benzin yoksa çalışmaması lazım sebebi ne olabilir ??

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    güncel!!!
    Benzin pompa seviye sensörü arızalı olabilir

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    26.Ekim.2016
    bir sensör arıza uyarısı vermiyor ama ??

pompa seviye sensörü nerdedir nasıl kontrol edilir ?

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    bir sensör arıza uyarısı vermiyor ama ??

pompa seviye sensörü nerdedir nasıl kontrol edilir ?
    Bişey yok Mustafa takma kafaya çeyreğin altına düştüğü zaman yapar onu...lpg var nasılsa diye benzin deposunu boş bırakmak sistemi karıştırıyor, şamandırayı ve benzin otomatiğini etkiliyor...depomuzda en az 20lt. Benzin olacak her zaman!

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœyelik tarihi
    26.Kasým.2016
    Nereden
    Van-Samsun
    Evet bir diÄŸer sorum.
    Araca benzinde binemiyorum gaz yemiyor tekleme yapıyor kuvvetle muhtemel yakıt pompası diye düşünüyorum. LPG de sıkıntı yok benzinden çok daha iyi ve atik gidiyor araç.
    POLİS ÖZEL HAREKAT

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı Bozkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bir diÄŸer sorum.
    Araca benzinde binemiyorum gaz yemiyor tekleme yapıyor kuvvetle muhtemel yakıt pompası diye düşünüyorum. LPG de sıkıntı yok benzinden çok daha iyi ve atik gidiyor araç.
    İlk marşta rahat çalışıyor mu!?

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yok çalışmıyor tam, satıp WJ almayı düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok çalışmıyor tam, satıp WJ almayı düşünüyorum

Al al hayrını gör 300 bin lira para harcadınız Burakla o leşlerinize anca yolda yürür hale geldiler😂

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Al al hayrını gör 300 bin lira para harcadınız Burakla o leşlerinize anca yolda yürür hale geldiler

Tanıştırayım, LEŞ. Seninkini toplamaya kalksak o kadarla da kurtaramayız. Burak ın araç ortadan şasi kaynaklı ama seneye sıfırını alcam diyor

NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tanıştırayım, LEŞ. Seninkini toplamaya kalksak o kadarla da kurtaramayız. Burak ın araç ortadan şasi kaynaklı ama seneye sıfırını alcam diyor

Sağol topluydu zaten hep, masraf yapılmadı...bebeek😉
    Ortadan şase eklemeli haa vah vaaah bilmiyordum bunu ahahaguudhshhs😂😂

Ãœyelik tarihi
    26.Kasým.2016
    Nereden
    Van-Samsun

İlk marşta çalışıyor ama geç geliyor marşı. Sonraki marşlarda hiç sıkıntı yok anında alıyor marş.
    POLİS ÖZEL HAREKAT

Sayfa 90 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 40808889909192100 ... SonuncuSonuncu