Sayfa 97 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 47879596979899107 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 1,921 ile 1,940 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Üye degrente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Mayýs.2015
    Nereden
    4.LEVENT/Ä°STANBUL
    Ben tavan lambalarını söküp led yaptım hem aracın içi daha aydınlık oldu hemde tüm ışıklar açık kalsa dahi aküyü bitirmiyor. Bence bunu bir düşünün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üye degrente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Mayýs.2015
    Nereden
    4.LEVENT/Ä°STANBUL
    Tavan lambalarının kapakları tırnaklı hemen çıkıyor iç lambalarda geçmeli eğer led düşünmezseniz bir tanesini söküp ampulleri araştırın ama ampullerin yerine led daha aydınlık yaptı

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    12.Þubat.2017
    Alıntı degrente Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavan lambalarının kapakları tırnaklı hemen çıkıyor iç lambalarda geçmeli eğer led düşünmezseniz bir tanesini söküp ampulleri araştırın ama ampullerin yerine led daha aydınlık yaptı

bir fotoğraf var mı, merak ettim?

Üye dreamer98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    07.Aralýk.2014
    Merhaba, biten akümü değiştirmek adına yeni akü tercihi yaptım ve bugün aracıma yeni akümü bağladım.ZJ 5.9 aracımın istenilen akü ölçülerine uygun olan ölçüde performansı yüksek Exide marka akü tercih ettim,daha önce yetkili servislerden birinden öğrendim şuan ellerinde olmasada ZJ gibi araçlarda önceki yıllarda mopar bulunamayınca Exide marka akü tercih etmişler ve o yuzden de bu markaya sıcak baktım.Özellikleride gayet iyi.Akünün modeli şu:
    Exide Premium Carbon Boost 12V 77Ah 760CCA ve fiyatıda bence uygun.Umarım üründen ilerleyen zamanlarda da memnun kalırım.

http://www.exide.com/gb/en/product-s...bon-boost.aspx
    Konu dreamer98 tarafından (17.Þubat.2017 Saat 22:23 ) deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir.

Üye bahadr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Ocak.2017
    Nereden
    ankara
    Ankara'daki arkadaşlar hangi servislere götürüyor araçlarını? Tüm tavsiyelerinize açığım..

Selamlar..

Üye MUHTEŞEM26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    05.Mart.2014
    Nereden
    ESKÄ°ÅžEHÄ°R
    Alıntı bahadr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'daki arkadaşlar hangi servislere götürüyor araçlarını? Tüm tavsiyelerinize açığım..

Selamlar..
    özelden yazdım bahadır

Üye cyberkesh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Flowmaster taktırdıktan sonra haliyle bi miktar daha gaza basarak kullanmaya başladım bundan sebep bazen yanık kokusu geliyor kullanırken,takarken düzgün takamadıklarındanmıdır yoksa sıkıntı bende mi çok mu basıyorum egzozcuya götürüp kontrol ettirsem mi

Üye KARADAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    Alıntı cyberkesh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Flowmaster taktırdıktan sonra haliyle bi miktar daha gaza basarak kullanmaya başladım bundan sebep bazen yanık kokusu geliyor kullanırken,takarken düzgün takamadıklarındanmıdır yoksa sıkıntı bende mi çok mu basıyorum egzozcuya götürüp kontrol ettirsem mi
    Oguzhan flowmaster üzerindeki boya belirli bir süre yanık kokusu verecektir.ancak şunuda bir kontrol et.motor külbütör kapağı yağ sızdırıyor ve bu sızan yağ manifolda akıyorsa sıcak manifold yağı yakacak ve havalandırma kanalından içeri yağ kokusu verecektir.böyle bir durum olmadığından da emin ol...

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    {{{{JEEP GC 5.9 V8 daha ne olsun}}}}

Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Alıntı KARADAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oguzhan flowmaster üzerindeki boya belirli bir süre yanık kokusu verecektir.ancak şunuda bir kontrol et.motor külbütör kapağı yağ sızdırıyor ve bu sızan yağ manifolda akıyorsa sıcak manifold yağı yakacak ve havalandırma kanalından içeri yağ kokusu verecektir.böyle bir durum olmadığından da emin ol...

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Anladım hocam 2 gündür kafaya takıyodum neden olur diye,bahsettiğin diğer durumu da haftasonu bir kontrol edeyim aklımda soru işareti kalmasın teşekkür ederim cevap için

Üye ukymk55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2015
    Nereden
    Bursa
    Anladım hocam 2 gündür kafaya takıyodum neden olur diye,bahsettiğin diğer durumu da haftasonu bir kontrol edeyim aklımda soru işareti kalmasın teşekkür ederim cevap için
    Ben fm taktırdığımın ikinci günü aracın altından dumanlar ve kokular yükselmeye başlamıştı.
    Sonra bunun yeeni egsoz olduğunu anladım. koku sebebi budur muhtemelen

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

Ben fm taktırdığımın ikinci günü aracın altından dumanlar ve kokular yükselmeye başlamıştı.

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Yükseltme ne oldu )

Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Alıntı ukymk55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

Bende yakacağım sandım bi yerlerini hocam ne kadar süre sonra geçiyor o yanık kokusu olmazsa geçene kadar sıkıştırmayım pek

Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Alıntı archway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yükseltme ne oldu )
    haahh abi takiptesin yaptıracağım bi şeyler de 2 inch get mi olur artık 3.5 kit mi olur bide biraz daha kaynağa ihtiyacım var onu bekliyorum mart ayında bişeyler olabilir

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    haahh abi takiptesin yaptıracağım bi şeyler de 2 inch get mi olur artık 3.5 kit mi olur bide biraz daha kaynağa ihtiyacım var onu bekliyorum mart ayında bişeyler olabilir
    Sende benim gibi standart binicen anlaşılan

Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Alıntı archway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende benim gibi standart binicen anlaşılan
    Bendeki bu kararsızlıkla bakarsın seneye satar 5.9 alırım işin şakası bi tarafa ustamın bi uygulaması var bilmiyorum deneyen oldumu burda zj lerin ön yaylar arkalara göre daha uzunmuş onları söker arkalara takarız önlere de 2 inch get koyarız o şekilde 31 lastik sığıyor dedi yaptığı arabaları bi ara gidip inceleyeceğim ona göre karar vericem de bi gidemedim içime sinmezse yine 2 inch get taktırırım ama yapıcam bunu kararlıyım abi

Üye ycankes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    02.Kasým.2014
    Nereden
    Karabük,Sivas
    Bendeki bu kararsızlıkla bakarsın seneye satar 5.9 alırım işin şakası bi tarafa ustamın bi uygulaması var bilmiyorum deneyen oldumu burda zj lerin ön yaylar arkalara göre daha uzunmuş onları söker arkalara takarız önlere de 2 inch get koyarız o şekilde 31 lastik sığıyor dedi yaptığı arabaları bi ara gidip inceleyeceğim ona göre karar vericem de bi gidemedim içime sinmezse yine 2 inch get taktırırım ama yapıcam bunu kararlıyım abi
    3.5" kit takılırken yapılan işlem bu. Budget kit diye geçer ismi. Ustanızın dediği sağlıklı bir iş değil. 3.5"kitede 33"e kadar lastik takılıyor diye biliyorum. Yanlışsam düzeltirler.
    facebook.com/jeepoffroadturkiye
    instagram.com/jeepoffroadturkiye

Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Alıntı ycankes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.5" kit takılırken yapılan işlem bu. Budget kit diye geçer ismi. Ustanızın dediği sağlıklı bir iş değil. 3.5"kitede 33"e kadar lastik takılıyor diye biliyorum. Yanlışsam düzeltirler.
    Doğrudur hocam, belki o da sizin bahsettiğiniz gibi anlatmıştır da benim aklımda yarım yamalak bunlar kalmış, zaten 3.5" bana fazla bile aslına bakarsan, ama bakım için gittiğimde bi konuşacağım yinede olmadı 2" get 245 75 16 bf yapar geçerim diye düşünüyorum öyle çok ağır arazi kullanımım olmayacak

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    12.Þubat.2017
    bu arıza tespit işlemi nasıl yapılıyor

Üye bahadr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Ocak.2017
    Nereden
    ankara
    Kalorifer radyatörü değiştiren oldu mu? Kalorifer çok az ısıtıyor. Bir de klima ön camdan buğuyu alamıyor. ikisi için de göğsün sökülmesi gerekiyor sanırım.
    Tek endişem göğsün toplandıktan sonra orasından burasından ses gelmesi, tırnakların kırılması vs..

Ne tavsiye edersiniz?

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Alıntı bahadr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalorifer radyatörü değiştiren oldu mu? Kalorifer çok az ısıtıyor. Bir de klima ön camdan buğuyu alamıyor. ikisi için de göğsün sökülmesi gerekiyor sanırım.
    Tek endişem göğsün toplandıktan sonra orasından burasından ses gelmesi, tırnakların kırılması vs..

Ne tavsiye edersiniz?
    Her genç kızın başına gelecek. İyi birine söktürülecek ya da videoya bakarak teeek tek yapılacak))

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Sayfa 97 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 47879596979899107 ... SonuncuSonuncu