Sayfa 101 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 519199100101102103111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 2,001 ile 2,020 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Üye ukymk55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2015
    Nereden
    Bursa
    Alıntı bahadr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaÅŸlar,

Bugün araç boşta iken arazı şanzımanını "low" pozisyonuna aldım. Önce boşa sonra low'a. vitese aldığımda arazi kolu yerinden attı. Bir kaç kere denedim, her defasında vitesi boşa alarak "low"a geçirdim. Sonunda vitese geçti.
    Sizce sebep ne olabilir? Hangi kötü haberin ayak sesleri?
    Arazi vitesi kolunu nazikçe değilde Hharrst diye güçlü bir şekilde çekin kendinize. Tam oturmazsa yerinden atması normaldir.

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2016
    Nereden
    Antalya

ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Merhaba abilerim, 5,2 Zj mde uzun süredir çözemediğim bi rölanti problemi var. Özellikle araç sıcakken çalıştığında bi anda rölanti 1200 2000 arası çıkıp iniyor(sürekli).Frene bastığım halde gitmeye çalışıyor yani gazlıyor kendini. Bugün 5km boyunca yaptı bunu. Bujilerden olduğunu söylediler ama saçma geldi. Var mıdır bilgisi olan? Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üye KARADAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    boğaz kelebeği temizlenmeli, rolanti sensörü kontrol edilmeli, gaz teline bir bak paslanmış olup ara ara sıkışıyor olabilir, alternatör saçmalıyor olabilir.
    {{{{JEEP GC 5.9 V8 daha ne olsun}}}}

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Bunlara ek olarak tps sensörünü de mutlaka kontrol et

1998 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 V8

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2016
    Nereden
    Antalya
    Alıntı KARADAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boğaz kelebeği temizlenmeli, rolanti sensörü kontrol edilmeli, gaz teline bir bak paslanmış olup ara ara sıkışıyor olabilir, alternatör saçmalıyor olabilir.
    Bu dediğim olaylar benzin de olmuyor yalnız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üye yücesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    Selam
    bende 95 zj var 5.2 96 veya 98 modellerin ön ve arka tamponları benim arabaya uyarmı,Zaten boyatıcam yenilesemmi acaba diye düşünüyorum.

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Alıntı yücesoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam
    bende 95 zj var 5.2 96 veya 98 modellerin ön ve arka tamponları benim arabaya uyarmı,Zaten boyatıcam yenilesemmi acaba diye düşünüyorum.
    96 98 kasaya uymaz azda olsa fark var

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    teşekkür ederim

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    Arkadaşlar selam bey Yücel
    1995 zj 5.2'ye yeni sahip oldum,Aracın belli başlı sıkıntıları var,aracım motoru soğukken ilk çalıştırdığımda süreki olarak ayağınızı gazdan çektiğinizde rolanti 0'a düşüyor ve motor stop ediyor yaklaşık on dakika böyle devam ediyor sebebi ne olabilir.Araç motoru yediği için yaklaşık 4 ay önce ankadara chrysler servisinde 8000 TL Harcanarak motoru yapılmış ama yürür aksamında çok problem var.Eğilip ön takıma baktığımda burç ve lastiklerin hepsi parçalanmış bunların yenisi ile değişmesi gerekiyor bunların hepsi bir arada tamir takımı varmı ve ne olarak aramalıyım?
    zj hakkında sormak istediklerimiz başlığı altındaki konuların 55.sayfasına kadar okudum ve okumaya devam ediyorum.Kocaelide yaşıyorum ama işim icabı sürekli istanbula geliyorum tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlı bir yedek parçacı varmı.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    1995 zj 5.2'ye yeni sahip oldum,Aracın belli başlı sıkıntıları var,aracım motoru soğukken ilk çalıştırdığımda süreki olarak ayağınızı gazdan çektiğinizde rolanti 0'a düşüyor ve motor stop ediyor yaklaşık on dakika böyle devam ediyor sebebi ne olabilir.Araç motoru yediği için yaklaşık 4 ay önce ankadara chrysler servisinde 8000 TL Harcanarak motoru yapılmış ama yürür aksamında çok problem var.Eğilip ön takıma baktığımda burç ve lastiklerin hepsi parçalanmış bunların yenisi ile değişmesi gerekiyor bunların hepsi bir arada tamir takımı varmı ve ne olarak aramalıyım?
    zj hakkında sormak istediklerimiz başlığı altındaki konuların 55.sayfasına kadar okudum ve okumaya devam ediyorum.Kocaelide yaşıyorum ama işim icabı sürekli istanbula geliyorum tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlı bir yedek parçacı varmı.
    burçlar set olarak tek tek satılıyor birçok parçacıda var . tanesi 50 tl civarı ankarada da bulursun rahatlıkla zaten konya kayseri gibi bir yerde imalat yapıyorlarmış.
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Lpg var mı aracında Yücel?

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    Lpg var hocam

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Lpg var hocam
    Sıfır motora lpg mi takmışlar hemen? Ya da sen mi taktırdın? Nasıl bir kit uygulandı...doğru yapıldı mı ya da yapılmış mı?

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    valla hocam yapılan işten bende bişey anlamadım,acaba lpg den kaynaklımı diye düşünerek aracı benzinde çalıştırıyorum yine aynı sıkıntı devam ediyor.oksijen sensörünü değiştirsemmi veya benzin pompası mı

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    valla hocam yapılan işten bende bişey anlamadım,acaba lpg den kaynaklımı diye düşünerek aracı benzinde çalıştırıyorum yine aynı sıkıntı devam ediyor.oksijen sensörünü değiştirsemmi veya benzin pompası mı
    Herşey olabilir! İyi ustan var mı?

Üye KARADAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    Bence krank sensoru gibi.Yeni yapilan motorda lpg kullanmamaniz daha dogru olur bir muddet benzinde kullaniniz rodaj donemini atlatana kadar.kisa devre yapan elemanlar varmi mutlaka kontrol ettiriniz.beyin arizasi da olabilir.ancak ilk soyledigime ivedi baktiriniz(krank sensoru)

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    {{{{JEEP GC 5.9 V8 daha ne olsun}}}}

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    yok hocam ne ustası arabanın benzin ayarını yaptıracak adam bulamadım kocaeli sanayide,inanmazsınız tır'a yükleyip ankaraya gönderdim ayar yapıldı.bu sensörlerin tamamını nereden temin edebilirim?
    Saygılar

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    zaten lpg işini sevmiyorum,Arabada bomba var,Önceki xj aracımıda özellikle hiç lpg takılmamış araç almıştım.Gaz var ama kullanmıyorum hatta uzun yol yapabilirsem gazı bitirip birdaha gaz almıycam.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    İstanbulda uygun parça alacağım biyer varmı paylaşırmısınız lütfen.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    İstanbulda uygun parça alacağım biyer varmı paylaşırmısınız lütfen.
    05324568561 beni ara istersen akşam üzerine doğru, hallederiz var tabi

Sayfa 101 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 519199100101102103111 ... SonuncuSonuncu