Sayfa 93 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 43839192939495103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 1,841 ile 1,860 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı kuzeyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürler

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    çok güzel... bosch kullanıldığını duymuştum daha önce de...problem çıkacağını sanmam
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye ukymk55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2015
    Nereden
    Bursa
    Teşekkürler Fuat abi..

Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı ukymk55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Fuat abi..

Üye cyberkesh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Tekrar merhaba teyp konusunu hallettim şuan çalışıyor ama değiştireceğim sanırım usb sd kart aux girişli bir şeyler taktırıcam
    göstergeler hala aynı bazen çalışıp bazen çalışmıyor anadolu yakasında iyi bir servis önerisine hala açığım,

bu haftaki sorularıma geleyim
    soğutma suyu sıvısı haznesine baktım ekranda coolant level low uyarısı cıkmıyor ama azalmış bayağı,su ile mavi antifirizi yarı yarıya eklesem doğru yapmış olurmuyum

el freni bazen tek seferde alıyor bazen almıyor sanırım el freni üstündeki düğme tutukluk yapıyor bulunması kolay bir parçamıdır

son olarakta zj'lerde benzin deposu kapağının kilidi yokmu crv de içerden mandalı çekip açıyorumda zj de içerde bi mandala rastlamadım bunla alakalı, direkt elle açılıyor kapak

Üye Bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Kasým.2016
    Nereden
    Van-Samsun
    Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzin pompası konusu vardı yukarıda, bugün sanayiye gittiğimde Serkan için 2 ad alıp fotoğrafını da çektim. Sadece kurdan dolayı fiyat 100 tl olmuş ama yine de çok uygun bir çözüm bizim araçlar için. Bosh'un Almanya üretimi üniversal bir pompasıymış bir çok araca oluyormuş, bugün biraz uzağa koymaya çalışmama rağmen arabayı gördü parçacı ve hemen bunlara da olabilir dedi yok ona değil arkadaşın palio'suna filan dedim de fiyat coşmadan hallettim

Takılması gayet basit sadece depoda az benzin varken tamamen aşağı alıncak;

Üstten haznenin içindekiler komple çıkarılıp, motor değiltirilip tekrar toplanacak. Filtreleri ve haznenin içindeki tortular mutlaka temizlenecek, hatta deponun içine ışıkla bakılıp el ile içi de temizlenecek.

Ürün de bu;

Teşekkürler abi. O gün aradığında çıkaramadım baştan kusura bakma yolla cebelleşiyorduk kar vardı baya.
    cCc ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN cCc
    POLİS ÖZEL HAREKAT

Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı Bozkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler abi. O gün aradığında çıkaramadım baştan kusura bakma yolla cebelleşiyorduk kar vardı baya.
    Rica ederim önemli değil umarım halletmişsindir.

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Günaydın arkadaşlar benim bagaj amortisörlerim çok randımanlı değil benim ZJ ye orjinal almam gerekir mi? Bir arkadaş bana Kartal amortisörü takarsan iyi olur dedi ne kadar doğru

Üye soylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2016
    Nereden
    Bostancı-İST
    Serkan günaydın,
    Bende arabayı aldığımda 1 tanesi bozuktu,Bostancı Sanayiden amortisör satan bir dukkandan sadece bozuk olan için 1 adet tek aldım taktım, orjinal olmamasına rağmen hala çalışmaya devam ediyor.Sağ-So diye belirtmen lazım, ona dikkat et sadece.
    1997 Grand Cherokee 5.2 V8

Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı soylu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkan günaydın,
    Bende arabayı aldığımda 1 tanesi bozuktu,Bostancı Sanayiden amortisör satan bir dukkandan sadece bozuk olan için 1 adet tek aldım taktım, orjinal olmamasına rağmen hala çalışmaya devam ediyor.Sağ-So diye belirtmen lazım, ona dikkat et sadece.
    Günaydın abi bugün sordum orjinali 75 lira dedi satıcı internette baktım 45 lira bir abimizde tofaşınkini tak dedi daha sağlam onun fiyatıda 15-20 lira arası

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Alıntı archway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın abi bugün sordum orjinali 75 lira dedi satıcı internette baktım 45 lira bir abimizde tofaşınkini tak dedi daha sağlam onun fiyatıda 15-20 lira arası
    Eğer tek değiştirecekseniz, bagajınızın ağırlığına eşdeğer ağırlık için verim alabileceğiniz bir amortisör seçin. Tek değiştirirken şöyle de bir durum var, sağlam olduğunu düşündüğünüz amortisör de kısa zamanda bozulma şansı var. (Muhtemelen aynı zamanda ikisi de değişmiştir veya hiç değişmemiştir). Eğer yeterli performansı yoksa, yeni taktığınıza daha çok yük binecektir, bu da yeni olanın kullanım ömrünü kısaltır.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer tek değiştirecekseniz, bagajınızın ağırlığına eşdeğer ağırlık için verim alabileceğiniz bir amortisör seçin. Tek değiştirirken şöyle de bir durum var, sağlam olduğunu düşündüğünüz amortisör de kısa zamanda bozulma şansı var. (Muhtemelen aynı zamanda ikisi de değişmiştir veya hiç değişmemiştir). Eğer yeterli performansı yoksa, yeni taktığınıza daha çok yük binecektir, bu da yeni olanın kullanım ömrünü kısaltır.

Haklısınız hocam o yüzden bende 2 sini birden değiştirmek istiyorum bugün yarın alırım

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Daha önceden direksiyon POMPASI için "tamir kiti/repair kit" alıp uygulamasını yapan var mıdır? Malum orjinal pompayı bulmak zor, bulabildiklerimiz çok pahalı, dorman v.b çin malları da uzun ömürlü değil.

Örnek malzeme

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önceden direksiyon POMPASI için "tamir kiti/repair kit" alıp uygulamasını yapan var mıdır? Malum orjinal pompayı bulmak zor, bulabildiklerimiz çok pahalı, dorman v.b çin malları da uzun ömürlü değil.

Örnek malzeme

niye tamir kiti orjinal pompa çok mu pahalı
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye tamir kiti orjinal pompa çok mu pahalı
    Kit 20 benjamin, pompa 350-400 benjamin

Üye ycankes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    02.Kasým.2014
    Nereden
    Karabük,Sivas
    Alıntı cyberkesh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhaba teyp konusunu hallettim şuan çalışıyor ama değiştireceğim sanırım usb sd kart aux girişli bir şeyler taktırıcam
    göstergeler hala aynı bazen çalışıp bazen çalışmıyor anadolu yakasında iyi bir servis önerisine hala açığım,

bu haftaki sorularıma geleyim
    soğutma suyu sıvısı haznesine baktım ekranda coolant level low uyarısı cıkmıyor ama azalmış bayağı,su ile mavi antifirizi yarı yarıya eklesem doğru yapmış olurmuyum

el freni bazen tek seferde alıyor bazen almıyor sanırım el freni üstündeki düğme tutukluk yapıyor bulunması kolay bir parçamıdır

son olarakta zj'lerde benzin deposu kapağının kilidi yokmu crv de içerden mandalı çekip açıyorumda zj de içerde bi mandala rastlamadım bunla alakalı, direkt elle açılıyor kapak
    Merhaba foruma hoÅŸgeldiniz.
    Soğutma suyu kabının maximum ve minimum hizası var. Görülmesi biraz zor biyerdedir.Minimumun altına düştüğünde level low uyarısı verir.
    Elfreni düğmesi biraz serttir zaten.size garip geliyor olabilir diye düşündüm. Avrupa versiyonlarda benzin deposu anahtarlı kilidi var ama amerikanların depolarının kilit yok
    facebook.com/jeepoffroadturkiye
    instagram.com/jeepoffroadturkiye

Üye cyberkesh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Alıntı ycankes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba foruma hoÅŸgeldiniz.
    Soğutma suyu kabının maximum ve minimum hizası var. Görülmesi biraz zor biyerdedir.Minimumun altına düştüğünde level low uyarısı verir.
    Elfreni düğmesi biraz serttir zaten.size garip geliyor olabilir diye düşündüm. Avrupa versiyonlarda benzin deposu anahtarlı kilidi var ama amerikanların depolarının kilit yok
    Merhabalar hoÅŸbulduk

aynen bakındım da tam emin olamadım seviyelere ne olur ne olmaz diye biraz daha ekleme yaptım

El Freni düğmesinin çözümünüde kendimce buldum basıp indirdikten sonra tekrar çekmek istediğimde hafif kaldırıp yere bırakıyorum takılı kalan düğme kurtuluyor o şekilde çekiyorum

Deponun anahtarlı kilidi var evet ama dış kapağın kilidinin olmaması öyle direkt elle çekince açılıyor olmasını biraz garipsemiştim

Valla basınca yakıyor orası belli henüz lpg yok üzerinde anca haftasonları binebildiğimden şuan yaksa da ben hissetmiyorumdur

instagramdan da beğeniyle takip ediyorum sayfayı bu arada

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Merhabalar hoÅŸbulduk

aynen bakındım da tam emin olamadım seviyelere ne olur ne olmaz diye biraz daha ekleme yaptım

El Freni düğmesinin çözümünüde kendimce buldum basıp indirdikten sonra tekrar çekmek istediğimde hafif kaldırıp yere bırakıyorum takılı kalan düğme kurtuluyor o şekilde çekiyorum

Deponun anahtarlı kilidi var evet ama dış kapağın kilidinin olmaması öyle direkt elle çekince açılıyor olmasını biraz garipsemiştim

Valla basınca yakıyor orası belli henüz lpg yok üzerinde anca haftasonları binebildiğimden şuan yaksa da ben hissetmiyorumdur

El freni kurmalı olduğundan yavaşça yukarı çekilecek, bırakmak içinse hafifçe yukarı aldıktan sonra düğmesine basılarak bırakılacak, eski sistem, hep olduğu gibi.

Üye ycankes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    02.Kasým.2014
    Nereden
    Karabük,Sivas
    Merhabalar hoÅŸbulduk

Tamamen inikken düğmeye basılmıyor azcık yukarı kaldırınca basılıyor. Anladığım kadarıyla elfreninin durumu normal.
    Teşekkürler sayfamı bende seviyorum,vakit geçiriyorum
    facebook.com/jeepoffroadturkiye
    instagram.com/jeepoffroadturkiye

Üye ahimrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    30.Mayýs.2015
    Nereden
    Denizli
    Alıntı archway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar benim bagaj amortisörlerim çok randımanlı değil benim ZJ ye orjinal almam gerekir mi? Bir arkadaş bana Kartal amortisörü takarsan iyi olur dedi ne kadar doğru
    Abi başka amortisör illaki uygulanabilir ancak gerek yok bence daha önce 4 amortisörü 200 tl ye aldım. bagaj ve bagaj cam...
    2016 Model Dacia Duster 4x4
    1997 Model Grand Cherokee 5.2 V8
    1994 Model Grand Cherokee 5.2 V8

Sayfa 93 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 43839192939495103 ... SonuncuSonuncu