Sayfa 119 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 1969109117118119120121 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 2,361 ile 2,380 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Üye bahadr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Ocak.2017
    Nereden
    ankara
    Bugün araç park halindeyken panic devreye girmiş, komşum haber verdi. kapıları açınca sustu. Ardından aracı çalıştırıp hareket ettim, far konumunu otomatiğe aldım fakat sürekli, 1 saniyenin altında sürelerde farlar da dahil tüm ışıklar açılıp kapanmaya başladı. Torpidodan da açılıp kapanma sesi geliyordu.

Bunlara benzer bir şey başına gelen var mı? Beyin mi gidiyor yoksa =)

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı bahadr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün araç park halindeyken panic devreye girmiş, komşum haber verdi. kapıları açınca sustu. Ardından aracı çalıştırıp hareket ettim, far konumunu otomatiğe aldım fakat sürekli, 1 saniyenin altında sürelerde farlar da dahil tüm ışıklar açılıp kapanmaya başladı. Torpidodan da açılıp kapanma sesi geliyordu.

Bunlara benzer bir şey başına gelen var mı? Beyin mi gidiyor yoksa =)
    sanki alarm devrede gibi geliyor bana aküyü söküp bi gece bekletesene her derde deva
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye bahadr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Ocak.2017
    Nereden
    ankara
    Abi cozdum. Dedigin gibi alarmmis. Alarmin faal oldugunu ogrendim boylece
    Arka cam switchi bozulmus. Park halinde iken devreye girip cikip alarmi calistiriyormus.
    Far sensoru icin de modulun icunde bir yerlede lehim bozulmus sanirim. Yabanci forumlarda bahsetmisler. Musait bir zamanda sokup bakacagim

Yeni Üye ALLFA_ng_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Ekim.2017
    Nereden
    Ankara
    Alıntı bahadr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi cozdum. Dedigin gibi alarmmis. Alarmin faal oldugunu ogrendim boylece
    Arka cam switchi bozulmus. Park halinde iken devreye girip cikip alarmi calistiriyormus.
    Far sensoru icin de modulun icunde bir yerlede lehim bozulmus sanirim. Yabanci forumlarda bahsetmisler. Musait bir zamanda sokup bakacagim
    selam farlar ile ilgili aynı problemi yaşıyorum çözünce haber versen yada beraber parçalasak
    Cheers
    Engin OGUZ
    www.enginoguz.com
    +905356432243

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanki alarm devrede gibi geliyor bana aküyü söküp bi gece bekletesene her derde deva
    Ne gibi bir reçete bu sayın hocam nelere şifa olur

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Selamlar zj de motor stop edince elektiğide kesiyor yani teybin kapanmasını istemiyorum off konumuna getirince kapanmasını istiyorum nasıl çözebiliriz (teybe direk elektrik vermek istemiyorum)

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı atmaca08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar zj de motor stop edince elektiğide kesiyor yani teybin kapanmasını istemiyorum off konumuna getirince kapanmasını istiyorum nasıl çözebiliriz (teybe direk elektrik vermek istemiyorum)
    Off konumundan bir tur geri çevirirseniz tüm aksamlara elektrik gider, teyp de çalışır aslında

1997 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 2" Lift and BF KO2 30,5"
    2014 Jeep Compass MK 2.0 Limited

Üye VolkanG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Teybin ACC kablosuna 12V vermeden olmuyor sanırım.Off konumda da kapanmıyor ancak.
    Jeep Grand Cherokee ZJ 1996

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    istediğim o değil araç yürür halde bi yerde durdum mıtor stop ettim 1 kademe, 5 dk sınra tekrar yürüccem o süre zarfımda arabadayım teyp kapanmasın istiyorum
    Konu atmaca08 tarafından (28.Ekim.2017 Saat 18:41 ) değiştirilmiştir.

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    istediğim o değil araç yürür halde bi yerde durdum mıtor stop ettim 1 kademe, 5 dk sınra tekrar yürüccem o süre zarfımda arabadayım teyp kapanmasın istiyorum
    Çok şey istiyosun zj'den Gökhan
    Orjinal teyple yapamazsın malesef

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok şey istiyosun zj'den Gökhan
    Orjinal teyple yapamazsın malesef

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ama olması gerekeni istiyorum kısa süreli start stopta teyp acılıp kapanıyor
    Orjinal teyp değil 4 inc ekranlı multimedia en son çare şu geldi aklıma start stop sistemi var onun sadece buton sistemi ile kullanmak istiyorum onlada aynı şekildemi olur acaba

Üye DEŞİFRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aðustos.2017
    @atmaca teyp kapanınca ayarlar sıfırlanıyor anladığım kadarıyla? bu teyplerde bi tane hafıza kablosu oluyor, onu direk bağlıyorsuın, sonra açıp kapansa da ayarlar sıfırlanmıyor. seninki sanırım yanlış bağlanmış.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Alıntı DEŞİFRE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @atmaca teyp kapanınca ayarlar sıfırlanıyor anladığım kadarıyla? bu teyplerde bi tane hafıza kablosu oluyor, onu direk bağlıyorsuın, sonra açıp kapansa da ayarlar sıfırlanmıyor. seninki sanırım yanlış bağlanmış.
    Sıfırlanmıyor hafıza kablosunda elektrik var ben anlatamadım sanırım araba çalışrken 1 tık geri çevirdik araba stop etti ve burda teybinde elektriğini kesiyor ben kesmesini istemiyorum taki off konumuna getirene kadar

Üye oxsigen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    Araçlarda far bağlantı ayakları var, bunu nereden temin edebilirim. sorduğum bir çok parçacıda bulamadım. Far camlarının sabitlenmesi için gereken bir aparat.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı oxsigen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araçlarda far bağlantı ayakları var, bunu nereden temin edebilirim. sorduğum bir çok parçacıda bulamadım. Far camlarının sabitlenmesi için gereken bir aparat.
    foto var mı
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    19.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    geçenlerde talihsiz bir şekilde 3 kuruşluk benzin hortumu bizim dananın eski sahibine pahalı geldiğinden dolayı bahçe hortumu ile değiştirdiğinden mütevellit küçük çapta bir yangın yaşadım.

neyseki hallettik yanan bölümleri revize ettik.

ancak coolant sensor denen müşür olduğunu düşündüğüm arkadaşı orjinal olarak bulamadım. hararet saatim 100 f ile bir tık ilerisinde geziniyor ve doğru ölçmüyor.

2 adet coolant sensör varmış sanırım zj lerde. biri motor beynine iletim yapan diğeride göstergeyi çalıştıran?

bunları nerden nasıl temin edebilirim? elinde olan var mı veya?

bir de sürücü kapısı sensörü gerekiyor driver door ajar olayı için.

teşekkürler
    95 Grand Cherokee 5.2 Orvis Edition
    56 Porsche 356 widebody
    74 1303 Kafer

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Geçmiş olsun

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    19.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    Geçmiş olsun
    çok teşekkürler hocam
    95 Grand Cherokee 5.2 Orvis Edition
    56 Porsche 356 widebody
    74 1303 Kafer

Yeni Üye mutulug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Haziran.2017
    Arkadaşlar 94 Grand Cheroki 5.2 için beyin lazım piyasadaki fiyatlar 1200 ile 1500 arası daha hesaplı bulabilirmiyiz yardım edebilecek olan varmıdır.şimdiden teşekkür ederim.izmirden yazıyorum

Sayfa 119 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 1969109117118119120121 ... SonuncuSonuncu