Sayfa 80 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 3070787980818290 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 1,581 ile 1,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Üye musty.skr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nop KN, ucuz olanlarda zaman zaman üretim hataları oluyor, kelepçeler çok dandik çıkıyor ama sanayiden temin edilebilir, malzeme kalitesi iş görür ama çok da kaliteli değil, filtreler çok sağlıklı değil, sesi için alınıp denenebilir, memnun kalmazsanız eskiye dönersiniz, çok da para vermemiş olursunuz, ben daimi kullanacağım.

Ses farkları wj de şöyle

Dual

https://youtu.be/C1x4u4MFPmE

KN

https://youtu.be/o_slTyZUvuo

In Vino Veritas in Aqua Sanitas
    Wauuvv dual olan çok şık olmuş seside güzel tok veriyor. Siz hangisinden sipariş ettiniz?
    Aldığınız satıcıda zj 5.2 içinde var mı acaba bizde tek olanlar uyar bence

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Bin millik bir yolculuk, tek bir adımla başlar."

1998 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2L V8

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Ben alttakinden verdim, diğer birçok parçamla beraber. Amazon gibi sitelerden üsttekini söylediğiniz rakamlara sipariş verebilirsiniz

NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    29.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Ben alttakinden verdim, diğer birçok parçamla beraber. Amazon gibi sitelerden üsttekini söylediğiniz rakamlara sipariş verebilirsiniz

Dün ebay'dan baktım en az 40dolar kargoluydu hepsi, amazondan bakayım ücretsiz kargo varmı
    KN sitesinde 24hp verir diyor ciddi rakam doÄŸruysa

"Bin millik bir yolculuk, tek bir adımla başlar."

1998 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2L V8

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Alıntı musty.skr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün ebay'dan baktım en az 40dolar kargoluydu hepsi, amazondan bakayım ücretsiz kargo varmı
    KN sitesinde 24hp verir diyor ciddi rakam doÄŸruysa

Kapalı hava filtresinde çok bir fark olmadı bence

40 nerede arkadaşlar benim baktıklarımda 250 dolar diyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœyelik tarihi
    29.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı resulözuçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi tekrar baktım da 36dolar olanlar sadece filtre kit halinde değil..

Hevesle geldim alıcam diye bende bulamıyorum

Ãœyelik tarihi
    29.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    bu çift çıkış olanlar çok şıkmış
    http://www.ebay.com/itm/05-10-Jeep-G...9T~79Y&vxp=mtr

Ãœyelik tarihi
    29.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı resulözuçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    40 nerede arkadaşlar benim baktıklarımda 250 dolar diyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Alıntı musty.skr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi tekrar baktım da 36dolar olanlar sadece filtre kit halinde değil..

Hevesle geldim alıcam diye bende bulamıyorum
    Buldum hayal görmemişim ama dediğim gibi kargosu pahalı
    http://www.ebay.com/itm/BCP-BLUE-93-...VWoW7N&vxp=mtr

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    27.Aðustos.2016
    Merhaba
    1- arac tavan daki işıklar yanıyor fakat gösterge çalışmıyor neden olabilir. söktüm baktım tüm bağlantılar yerli yerinde..araç 95 model.. çalışması için neler yapabilirim. ve ne işe yaradığını hakkında bilgi alırsam sevinirim.
    2. vic ekranda çalışmıyor elektronikci arkadaşım lehimleri yeniledi değişmesi gerektiğine inandığı parçaları değişti ama nafile.. Birinci şık ile vic ekranın bir bağlantısı varmıdır ? ve elinde çalışır vic ekranı olan varmıdır?
    3-benzin yakıt göstergesi çalışmıyor ortaya yakın biyerde sabit tabi benzin ışığıda yanmıyor. gaziantep teyim doğru dürüst tamirci yok söküp takmak için tüm imkanlarım var. Ama tarifi nasıl yapılacağı ve hangi parçaların kontrol edilmesi gerktiği kosu nda bilgim sıfır.
    4-hız sabitleyici çalışmıyor forumdan okuduğum kadarıyla hortumuna yarın bakacağım ... başka nelere bakmam gerekli?
    5-od ışığı arada kendiliğinden yanıyor ..sanırım forumdaki arkadaşların roket dediği düğme ben aşığı yanıkkende sönüķkende araçta bir farklılık görmedim. çalışıp çalışmadığı nasıl anlatım çalışmıyorsa nelere bakmam gerekli

şimdilik bu kadar😊 sevgi saygı ile yardımlarınızı bekliyorum.
    Konu evrencell tarafından (20.Eylül.2016 Saat 00:16 ) deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    27.Aðustos.2016
    Kimse cevap vermemiÅŸken bir soru daha ekleyeyim

6- Araba sabahları veya uzun süre çalıştırılmadığında ilk marşta sorunsuz şekilde çalışıyor.. fakat bir süre kullanılıp istop ettirilip tekrar çalıştırılmak istendiğinde çalışmıyor 7-8 denemede ancak çalışıyor. örneğin Lpg almak için istasyonunda mecbur stop ediyorum ve tekrar çalıştırana kadar her yerimden terler akıyor. pompanın önünden gitmek için.

Üye ukymk55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2015
    Nereden
    Bursa
    Alıntı evrencell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    1- arac tavan daki işıklar yanıyor fakat gösterge çalışmıyor neden olabilir. söktüm baktım tüm bağlantılar yerli yerinde..araç 95 model.. çalışması için neler yapabilirim. ve ne işe yaradığını hakkında bilgi alırsam sevinirim.
    2. vic ekranda çalışmıyor elektronikci arkadaşım lehimleri yeniledi değişmesi gerektiğine inandığı parçaları değişti ama nafile.. Birinci şık ile vic ekranın bir bağlantısı varmıdır ? ve elinde çalışır vic ekranı olan varmıdır?
    3-benzin yakıt göstergesi çalışmıyor ortaya yakın biyerde sabit tabi benzin ışığıda yanmıyor. gaziantep teyim doğru dürüst tamirci yok söküp takmak için tüm imkanlarım var. Ama tarifi nasıl yapılacağı ve hangi parçaların kontrol edilmesi gerktiği kosu nda bilgim sıfır.
    4-hız sabitleyici çalışmıyor forumdan okuduğum kadarıyla hortumuna yarın bakacağım ... başka nelere bakmam gerekli?
    5-od ışığı arada kendiliğinden yanıyor ..sanırım forumdaki arkadaşların roket dediği düğme ben aşığı yanıkkende sönüķkende araçta bir farklılık görmedim. çalışıp çalışmadığı nasıl anlatım çalışmıyorsa nelere bakmam gerekli

şimdilik bu kadar😊 sevgi saygı ile yardımlarınızı bekliyorum.
    OD lambası ile ilgili şanzuman yağı ısısının yükselmesi nedenli yandığını hatırlıyorum.
    hız sabitleyici için vakum botunun kontrol edilmesi gerekir. 60 km/h hızdan sonra devreye girer. bunlarda yerli yerindeyse butonu kontrol ettirmekte fayda var.
    Ekrandaki cruise lambası yanıyormu. cruise aktif edince?
    Diğerleri ile ilgili tam bir yorum yapamayacağım.

Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2015
    Nereden
    Bursa
    Uzmanlık sorusu.
    ön defransiyel kol burçlarını değiştirdikten sonra aracı rot balanscıya götürdüm. bursada rot balans denilince akla ilk gelen yerlenden biriydi.
    Ancak bugün ustama başka bir konu için yardımcı olmasını isterken senin defransiyelin ayarlanması gerekiyor dedi?
    Bu alt kollardan ayarlama yapılacak. rotcu ustaya o gün demiştim kontrol et ayarla diye ama düzgün demişti. şimdiki ustanın yorumuda boyle oldu.
    tekrar gidecem rotcuya ancak Bu alt kollardan def açı ayarının standart ayarı ölçüsü nedir nasıl ayarlanır ne olmalıdır sorusunun cevaplarına ihtiyacım var.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    27.Aðustos.2016
    Alıntı ukymk55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    OD lambası ile ilgili şanzuman yağı ısısının yükselmesi nedenli yandığını hatırlıyorum.
    hız sabitleyici için vakum botunun kontrol edilmesi gerekir. 60 km/h hızdan sonra devreye girer. bunlarda yerli yerindeyse butonu kontrol ettirmekte fayda var.
    Ekrandaki cruise lambası yanıyormu. cruise aktif edince?
    Diğerleri ile ilgili tam bir yorum yapamayacağım.
    ilginiz için teşekkürler, şanzuman yağını yeni değiştirdik. ısısı neden yükselir biliyorum. (direksiyondaki butonu kastettiğini umarak, kastetmiyorsanız bu buton nerde nasıl kontrol ederim) butona bastığımda herhangi bir cruise lambası yanmıyor ve öyle bir lambada araçta görmedim. (95 model) veya yanmadığı için dikkatimi çekmedi.

diğer sorular içinde üstatlardan yardım bekliyorum. sevgi saygı ile...

Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2015
    Nereden
    Bursa
    ilginiz için teşekkürler, şanzuman yağını yeni değiştirdik. ısısı neden yükselir biliyorum. (direksiyondaki butonu kastettiğini umarak, kastetmiyorsanız bu buton nerde nasıl kontrol ederim) butona bastığımda herhangi bir cruise lambası yanmıyor ve öyle bir lambada araçta görmedim. (95 model) veya yanmadığı için dikkatimi çekmedi.

diğer sorular içinde üstatlardan yardım bekliyorum. sevgi saygı ile...
    Ek fotodaki 1 nolu buton cruise aktif hale getirir ve ekranda cruise lambası yanar. 95 modeld0e de olması lazım. 2 nolu düğme ise 60 km/h hızdann sonra basarak sabitler.

direksiyon.jpg

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    27.Aðustos.2016
    Ek fotodaki 1 nolu buton cruise aktif hale getirir ve ekranda cruise lambası yanar. 95 modeld0e de olması lazım. 2 nolu düğme ise 60 km/h hızdann sonra basarak sabitler.

direksiyon.jpg
    bende ekranda yok bence dediğim gibi veya hiç yanmadığından fark edememiş de olabilirim tekrar bakacağım.

ekteki resimde 1 le aktif hale geliyor 2 ile sabitleniyor olması gerekli araştırdığım kadarıyla.

saygı sevgiyle
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Merhaba

şimdilik bu kadar sevgi saygı ile yardımlarınızı bekliyorum.
    Elektrik konularında sigortalara baktınız mı?

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Bir de bazı elektrik arızalarında, ZJ için, bataryanın negatif tarafını söküp yarım saat sonra tekrar bağlandığında tekrar çalışmaya başlayan birçok arıza olduğunu okumuştum

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    27.Aðustos.2016
    Elektrik konularında sigortalara baktınız mı?

elektirikci bakmıştı bütün sigortalar sağlam görünüyor. vic ekranın bağlantısında elektrik var. ölçüm cihazıyla baktı.. tavanda ışıklar yanıyor ama yol bilgisayarında tık yok

ilginizi için teşekkürler

Üye Mirkan Şenol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    19.Kasým.2014
    Nereden
    İstanbul Alibeyköy
    Uzmanlık sorusu.
    ön defransiyel kol burçlarını değiştirdikten sonra aracı rot balanscıya götürdüm. bursada rot balans denilince akla ilk gelen yerlenden biriydi.
    Ancak bugün ustama başka bir konu için yardımcı olmasını isterken senin defransiyelin ayarlanması gerekiyor dedi?
    Bu alt kollardan ayarlama yapılacak. rotcu ustaya o gün demiştim kontrol et ayarla diye ama düzgün demişti. şimdiki ustanın yorumuda boyle oldu.
    tekrar gidecem rotcuya ancak Bu alt kollardan def açı ayarının standart ayarı ölçüsü nedir nasıl ayarlanır ne olmalıdır sorusunun cevaplarına ihtiyacım var.
    Abi orijinal kol ile diff açısını ayarlayabilmek mümkün değil... Kol veya diff üzerinde, açı için hiç bir delik veya somun yok... Ayarlı kol olmadan, ne üst, ne de alt koldan ayar yapılamaz... Karpuz döndürülebilir ama ne gerek var?
    Türk insanı para gibidir, içine ışık tut ''ATATÜRK'' yoksa ''SAHTEDİR''

Sayfa 80 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 3070787980818290 ... SonuncuSonuncu