Sayfa 75 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 2565737475767785 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 1,481 ile 1,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı archway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sepet bakıyordum ama benden çok daha tecrübeli arkadaşlar sepete gerek yok dediler bende yaptırmadım
    Hala gerek yok

Ara barları ayarlayarak 68 kg'ı geçmemek şartı ile seyahat için gerekli bavul vb. Bir çok eşyayı iyice bağlayarak tavanda taşıyabilirsiniz. Seyahat sonunda da yıl boyunca üstte ses yapan, fazla yakıt harcatan ve kullanılmayacak olan bir şey taşımış olmazsınız.

Üye hanci.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    10.Nisan.2016
    Sepet bakıyordum ama benden çok daha tecrübeli arkadaşlar sepete gerek yok dediler bende yaptırmadım
    Yani çok faal değilsen evet gerek yok ama müthiş bi görsellik katıyor bu tartışılmaz
    Bi anımı anlatayım ışık dağında bek avı yapıyoruz ormanın içinde herkes bi kuytu buldu yattı pusuya bende arabayı bi ağacın altına geri deri koydum çıktım sırtına sepetin üstüne yattım etrafı gözlüyorum sonra uyku çöktü ben uyumuşum bi horultuyla uyandım arabanın yanında boz bi arkadaş 2 ayağının üstüne kalkmış etrafı kokluyorben tekrar uyudum
    Şaka maka eğer çok aktifsen işe yarıyor herşeyden önce lastik tavanda bagaj tavanda bu tür faaliyetler oluyorsa odun bot ve diğer av malzemeleri falan herşey tavanda oluyorsen içerde keyf hapıyorsun artıları bunlar birde eksileri var,yakıt bir miktar artıyor 3 krş civarı ve ses yapıyor rüzgardan

Aradığım huzur sendin sende gittin geriye dağ taş kalan..

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala gerek yok

Ara barları ayarlayarak 68 kg'ı geçmemek şartı ile seyahat için gerekli bavul vb. Bir çok eşyayı iyice bağlayarak tavanda taşıyabilirsiniz. Seyahat sonunda da yıl boyunca üstte ses yapan, fazla yakıt harcatan ve kullanılmayacak olan bir şey taşımış olmazsınız.
    Günaydın Fuat bey
    Sizin dediklerinizi bana diğer arkadaşlarda söylediği için bende vazgeçtim yaptırmaktan
    En kötü sizin dediğiniz gibi yapıcam zaten bu yapacağım gezi maksimum 5 gün sürecek.

Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı hanci.06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani çok faal değilsen evet gerek yok ama müthiş bi görsellik katıyor bu tartışılmaz
    Bi anımı anlatayım ışık dağında bek avı yapıyoruz ormanın içinde herkes bi kuytu buldu yattı pusuya bende arabayı bi ağacın altına geri deri koydum çıktım sırtına sepetin üstüne yattım etrafı gözlüyorum sonra uyku çöktü ben uyumuşum bi horultuyla uyandım arabanın yanında boz bi arkadaş 2 ayağının üstüne kalkmış etrafı kokluyorben tekrar uyudum
    Şaka maka eğer çok aktifsen işe yarıyor herşeyden önce lastik tavanda bagaj tavanda bu tür faaliyetler oluyorsa odun bot ve diğer av malzemeleri falan herşey tavanda oluyorsen içerde keyf hapıyorsun artıları bunlar birde eksileri var,yakıt bir miktar artıyor 3 krş civarı ve ses yapıyor rüzgardan

Kesinlikle katılıyorum görsellik konusuna hatta dün akşam bostancı'da bir yemeğe gidiyorduk arkadaşımla arkadaşın birisi yaptırmış sepet led ışıklı falan görünce dedim ki serkan sende yaptırmalısın araca çok güzel bir hava katıyor hatta arkadaşımda yaptır dedi
    Senin kadar faal değilim Ömer gezme konusunda çalıştığım için ancak hafta sonları yada yıllık izinlerde gidebiliyorum o yüzden sepete ihtiyaç duymadım.Senin yaşadığın olayda maşallah bak sepet işe yaramış.

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Günaydın Fuat bey
    Sizin dediklerinizi bana diğer arkadaşlarda söylediği için bende vazgeçtim yaptırmaktan
    En kötü sizin dediğiniz gibi yapıcam zaten bu yapacağım gezi maksimum 5 gün sürecek.
    Tamam işte kilitli 2-3 bavulu tavana sabitleyip hatta bir piknik örtüsüyle üzerini örtüp bağlayın olsun bitsin

Ben gezilerdeki tüm molalarda prensip olarak arabayı hep görebileceğim bir yere park ettiğim için sorun olmuyor ki sepet de olsa aynı güvenlik problemi söz konusu.

Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam işte kilitli 2-3 bavulu tavana sabitleyip hatta bir piknik örtüsüyle üzerini örtüp bağlayın olsun bitsin

Ben gezilerdeki tüm molalarda prensip olarak arabayı hep görebileceğim bir yere park ettiğim için sorun olmuyor ki sepet de olsa aynı güvenlik problemi söz konusu.
    Bende öyle yapmayı düşünüyorum zaten arabayı gözden uzak bir yere park etmicem için sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum

Ãœyelik tarihi
    10.Nisan.2016
    Bende öyle yapmayı düşünüyorum zaten arabayı gözden uzak bir yere park etmicem için sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum
    Abi çadırcılardan biraz branda kestir sar spanzetle tuttur hiçbişey olmaz kimsede bişe yapmaz

Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Abi çadırcılardan biraz branda kestir sar spanzetle tuttur hiçbişey olmaz kimsede bişe yapmaz

Sağol Ömer bilgi için

Ãœyelik tarihi
    10.Nisan.2016
    Sevgili üstadlar bir sorum olacak 4.0 zj ler hakkında ne düşünüyosunuz

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Sevgili üstadlar bir sorum olacak 4.0 zj ler hakkında ne düşünüyosunuz

Efsane, Ortaköy de bir tane gördüm, çarpıldım, stock, ovv my god!! Hangi araç, Ilan var mi?

In Vino Veritas in Aqua Sanitas
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    10.Nisan.2016
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efsane, Ortaköy de bir tane gördüm, çarpıldım, stock, ovv my god!! Hangi araç, Ilan var mi?

In Vino Veritas in Aqua Sanitas
    Henüz belli bi araç yok ama ben artık bu ön diff ten çok sıkıldım uğultusu beni deli ediyor..araç çok güçlü kuru asvaltta bu kadar güç sürekli ön diffi yoruyor o yüzdenbu sıkıntıyı yaşıyoruz istediğimde 4*4 e geçme özgürlüğüne sahip olmak istiyorum..

Ãœyelik tarihi
    10.Nisan.2016
    Herkes nerde tabi hayat size güzel

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Yavru şanzıman değişikliği yapılarak 2 ve 4 seçeneği mümkün olabiliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ãœyelik tarihi
    10.Nisan.2016
    [QUOTE=Kadir;33224]Yavru şanzıman değişikliği yapılarak 2 ve 4 seçeneği mümkün olabiliyor

Sent from my iPhone

daha evvel tesadüf eseri bi zjde gördüm 5.2 canada yapımı ama orjinali 4*2 seçeneği vardı sonra serviste sordum seninkide döner ama tavsiye etmem maliyeti yüksek olur sat gmc al daha iyi dediler

Hepsini istiyorum..

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    [QUOTE=hanci.06;33225]
    Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sent from my iPhone

daha evvel tesadüf eseri bi zjde gördüm 5.2 canada yapımı ama orjinali 4*2 seçeneği vardı sonra serviste sordum seninkide döner ama tavsiye etmem maliyeti yüksek olur sat gmc al daha iyi dediler

Hepsini istiyorum..
    Maliyet olarak bilmem ama ebay den alınabilir bende düşünmüyor değilim bi ara bakmıştım fiyatları gayet iyiydi

Ãœyelik tarihi
    10.Nisan.2016
    [QUOTE=Kadir;33226]

Maliyet olarak bilmem ama ebay den alınabilir bende düşünmüyor değilim bi ara bakmıştım fiyatları gayet iyiydi

Tam hatırlamıyorum ama tekrar sorucam o zaman baya bişeyin değişmesi gerektiğini söylemişlerdi o yüzden hiç araştırmaya girmemiştim

Hepsini istiyorum..

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    [QUOTE=hanci.06;33227]

Tam hatırlamıyorum ama tekrar sorucam o zaman baya bişeyin değişmesi gerektiğini söylemişlerdi o yüzden hiç araştırmaya girmemiştim

Hepsini istiyorum..
    Yabancı forumlardan da bakabilirsin değişecek parçalar vs faydası olur mutlaka

Ãœyelik tarihi
    10.Nisan.2016
    [QUOTE=Kadir;33228]

Yabancı forumlardan da bakabilirsin değişecek parçalar vs faydası olur mutlaka

Teşekkür ederim

Hepsini istiyorum..

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    [QUOTE=hanci.06;33225]

Sent from my iPhone

Hepsini istiyorum..
    Dolaşırken yakaladım bi incele istersen

Transfer Case Swap Info NP249->NP231 & NP242

https://r.tapatalk.com/shareLink?url...0&share_type=t

Ãœyelik tarihi
    10.Nisan.2016
    [QUOTE=Kadir;33246]

Dolaşırken yakaladım bi incele istersen

Transfer Case Swap Info NP249->NP231 & NP242

https://r.tapatalk.com/shareLink?url...0&share_type=t

Teşekkürler inceledim ustayla bi görüşeyim bakayım

Hepsini istiyorum..

Sayfa 75 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 2565737475767785 ... SonuncuSonuncu