Sayfa 4 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Selam,

Yükseltme kiti alırken nelere dikkat etmeliyim acaba ?
    Tavsiyeniz hangi marka ve kaç inç olur ?
    Bazıları flex vs. çok kafam karıştı

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    gel sen gel yarın sabah ofisteyim...ne yapacaksın yükseltmeyi falan...
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Cenk GÜRPINAR abiyle birlikteyiz selamı var sana abi

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    aleykümselammm..cenk abi caydırsın seni ben karışmıyorum şimdilik...

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Hehehe yok abi cayma onun on tamponu aldım da

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hehehe yok abi cayma onun on tamponu aldım da
    başka ne lazım

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başka ne lazım
    Lastik ve vinç en ön plana abi.

Üye potukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    çözemediğim bi konu var...

motor soğukken marş hemen almıyor, yaklaşık 3 saniye kadar ıkındıktan sonra alıyor. motor sıcakken bu problem yok, bu yüzden bujileri eledim suçlu listesinden, benzin pompası geliyor aklıma ama var mı öneriniz kontrol için?

araçta lpg var bu arada ama zaten çalışırken benzinde çalışıyor... lpg de çalıştırmayı denediğimde aynı şey oldu bu arada dip not olarak...

şimdiden teşekkürler

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Benzin pompasi ellerinden oper

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye anarchist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Muhtemelen benzin pompası.

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Yep, pompa gibi duruyor

Tap tapa tapa tap... Tap tap
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Üye platin75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2014
    Nereden
    ardahan
    merhaba
    havalar iyice soğudu ardahan'nın dağlarına kar düşmeye başladı -45 - 50 dereceleri görmeye az kaldı. zj ile ilk kışım olacak.kafama takılanlar
    1 : o soğuklarda otomatik antenim donacak radyoyu açıncada motorunun dişlileri kırılacak
    2 : hafızalı dış aynalarım yine donacak ve kumandayla açıtığım zaman kendini ayarlamaya çalışıp bozulacak
    3 : açılır tavan düğmesine elim değerse donmuş ve yapışmış camda açılmayacak ve açılır tavanımda bozulacak

bana en mantıklısı açılır tavan,otomatik anten ve hafızalı dikiz aynasının varsa sigortalarını veya kablolarını çıkarmak gibi geliyor.
    önerisi olan varmı?

97--5.2
    gidemediÄŸin yer senin deÄŸildir

Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2014
    Nereden
    ardahan
    kırmızımı? mavimi?
    ardahan ayazı için(-40 -45 dereceleri görebiliyoruz)

zj motorları için kırmızı antifirizmi mavi antifirizmi?

araştırdıklarım doğru ise kırmızı antifiriz aliminyum motorlar için.bizim araçların motoru dökme demirmiş

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı platin75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba
    havalar iyice soğudu ardahan'nın dağlarına kar düşmeye başladı -45 - 50 dereceleri görmeye az kaldı. zj ile ilk kışım olacak.kafama takılanlar
    1 : o soğuklarda otomatik antenim donacak radyoyu açıncada motorunun dişlileri kırılacak
    2 : hafızalı dış aynalarım yine donacak ve kumandayla açıtığım zaman kendini ayarlamaya çalışıp bozulacak
    3 : açılır tavan düğmesine elim değerse donmuş ve yapışmış camda açılmayacak ve açılır tavanımda bozulacak

bana en mantıklısı açılır tavan,otomatik anten ve hafızalı dikiz aynasının varsa sigortalarını veya kablolarını çıkarmak gibi geliyor.
    önerisi olan varmı?

97--5.2

teybi sök arkasındaki anten bağlantısını çıkar böylece anten açılmaz ama radyo da net çekmeyebilir...

dikiz aynaları için şoför kapısının döşemesini sök hafıza 1 ve 2 ye giden soketi çıkar

bunları hava soğumadan yap ki başarılı oldumu olmadı mı anlarsın...

sunroofa bişi olmaz elin değsede düğmeye eğer soğuktan yapıştıysa zaten açılmaz anlık dokunmayla işi olmaz uzun süre basarsan motorunu belki yakarsın o da uzak ihtimal..

Üye BER-ŞAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Zeytinburnu
    Cama montaj araç içi elektrikli antenle sorununuzu çözebilirsiniz, ben kullanıyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2014
    Nereden
    ardahan
    çakmaklıktan fm transmitter kullandığım için aracın orjinal radyosunu nezaman açsam anten çıkıyor. radyo istasyonu ardahanda pek yok .onun için radyo dinlemiyorum.yazın problem değil ama kışın ardahanda anten donacak biliyorum.radyoyu açtığım zamanda mekanizma bozulacak.bu pazar sağ çamurluk davlumbazıyla uğraşıcam kablo filan bulabilirsem çıkartıp kurtulacam.gerçi mert başkan radyoyu sök dedi ama pek gözüm kesmedi göğüsü kurcalamayı.halledebilirsem fotoğraf çekip buraya koyarım

Üye blueside - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    25.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Alıntı potukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çözemediğim bi konu var...

motor soğukken marş hemen almıyor, yaklaşık 3 saniye kadar ıkındıktan sonra alıyor. motor sıcakken bu problem yok, bu yüzden bujileri eledim suçlu listesinden, benzin pompası geliyor aklıma ama var mı öneriniz kontrol için?

araçta lpg var bu arada ama zaten çalışırken benzinde çalışıyor... lpg de çalıştırmayı denediğimde aynı şey oldu bu arada dip not olarak...

şimdiden teşekkürler

Benzin pompası demiş arkadaşlar bende aynı sorun vardı. Benzin pompası değil diyebilrim. Aaraba soğukken yapıyorsa benzin pompasının üstünde benzini geri kaçırmamaya yarayan regülatör var. O ömrünü tamamlamış gibi gözüküyor anlattıklarınızdan. Bu regilatör araba soğukken yani sabah araca ilk marş bastığınızda akşamdan sabaha kadar hortumdaki benzini tutamayıp tekrar depoya boşaltıyor. Bu yüzden ilk marş bastığınızda boş benzin hortumuna benzin pompası benzini pompalıyor ve araba çalışıyor. Regilatör sağlam olan araçta hortumda benzin kaçırma olmadığından hemen marş alma gerçekleşiyor. Regilatör orjinal mopar pahalı. Bu yüzden yurt dışındaki malum siteden sipariş verin ben öyle yaptım kargosu dahil 65 dolara geldi bana. Dorman marka Canada üretimi sorunsuz kullanıyorum. Bu regilatör aynı zamanda 96-98 modellerde benzin filtresi görevi de görür ve piyasada benzin filtresi diye anılır. 95 ve öncesinde benzin pompası benzin deposunda değil dışarda benzin deposuna yakın bir yerdedir. 96 sonrası zj lerde benzin filtresi yoktur dışarda. Benzin deposunun içinde dir. Benzin deposunu söktüğünüzde modülün en üstünde küçük ufo ya benzeyen bir parçadır. Benzin pompası arızası anlamanın kesin yolu ise aracı otobanda benzinde biraz sıkıştırmaktır. Kesiklik yapar benzin pompası arızalı ise. İlk önce otobanda biraz zorlayın eğer kesiklik yoksa regilatöre yönelin. Hatta İzmir desiniz bende İzmir deyim haberleşirsek beraber deneriz. Usta tamirci falan değilim deneyimli zj kullanıcısıyım. iyi formlar.
    Konu blueside tarafından (16.Ekim.2014 Saat 14:46 ) değiştirilmiştir.

Üye jan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    Bi şey sormak istiyorum bf at mi ta mı ve get takarak 31lik mi taksam acaba veya orjinali bozmadan üstündeki ebatlarda lastik mi almak ve günlük kullanıyorum iş- ev arası offroad ayda 1 kere sizin tavsiyeleriniz nelerdir

Üye blueside - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    25.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Ben cooper At kullanıyorum. Her koşul için memnunum. Tabi çok zorlu şartlarda bilemiyeceğim.

Üye potukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    Alıntı blueside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzin pompası demiş arkadaşlar bende aynı sorun vardı. Benzin pompası değil diyebilrim. Aaraba soğukken yapıyorsa benzin pompasının üstünde benzini geri kaçırmamaya yarayan regülatör var. O ömrünü tamamlamış gibi gözüküyor anlattıklarınızdan. Bu regilatör araba soğukken yani sabah araca ilk marş bastığınızda akşamdan sabaha kadar hortumdaki benzini tutamayıp tekrar depoya boşaltıyor. Bu yüzden ilk marş bastığınızda boş benzin hortumuna benzin pompası benzini pompalıyor ve araba çalışıyor. Regilatör sağlam olan araçta hortumda benzin kaçırma olmadığından hemen marş alma gerçekleşiyor. Regilatör orjinal mopar pahalı. Bu yüzden yurt dışındaki malum siteden sipariş verin ben öyle yaptım kargosu dahil 65 dolara geldi bana. Dorman marka Canada üretimi sorunsuz kullanıyorum. Bu regilatör aynı zamanda 96-98 modellerde benzin filtresi görevi de görür ve piyasada benzin filtresi diye anılır. 95 ve öncesinde benzin pompası benzin deposunda değil dışarda benzin deposuna yakın bir yerdedir. 96 sonrası zj lerde benzin filtresi yoktur dışarda. Benzin deposunun içinde dir. Benzin deposunu söktüğünüzde modülün en üstünde küçük ufo ya benzeyen bir parçadır. Benzin pompası arızası anlamanın kesin yolu ise aracı otobanda benzinde biraz sıkıştırmaktır. Kesiklik yapar benzin pompası arızalı ise. İlk önce otobanda biraz zorlayın eğer kesiklik yoksa regilatöre yönelin. Hatta İzmir desiniz bende İzmir deyim haberleşirsek beraber deneriz. Usta tamirci falan değilim deneyimli zj kullanıcısıyım. iyi formlar.
    ilk defa duyuyorum, öğrenmiş oldum gerçekten teşekkürler... ben Urla civarındayım, haberleşelim mutlaka hatta izmir tayfası olarak bir buluşma ayarlamayı konuşuyorduk, konusu var ama sonra havada kaldı

Sayfa 4 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu