Sayfa 2 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci 12341252102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı jan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ergun abi kapilarin disindaki etek altinda dalgali dalgali girinti ciktintilari olan senin daha yeni siyaha boyadigin yerler onlarin klipsleri bozuk sanirim dis kapi pakolarimi ne deniyo onlar icin klips nerden bulabilirim ankarada bazi yerler sordum buna gore klips yok dediler
    Yetkili servislerden sipariş ettirebilirsin, ebay'dan bakabilirsin veya özelden sana attığım çıkmacıda bulabilirsin.

Üye jan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    pardon Mert baskanim siyaha boyadigi yerler orda yanlis oldu

Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    cok saol Ergun abi cikmaci da olur diyosan burda jeepmarket guven oto soriyim bi sansimi deniyim

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    cok saol Ergun abi cikmaci da olur diyosan burda jeepmarket guven oto soriyim bi sansimi deniyim
    Çıkma tabiki olur, sonuçta görünmüyor, iş görsün yeter.

Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    Danke Ergun abi

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Ergun abi kapilarin disindaki etek altinda dalgali dalgali girinti ciktintilari olan senin daha yeni siyaha boyadigin yerler onlarin klipsleri bozuk sanirim dis kapi pakolarimi ne deniyo onlar icin klips nerden bulabilirim ankarada bazi yerler sordum buna gore klips yok dediler
    Bizim Bostancı Sanayii'de Sunklips ve Starklips var. Onların sitelerine bir bakın. Eğer var ise ben burdan gidip alırım, size kargolarım.

Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim Bostancı Sanayii'de Sunklips ve Starklips var. Onların sitelerine bir bakın. Eğer var ise ben burdan gidip alırım, size kargolarım.
    Tamam bakıyım, eğer lazım olursa ordan almaya size sölerim şimdiden teşekkürler.

Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    Bu np231 np242 arazi sanzimani takan varmi ve goruslerinizi istiyorum

Üye monster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    beylik duzu
    Bu np231 np242 arazi sanzimani takan varmi ve goruslerinizi istiyorum
    bora yakın takti
    zj candir,gerisi

Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    Alıntı monster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bora yakın takti
    ???anladim abi .o kim ?

Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    http://www.projectzj.com/

suna bi bakin isterseniz

Üye monster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    beylik duzu
    http://www.projectzj.com/

suna bi bakin isterseniz
    komoda waran
    zj candir,gerisi

Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    benim araca 2 haftada bir sureyle olmak uzere yag ekliyorum neden yag yakarki benim motorda mi bi sikinti var ?

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Temmuz.2014
    Merhabalar Formunuza yeni katıldım , iskenderundan zj 5.2 sahibiyim . Paylaşımlarınız için özelliklede ergun abiye teşekkürlerimi sunarım daha , aracımda enjektör işemesi var lpg ayarı için bilgisayara bağlandığında enjektör ms leri 10-12 arası hareket ediyor , egsozdan benzin kokusu ve siyah duman geliyor ayrıca gaza yuklendiğimde benzin yetişmiyor ve arac güç kesiyor bazen patlama yapıyor ... ateşleme ile ilgili bujı ve kabloları distribütor tenzi makarası , carbon clean , manifold temizliği ve conta değişimi yapıldı , egr iptal edildi ama hata halen devam ediyor acaba sıkıntımız ne olabilir tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum , saygılarımla

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Temmuz.2014
    86.jpg bu parçada sorunum var.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı machoni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu parçada sorunum var.
    Öyle görünüyor ki; senin ZJ' nin emisyon sistemi alt üst olmuş, Vakum selonoidine baglanan konnektör borularından biri eksik, eksik olan boru da direkt evap canistere gider. Diğer boru da ikiye ayrılıp biri converter ( dönüştürücü ) üzerinden egr valfine, diğeri de sürücü tarafındaki motor bloğunun yanındaki Manifold vakum deliğine bağlanır. Bu bağlantıları sağladığında ve eğer eksik varsa diğer boruları tamamladığında veya düzelttiğinde aracın saat gibi çalışacaktır Ama EGR valfini de yerine tekrar takman lazım.

Aşağıdaki linki incele, bir çıktı al ve aracın başında tek tek bu boruları kontrol et, kırık var mı ? eksik var mı ? yanlış takılmış mı ? sonra tekrar görüşelim. Kolay gelsin...

http://www.geze-gen.com/showthread.p...hlight=emisyon

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Temmuz.2014
    Abi bu sabah erkenden bir arkadaşımın sanayideki dukkanına gittim , yanıma hidrolik ekipmanı satan bir dukkandanda 2 T bağlantı 2 Direk Bağlantı borusu Isıya dayanıklı Hortum (Benzin Hortumu) aldım , Akü nünün üstüne oturdum ve başladım şemaya göre manifold hava çıkışlarını montaja , sağ 3 lü bir adet körlenmiş vardı , 1.Hortum direk Gaz kelebeğine bağlıydı . Fotoğrafını ekliyorum. 1.Hortuma T Koydum ve birini kelebeğe diğerini muhtemelen evap canistere giden ikili yere taktım .Fotoğrafda belirtimIMAG0090.jpg.Tabi evapdan geri dönüşü Vakum selenoidinde orta kısma takılı , 2.Hortum Direk Motor Bloğuna gidiyor ellemedim. 3.Çıkışa Akünün altında bir kutu buldum hortumun ucu dışarıdaydı oraya taktım. Sonra Sol kısma geçtim. Burada 2.Körleme yapılmıştı. 1.Hortum Fren sisteminde , 2.Çıkışa önce T koydum biri Vakumun Alt kısmına Diğeride EGR ye gönderdim Yalınız benim egr sıkıntılı galiba , 3.Çıkışı Benzin Enjektörlerinin arkasındaki kısma taktım.

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Temmuz.2014
    AKünün altındaki Kutu IMAG0088.jpg , Sonuç olarak rölanti düzeldi , stop etme biraz rölantiyi yükselttim düzeldi , performans iyi ve şunu fark ettim ayağımı gazdan çektiğimde araç seyir halindeyken devir 800-900 arasında duruyor , eskiden nerdeyse dipde kalıyor ve araç stop ediyordu, ancak duman atma devam ediyor ve enjektör süreleri snde 10-12 arası gözüküyor.

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Temmuz.2014
    Merhabalar , bugun yeni bir sorunla karşılaştım , marş basmak istediğimde "Brake" yanıyor ve hiç bişey olmuyor. Vites pozisyonlarını değiştiriyorum , el frenini çekiyorum , frene basıyorum bu işlemleri tekrarlarken birde marş alıyor . Brake yanmasının sebebi ne olabilir acaba

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı machoni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar , bugun yeni bir sorunla karşılaştım , marş basmak istediğimde "Brake" yanıyor ve hiç bişey olmuyor. Vites pozisyonlarını değiştiriyorum , el frenini çekiyorum , frene basıyorum bu işlemleri tekrarlarken birde marş alıyor . Brake yanmasının sebebi ne olabilir acaba
    vitesi değiştirirken mi marş allıyor
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Sayfa 2 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci 12341252102 ... SonuncuSonuncu