Sayfa 113 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 1363103111112113114115123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 2,241 ile 2,260 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Üye Excalibur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Þubat.2015
    Nereden
    Istanbul - Izmir
    Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fırsatın olursa bir bakarsan sevinirim, ben kısa bir tatildeyim elimdeki ile araştırma yapmam zor.

1997 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 2" Lift and BF KO2 30,5"
    2014 Jeep Compass MK 2.0 Limited

Tamamdır. bende bakınıyorum, bilgiler sağlıklı olsun ki hepimize fayda olsun.
    denizci & mimar -
    Deniz Ticaret Gazetesi / broker/ yelken eÄŸitim/renovasyon.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    19.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    son zamanda bir kayış sesi ile başbaşayım. motor ısındığında gaza bastığımda 1200-2500 devir arası çığlık atıyor. gazdan ayağını çekip devir düştüğünde susuyor sağolsun. gıyç gıyç gıyç sesinden illallah demek üzereyim vakitsizlikten gösteremiyorumda. bu sizce hangi kayış olabilir? bu ses kayış kopacak akıllı ol sesi midir? yoksa eski vw mde yapıtığım gibi kayışı tespit edip hafif bir yağlama ile idare edilebilir mi?

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı ercumentaltuncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son zamanda bir kayış sesi ile başbaşayım. motor ısındığında gaza bastığımda 1200-2500 devir arası çığlık atıyor. gazdan ayağını çekip devir düştüğünde susuyor sağolsun. gıyç gıyç gıyç sesinden illallah demek üzereyim vakitsizlikten gösteremiyorumda. bu sizce hangi kayış olabilir? bu ses kayış kopacak akıllı ol sesi midir? yoksa eski vw mde yapıtığım gibi kayışı tespit edip hafif bir yağlama ile idare edilebilir mi?
    Yağlama değil tam tersine temizleyip pudralamanız lazım, yağlarsanız kayış iyice kayar ve işlevini yapamaz. En öndeki uzun kayış, sökemeyecekseniz gördüğünüz iç kısımlarına talk pudrası dökerek bir deneyin.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    19.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    Yağlama değil tam tersine temizleyip pudralamanız lazım, yağlarsanız kayış iyice kayar ve işlevini yapamaz. En öndeki uzun kayış, sökemeyecekseniz gördüğünüz iç kısımlarına talk pudrası dökerek bir deneyin.

çok teşekkürler. akşam deneyeceğim

Yeni Üye mutulug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Haziran.2017
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi bir gazcı görsün arabayı, lpg ayarları önemli, ayrıca benzin pompası arızalı gibi, buji ve kablolarına da bakılsın acilen

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok teşekkür ederim.aracımın ısı müşürü ,krank müşürü(ortadan kırıkmış japonla yapıştırılmış)distirübütör tablası ateşleme böbini değişti.ama halen düzelmedi sıkıntı,araba stop etmeden önce gaz düğmesinin ışıkları sönüyor.sanırım lpg beyni ile alakalı bir derdi var arabamın.dediğiniz gibi bi gazcının elini öpücem sanırım.

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    07.Temmuz.2017
    Merhaba. Moderatörümüze sordum sağolsun her mesaja cevap verdi. Ben İstanbul anadolu yakasındayım. Direksiyon kutusu kırılması ve güçlendirilmesi için gerekli aparata ihtiyacım var. İkitelli uzak ve pek bilmediğim yerler Yakınlarda satan bildiğiniz bir yer var mı? Gitmeden önce sormak istedim. Güçlendirme yapmam lazım araca korkuyorum direksiyon kutusu civataları kırılacak diye. Araç 1993 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8. Teşekkürler.

Ãœyelik tarihi
    06.Þubat.2015
    Nereden
    Istanbul - Izmir
    Alıntı bhllcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Moderatörümüze sordum sağolsun her mesaja cevap verdi. Ben İstanbul anadolu yakasındayım. Direksiyon kutusu kırılması ve güçlendirilmesi için gerekli aparata ihtiyacım var. İkitelli uzak ve pek bilmediğim yerler Yakınlarda satan bildiğiniz bir yer var mı? Gitmeden önce sormak istedim. Güçlendirme yapmam lazım araca korkuyorum direksiyon kutusu civataları kırılacak diye. Araç 1993 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8. Teşekkürler.

Ne tarafta oturuyorsunuz. Aracıma Pendikte yaptırmıştım. Özelden gönderebilirim.
    denizci & mimar -

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    07.Temmuz.2017
    Alıntı Excalibur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne tarafta oturuyorsunuz. Aracıma Pendikte yaptırmıştım. Özelden gönderebilirim.
    Valla anadolu yakası çok fark etmez. Ben Çamlıca-Ataşehir civarında oturuyorum.

Ãœyelik tarihi
    06.Þubat.2015
    Nereden
    Istanbul - Izmir
    Valla anadolu yakası çok fark etmez. Ben Çamlıca-Ataşehir civarında oturuyorum.
    Özelden yolladım.
    denizci & mimar -

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    19.Nisan.2017
    Nereden
    ankara

sorunu çözdüm. çok teşekkür ederim tavsiyeniz çok işime yaradı.

Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı ercumentaltuncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorunu çözdüm. çok teşekkür ederim tavsiyeniz çok işime yaradı.

Üye Keremuyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı mutulug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim.aracımın ısı müşürü ,krank müşürü(ortadan kırıkmış japonla yapıştırılmış)distirübütör tablası ateşleme böbini değişti.ama halen düzelmedi sıkıntı,araba stop etmeden önce gaz düğmesinin ışıkları sönüyor.sanırım lpg beyni ile alakalı bir derdi var arabamın.dediğiniz gibi bi gazcının elini öpücem sanırım.
    beyinden önce ufak kondansatörler var, onlara baktırın, benim araçta da oldu, LPG de direk stop ediyordu, önce beyinden şüphelendiler, yenisi geldi düzelmedi, sonra kondansatörü değiştirdiler sorun kalmadı, 100 TL ye halloldu.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    19.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    uzmanlığa ihtiyacım var.bizim dana da 30x8.5x15 cooper lastikler ve orjinal orvis jantlar var. eski sahibi çirkin bi şekilde dodik taktırmış ve lastikler içerde duruyor bu görüntüden nefret ediyorum. lastikler daha 2000 km de ve değiştirmek istemiyorum.
    sorum şu. bu lastiklere en geniş hangi jantı takabilirim? ve jantla birlikte spacer kullanırsam doldurabilir miyim görüntüyü?
    ayrıca elinde 2. el offsetli jant olup da satmak isteyen varsa paylaşabilir mi acaba?. dodikleri sökmek istemiyorum çünkü bu sefer çamurluk boyasıyla uğraşıcam. teşekkürler received_10154953997426067.jpg

Üye yücesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2017
    Abiler
    Malum bu ay vergi ödenecek,vergi indirim yazısı alınarak daha düşük ödeme yapılıyomuş,Bu indirim yazısını nereden alıyoruz? Benim araba 1995 5.2 zj

Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı yücesoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler
    Malum bu ay vergi ödenecek,vergi indirim yazısı alınarak daha düşük ödeme yapılıyomuş,Bu indirim yazısını nereden alıyoruz? Benim araba 1995 5.2 zj
    Trafik sigortanızı yaptırdığınız sigortacınızdan

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    07.Temmuz.2017
    Vergi tahakkuk ettiyse indirim olmaz. Keşke mayıs ayında başvursaydınız.

Üye ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2015
    Nereden
    ANKARA
    Vergi tahakkuk ettiyse indirim olmaz. Keşke mayıs ayında başvursaydınız.
    yanlış bilği geriye dönük indirim alınabiliyor hangi yılsa o yıla ait dilekçe ile..
    SEVDAMIZDA KÜME DÜŞMEDİYA ANKARAGÜCÜM.....

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    01.Haziran.2017
    Nereden
    antalya
    aracima led aydinlatma yaptirmak istiyorum tavana bar seklinde olanlardan mi yoksa bull barin uzerine mi taktirmak daha iyi sonuc verir arkadaslar tavan atkisi uzerine monte edilecek olursa sepet vs yok aracta 97 gc 5.2

Ãœyelik tarihi
    16.Haziran.2017
    Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var... sorunumu tamircim bir türlü bulamıyor..1994 grand 5.2 zj arabam hararet 210 fahrenaytı az bi şey geçince stop ediyor ve soğutmadan çalışmıyor lpg de ve benzinde denendi aynı şeyi yapıyor.ısı müşürü grank sensörü ateşleme bobini distribütör tablası kabloları termostat ve gösterge tablosu değişti.yol bilgisayarı çalışmıyor.hararet 210 u geçince devir saati deliriyor ve araba stop ediyor.devir saati araba stop halindeykende devam ediyor aşağı yukarı hareket etmeye Konyalı kapatınca devir saati de duruyor.bu durum yüzünden arabamdan soğudum bilgisi olup yardım edebilecek varmı acaba İzmirdeyim...

Ãœyelik tarihi
    16.Haziran.2017
    Lpg ile alakalı olmadığını tespit ettim dün benzinde de aynı şeyi yaptı yolda kaldım.yeni bi cvp paylaştım yardım edebilecek çıkar umuyorum

Sayfa 113 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 1363103111112113114115123 ... SonuncuSonuncu