Sayfa 94 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 44849293949596104144 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3874 adet sonuctan sayfa basi 1,861 ile 1,880 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aracıma bu gün ne yaptım

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim kitapta ben oyle bisi gormedim. Bi bakim abi.

Ama iste yukun birim alana yaptigi guc de onemli. Ä°stepne hacmine gore yogunlugu cok.
    Evet haklısın, ara atkılar üzerine konacak dağıtılmış yük miktarı diyor. İlk koyduğunda bir şey olmasa bile zamanla bulunduğu noktayı çökertebilir.

Eşimin arabasında stepne yok, çakmakla çalışan hava kompresörü koydum bir tane şimdilik ona bile ihtiyaç olmadı taşıma bence

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Abi ben 16 ayligina Aydin'a gidiyorum. Giderken alicam ama orda odaya koyacagim. Uzun yolda stepnesizlik sakat is olur.
    O zaman dert etme sıkıca bağla git oraya kadar bir şey olmaz, geçenlerde ben çıktım tavana kıpırdamadı bile

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman dert etme sıkıca bağla git oraya kadar bir şey olmaz, geçenlerde ben çıktım tavana kıpırdamadı bile
    Aynen abi. 5-6 saat kadar kalacak. Bagajda yer kalirsa hic ugrasmam zaten.

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Bugun de

-Motor yagi
    -Yag filtresi
    -Hava filtresi
    -Direksiyon yagi
    -Fren yagi
    -Arka balatalar
    -El freni balatasi
    -Fren merkez tamir takimi

Degisiyor.

Cam suyuna antifiriz koydum, motor yagini degismeden once de motor temizleyici katki ekledik.

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014

Aracıma bu gün ne yaptım

Bugun de

-Motor yagi
    -Yag filtresi
    -Hava filtresi
    -Direksiyon yagi
    -Fren yagi
    -Arka balatalar
    -El freni balatasi
    -Fren merkez tamir takimi

Degisiyor.

Cam suyuna antifiriz koydum, motor yagini degismeden once de motor temizleyici katki ekledik.

Temizleyici berner sanırım bende 1 depoda motor temizleyici 1 depoda da enjektör temizleyici atıyorum son 1 senedir benzinde performans inanılmaz değişti tavsiye edilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye strayker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Nisan.2015
    Nereden
    BURSA / NÄ°LÃœFER - FETHÄ°YE
    Çk özür dileyerek.. bu tarz motor temizleme ( enjektör temizleyicler hariç) ürünlerini motor bakımlarını zamanında yapmayan ve yağı artık yanma noktasına gelen araclarda yapılmasının daha etkili ve motoru koruyucu olduğunu duymuştum.. çünki normal bir motorda bakımı düzenli yapılan km si beklenmeyen yağ bakımlarında araca katkı sağlayan moleküllerinde yok edildiğini söylemişlerdi... doğrumudur yanlışmıdır emin değilim ama mantıklı gelmişti..

yaşşşşaaasssınnnnn tapa tapa tapa talkkkk....
    DÃœRÃœSTLÃœK SÄ°ZE FAZLA ARKADAÅž KAZANDIRMAZ, AMA HER ZAMAN Ä°YÄ° ARKADAÅžLAR KAZANDIRIR...

Üye ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2015
    Nereden
    ANKARA
    devir daim pompası degiştirdik,ufak çaplı 5 cm bi yükseltme yaptık.çok başarılı oldu eskisinden daha güzel geldi aracın kullanımı.ufak tefek tamirler yapıldı dün gün boyu sanayide geçti zamanım ama değdi.
    SEVDAMIZDA KÜME DÜŞMEDİYA ANKARAGÜCÜM.....

Üye KARADAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    Bu gün aracıma birşey yapmadım ama yarın birşeyler düşünüyorum.hele birde elimde ihtiyaç fazlası jant ve lastik takım var onları takas edersem daha güzel olacak.İlgilenen arkadaşlar için 235/75/15 COOPER ATR lastik ve jant takım olarak 114.3x5x8 16 inc et-25 max jant ile takas etmek istiyorum.Lastiklerde herhangi bir yırtılma tamir vs olmamıştırIMAG0804.jpgIMAG0805.jpg

Üye erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Kasým.2014
    Nereden
    Fethiye
    Bugün Wj me 100 Tl lik benzin aldım. Aslanıma 2 ay yeter herhalde lpg li olunca 😀😀

Xperia Z
    2011 SsangYong Kyron 2.0 Xdi O/V
    2016 Mondial RXÃŽ EVO 250 cc
    2008 Chevrolet Captiva 2.0D ov
    2007 Subaru Forester 2.0 ov
    2000 Grand Cherokee 4,7 + Atiker Gold Lpg
    2009 Subaru Forester 2,0Xs+Prins Lpg
    2004 Subaru Forester 2.0x +Milano Lpg
    2004 Renault Laguna Prıvılege+Milano lpg
    1997 Toyota Carina GLÄ°+Milano Lpg

Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    Aracima pioneer x4750 bluetooth teyp almistim ancak gorsellik anlaminda beni tatmin etmedigi icin orjinali geri takacagim.birde su aparattan alip cd changer girisine monte etmeyi dusunuyorum kullanan arkadaslar varmidir
    {{{{JEEP GC 5.9 V8 daha ne olsun}}}}

Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    Alıntı KARADAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracima pioneer x4750 bluetooth teyp almistim ancak gorsellik anlaminda beni tatmin etmedigi icin orjinali geri takacagim.birde su aparattan alip cd changer girisine monte etmeyi dusunuyorum kullanan arkadaslar varmidir
    Arkadaslar bugun buyuk bir hevesle bu aparati taktirmak icin gittigim (daha onceden randevulasmistik) serviste hayal kirikligi yasadim alet uyum saglamadi.inat ettim pioneeri sokup orjinale donecegim cd changer ile yola devam.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı KARADAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugun buyuk bir hevesle bu aparati taktirmak icin gittigim (daha onceden randevulasmistik) serviste hayal kirikligi yasadim alet uyum saglamadi.inat ettim pioneeri sokup orjinale donecegim cd changer ile yola devam.
    abi normal kasetçalar adaptör kulllansana telefondan istediğin şarkıyı çal olmadı mp3 player tak kaset adaptörüne
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi normal kasetçalar adaptör kulllansana telefondan istediğin şarkıyı çal olmadı mp3 player tak kaset adaptörüne
    Baskan onu denedim cok keyif verici degil aracımda cok kaliteli bir sistem var muzigi keyifli dinlemek istiyorum orj teyp gorsel anlamda fevkalade yeni takmis oldugum teyp kelebek misali ozellikli kaliteli ancak zevk iste begenmedim hala arastiriyorum daha once kullandigim xj aracimin teybine sterio aux kablo baglantisi yazmıştık bizim burada oto teyp tamir montaj yapan usta var yine aynisini yaptırabilirim biraz mesakkatli bakacagiz artik

Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    Arkadaslar benim zj sol ayna ic kismi orj degil isitma yok degistireyim dedim malum cikmacilara sordum ya sag taraf yada sadece cerceve mevcut.yedek parcacilardan fiyat aldim ayna cami olarak yok komple satiyorlar 200-350 arasi fiyat istediler.ya boyle devam edecegim yada 200 tl bayilip sadece icini kullanacagiz.bildiginiz duydugunuz biryerlerde iÅŸimi gorecek duzeyde yada orj yakin ayna kesip reziztans takan yer varmi

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    On saft arka (arazi) kafasi degisiyor. Kaucuk koruk yirtilmisti. Ä°cinde yag kalmamis, camur birikmis, bosluk yapmis. Ä°nsallah yenisini takinca, yukseltmeden sonra baslayan ses ve titresim kesilecek diye umit ediyorum.

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014

Aracıma bu gün ne yaptım

2" yukseltme sonrasi baslayan ses ve titresim tamamen kesildi.

Saft senelerce belli bi aciyla calisinca o aciya alisiyor ve 2" de olsa yukseltseniz bu aliskanlik bozuluyor ve kaucuk koruk yirtiliyor ve iceri toz kir camur giriyor yag kalmiyor. Bu da bilyalari bozarak ses ve titresime sebep oluyor.

Yeni kafa takip balans yapinca masallah arac yag gibi akmaya basladi, sanki saft yokmus gibi. Belki bu yakitin bile biraz azalmasina sebep olabilir. Cunku onceden araba kanirtiyormus megersem.

Eski kafanin icini ne siz sorun, ne ben soyleyim.

Simdilik anladigim, 2" icin mafsalli safta ihtiyacim olmadigi.

Üye MUHTEŞEM26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    05.Mart.2014
    Nereden
    ESKÄ°ÅžEHÄ°R
    hadi geçmiş olsun burak baya bir masraf yaptın ama kafan rahatladı sanırım güle güle kullan

Üye strayker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Nisan.2015
    Nereden
    BURSA / NÄ°LÃœFER - FETHÄ°YE
    sevindim... seni çk üzüyordu bu konu... hayırlı olsun güle güle kullan...😊

DÃœRÃœSTLÃœK SÄ°ZE FAZLA ARKADAÅž KAZANDIRMAZ, AMA HER ZAMAN Ä°YÄ° ARKADAÅžLAR KAZANDIRIR...

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı MUHTEŞEM26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi geçmiş olsun burak baya bir masraf yaptın ama kafan rahatladı sanırım güle güle kullan
    Eyvallah Muhtesem Abi. Dedigin gibi bakimdi, arizalardi baya masraf ettik.

Aslinda ben kasindim. Arizalarin buyuk cogunlugu yukseltme kaynakli oldu. Death Wobble'di, saftdi bisiler ogrendik.

Alıntı strayker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevindim... seni çk üzüyordu bu konu... hayırlı olsun güle güle kullan...

Eyvallah hocam. Aynen dedigin gibi o ses sinirimi cok bozuyordu.

Sayfa 94 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 44849293949596104144 ... SonuncuSonuncu