Sayfa 190 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 90140180188189190191192 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3874 adet sonuctan sayfa basi 3,781 ile 3,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aracıma bu gün ne yaptım

Üye Eranmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Aðustos.2015
    H4 farı nasıl yaptınız orjinal soketleri kestiniz mi yoksa adaptör falan mı taktınız. Benim farlar da çok kötü yurtdışından mercekli olanlardan mı alsam diyorum.

Üye VolkanG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Alıntı Eranmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    H4 farı nasıl yaptınız orjinal soketleri kestiniz mi yoksa adaptör falan mı taktınız. Benim farlar da çok kötü yurtdışından mercekli olanlardan mı alsam diyorum.
    Orjinalleri kesip H4 soket bağladım.Mercekli olanları beğenmedim pek.

Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Sinyalleri düzenlerken yaptığım kablolama hoşuma gitmemişti.Tüm kabloları soyarak yeniden bağladım ve izole ettim.Farların köşe bağlantılarını ufak bi modifikasyonla yerine oturttum.Bluetooth lu pioneer teyp taktım.Ses düzeldi ama ön sağ hoparlörüm cızırdıyor.Amfi çıkışı kaç watt acaba ona göre yeni bir hoparlör seçicem.Çıkış yeterliyse belki kaliteli bir component takabilirim.

Üye Eranmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Aðustos.2015
    Benim araç 2001 Wj İnfinity gold var ZJ lerde nedir bilmiyorum eğer aynıysa 180 W diye geçiyor.
    6-channel 180-watt amplifier
    • 2x 2.5" front tweeters (Ön konsolda)
    • 2x 6x9" front woofers ( Önkapıda)
    • 2x 6.5" rear full-range speakers (Arka kapıda)

Ama bu anfide ön kapı için saçma bi durum var ön kapıya komponent takarsanız muhtemelen ses alamazsınız tweeter ve woofer ( ön kapıdaki) için anfi iinde crossover var gibi yorumlar yapılmış yurtdışı sitelerde. yani ön kapıya komponent takmak isterseniz amfiyi değiştirmek gerekiyor. Eğer farklı bir çözüm varsa ben de yapmak isterim zira benim ön hoparlörlerde de problem var.

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

Benim araç 2001 Wj İnfinity gold var ZJ lerde nedir bilmiyorum eğer aynıysa 180 W diye geçiyor.

Ama bu anfide ön kapı için saçma bi durum var ön kapıya komponent takarsanız muhtemelen ses alamazsınız tweeter ve woofer ( ön kapıdaki) için anfi iinde crossover var gibi yorumlar yapılmış yurtdışı sitelerde. yani ön kapıya komponent takmak isterseniz amfiyi değiştirmek gerekiyor. Eğer farklı bir çözüm varsa ben de yapmak isterim zira benim ön hoparlörlerde de problem var.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Alıntı VolkanG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orjinalleri kesip H4 soket bağladım.Mercekli olanları beğenmedim pek.
    nasıl yaptınız h4 nasıl uydurdunuz bende 9004 lambanın girdiği yuvayı kestim h4 ün metal yuvarlak parcasıyu deliğe uydurdum hatta farın içindeki kesici metali desöktüm ama uzun kısa yapınca uuznlar alakası yere selektör yapıyor ledin üstünde kesme metal kıvrımlar var onları kessem nasıl olur acaba

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Hafta sonu Biraz çamurlandık sonra temizlendik
    WhatsApp Image 2017-10-23 at 19.39.06.jpg
    WhatsApp Image 2017-10-23 at 19.38.51.jpg

Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Alıntı Eranmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sanırım zj lerde 120W amfi 4X30W ancak 2 ohm daki çıkış bu.Standart hoparlörler 4 ohm olacağından kanal başı 15W lık bir besleme olur.Sağlıklı olmaz pek.En mantıklısı orta karar bi amfi alıp bağlamak sanırım.

Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Alıntı atmaca08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl yaptınız h4 nasıl uydurdunuz bende 9004 lambanın girdiği yuvayı kestim h4 ün metal yuvarlak parcasıyu deliğe uydurdum hatta farın içindeki kesici metali desöktüm ama uzun kısa yapınca uuznlar alakası yere selektör yapıyor ledin üstünde kesme metal kıvrımlar var onları kessem nasıl olur acaba
    Bir önceki sayfada kalmış mesajım orda yazmıştım.Depo marka cam far takımı aldım H4 soketli.Bende de bi gariplik var farda uzunlar değişik geldi gözüme ama tam karanlık biyerde duvara karşı denemem lazım.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Alıntı VolkanG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir önceki sayfada kalmış mesajım orda yazmıştım.Depo marka cam far takımı aldım H4 soketli.Bende de bi gariplik var farda uzunlar değişik geldi gözüme ama tam karanlık biyerde duvara karşı denemem lazım.
    Ne kadara aldınız ve nerden

Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    H4 farları bağlarken soket şemasına internetten bakmıştım.Şema yanlışmış o yüzden farlar bir değişik yanıyordu.Dün onu düzelttim oldukça tatminkar şimdi aydınlatma.Bugünde sabahtan çıkıp flowmaster katalitik konvertörü taktırdım.Ses çok azalmadı gibi ama daha tok,zırıltısız bir ses çıkıyor artık.Bu hali daha çok hoşuma gitti.Bakalım muayene istasyonundakilerde beğenecek mi.Ön kapılara alpine hoparlör aldım şimdilik.Komponent alırsam arkaya takarım diye düşündüm.Kasnak ve yalıtım malzemem gelince montajını yaparım.
    Jeep Grand Cherokee ZJ 1996

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    13.Ekim.2017
    Dün itibarı ile bakıma alındı. Enjektörler sökülüp revize edilecek. Termostad değişecek.. ön diskler torna olacak.. sağa sola dönüşlerde gelen kasıntı sesi giderilecek.. İç aydınlatma geçen hafta itibarı ile çalışmamaya başladı kontrol edilecek..

Araç : 2005 - WJ - 2.7 CRD...

Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Ön yan camlarımdaki filmleri söktüm,100 liralık film için 200 lira ceza ödemek istemedim.82 amperlik İnci akü taktım,marş sürem ciddi kısaldı.Yarında muayene tekrarım var bakalım geçebilecek miyim.

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Track bar indirme braketi taktım.
    Indir indir sen

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Muayeneden geçtim Flowmaster katalitik ve super 44 le sorun çıkartmadılar.Şanzımandaki kaçırma ve su kaçakları için servise bıraktım bakalım ne kadara patlıyacak.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    radyatör fan motoru ve soketi aldım...

şanzıman filtre ve contası aldım
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    13.Ekim.2017
    Araç : 2005 Model Grand Cherokee 2.7 crd. Limited Vision

Ücretli Yapılanlar

· Enjektör Bakım Onarım Ücreti : 1.800 TL.
    · Antifiriz : 30 TL
    · Yakıt Borusu : 320 TL
    · Ön Balata : 200 TL
    · Ön Fren Disk Torna : 120 TL.
    · Enjektör Cıvata 5 Ad : 50 TL
    · Enjektör Cıvata Ayak : 40 TL
    · Enjektö Pulu 5 ad. : 25 TL
    · Temizlik Spreyi : 30 TL
    · Ampul : 10 TL.
    · Torpido Gözü kulpu : 175 TL.
    · İşçilik : 550 TL

TOPLAM : 3.350 TL ( İşçilik Dahil.. ve Taksitli..)

Ücretsiz yapılanlar
    · Termostad Ayarı
    · Diferansiyel Katkısı
    · İç aydınlatma onarımı
    · Arıza kodu resetleme
    Konu ENGÄ°N tarafından (07.Kasým.2017 Saat 14:44 ) deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir.

Üye oxsigen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    4 tane amortisör 4 tanede kol sipariş verdim, orjinal jeep parçaları aracımı alçaltıp orjinale çeviriyorum. Tahmini toplam parça ücreti 2 bin tl geçmiyecek.
    ford scorpio 2.3
    Nissan Juke 1.5dci
    WV Polo 1.4ti
    Alfa Romeo 156 2.0SS
    Mercedes S320 3.2L
    WV Polo 1.6Tdi
    Jeep GC 4.0

Üye kuzeyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    ZJ için HD direksiyon amortisörü arıyorum. Elinde olan varmı acaba. Rough Country Performance 2.2 Türkiyede satan yer varmıdır.

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Bugün oksijen sensörlerini, crankshaft position seminsörünü, map sensörünü, rölanti sensörünü, throttle position sensörünü, purge valfi, pcv valfi, benzin pompası motorunu ve filtresini değiştirdim.

1997 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 2" Lift and BF KO2 30,5"
    2014 Jeep Compass MK 2.0 Limited

Sayfa 190 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 90140180188189190191192 ... SonuncuSonuncu