Sayfa 186 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 86136176184185186187188 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3874 adet sonuctan sayfa basi 3,701 ile 3,720 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aracıma bu gün ne yaptım

Üye cyberkesh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Alıntı eay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullandıkça daha da seveceksiniz KO2 leri
    Karasu'ya giderken 200 km kullandım asfaltta ben ses yapar diye bekliyodum ama öyle aman diyecek bi gürültüsü olmadı arabayı bıraktım geldim, cuma dönücem tekrar bakalım 2 hafta toprakta arazide kumda bolca denerim heralde

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı muratdmrblk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 2614

bence stickeri rengi aracın rengine çok uydu
    Hah ÅŸimdi oldu ....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye muratdmrblk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hah ÅŸimdi oldu ....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    )

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    Bende ki fabrika çıkışı lastikler yokohoma geolander g95a bu lastikler yazın mıcırlı, büyük parça taşlı yolda, kısmen çamurda ve toprak yoşda işimü gördü ancak bu hafta sonu gideceğim yer kum bildiğiniz kumsal arabayı oraya sokmayı planlıyorum kalırmıyım acaba ??

Üye K@RUB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    20.Mayýs.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı muratdmrblk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ki fabrika çıkışı lastikler yokohoma geolander g95a bu lastikler yazın mıcırlı, büyük parça taşlı yolda, kısmen çamurda ve toprak yoşda işimü gördü ancak bu hafta sonu gideceğim yer kum bildiğiniz kumsal arabayı oraya sokmayı planlıyorum kalırmıyım acaba ??

Lastik için yorum yapamayacağım fakat tek araç mı gideceksiniz? tek araç ile herhangi bir kalma durumunda sorun yaşayabilirsiniz.

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    Alıntı K@RUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lastik için yorum yapamayacağım fakat tek araç mı gideceksiniz? tek araç ile herhangi bir kalma durumunda sorun yaşayabilirsiniz.
    Evet tek araç gidicez ama merkeze epey yakın araba ile 10 dk artık ol adı ormanın içinde bırakırım aracı toprak yolda

Üye VolkanG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Aracımı alalı tam bir ay oldu.Şimdilik pişman değilim Aldıktan üç gün sonra yolda kaldım.10 dk önce tıkır tıkır çalışan ZJ birden marş basmamaya başladı.Başta akü sandım o sağlam çıktı,marş motorudur dedim onda da bişey çıkmadı.Çekiciyle çocukluk arkadaşımın dükkanına götürdüm.Sorun tesisattan çıktı.Neyse o halloldu sonunda.Bunların dışında radyatörüm çatlakmış ve lpg soğutma borularında da kaçak varmış.Arabayı almadan arkadaşına göstermessen başına bunlar gelir işte.Bunlarıda hallettik ve hala su eksiltiyorum Motor tapalarında da kaçak var malesef.Ağustos ayında şanzımanıda söküp (kaçırıyor) su kaçağını tamamen durdurucaz.Biraz masraf açıyor ama arabama alıştım.Geçenlerde Assos a gidip geldim su ekleye ekleye ve çok zevk aldım Bugünde eşimin evde olmamasını fırsat bilip sabahtan flowmaster taktırmaya çıktım.Şimdi gerçekten amerikan sesi çıkıyor.Sürücü koltuğunun sol ön civata yuvası kırıktı onuda söküp egzostçuya kaynattırdım artık düz oturabiliyorum.Ön yan camlara film çektirdim üç numara amele yanığı oldum çünkü Eve geldim gösterge tablosunu söktüm yanmayan ampulleri değiştirip temizlik yapıcam.Arka silecek kolunu söktüm onu da boyayacam.Ön silecekleri sökemedim,civata kapaklarını açamadım daha doğrusu.Sol ayna camını söküp temizledim hafıza sorunu gitti galiba.Bir aylık toptan rapor oldu benimkisi.Gelişmelerle devam ederim.
    Jeep Grand Cherokee ZJ 1996

Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Ön silecekleri nasıl sökebileceğimi öğrenip sabahtan ilk iş söktüm ve boyadım.Bosch aerotwin sileceklerle beraber taktım.Yalnız klasik silecekler daha iyi duruyordu sanki.

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı VolkanG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön silecekleri nasıl sökebileceğimi öğrenip sabahtan ilk iş söktüm ve boyadım.Bosch aerotwin sileceklerle beraber taktım.Yalnız klasik silecekler daha iyi duruyordu sanki.
    Nasıl sökülüyormuş?

1997 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 2" Lift and BF KO2 30,5"
    2014 Jeep Compass MK 2.0 Limited

Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl sökülüyormuş?

1997 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 2" Lift and BF KO2 30,5"
    2014 Jeep Compass MK 2.0 Limited
    Ben civatalı sanıyordum o yüzden üstündeki kapakları kaldırmaya çalışıp başaramamıştım.Yan taraflarında sürgülü mandallar var.Onları dışarı doğru çekip tırnağını boşa çıkarıyoruz.Kolu çekince çıkıyor böylece

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Klasik silecek kullan motor omru uzun olsun

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Ben civatalı sanıyordum o yüzden üstündeki kapakları kaldırmaya çalışıp başaramamıştım.Yan taraflarında sürgülü mandallar var.Onları dışarı doğru çekip tırnağını boşa çıkarıyoruz.Kolu çekince çıkıyor böylece
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klasik silecek kullan motor omru uzun olsun

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Birdaha ki değişimde klasik eco modelini takarım artık hem daha ucuz.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Aracımı alalı tam bir ay oldu.Şimdilik pişman değilim Aldıktan üç gün sonra yolda kaldım.10 dk önce tıkır tıkır çalışan ZJ birden marş basmamaya başladı.Başta akü sandım o sağlam çıktı,marş motorudur dedim onda da bişey çıkmadı.Çekiciyle çocukluk arkadaşımın dükkanına götürdüm.Sorun tesisattan çıktı.Neyse o halloldu sonunda.Bunların dışında radyatörüm çatlakmış ve lpg soğutma borularında da kaçak varmış.Arabayı almadan arkadaşına göstermessen başına bunlar gelir işte.Bunlarıda hallettik ve hala su eksiltiyorum Motor tapalarında da kaçak var malesef.Ağustos ayında şanzımanıda söküp (kaçırıyor) su kaçağını tamamen durdurucaz.Biraz masraf açıyor ama arabama alıştım.Geçenlerde Assos a gidip geldim su ekleye ekleye ve çok zevk aldım Bugünde eşimin evde olmamasını fırsat bilip sabahtan flowmaster taktırmaya çıktım.Şimdi gerçekten amerikan sesi çıkıyor.Sürücü koltuğunun sol ön civata yuvası kırıktı onuda söküp egzostçuya kaynattırdım artık düz oturabiliyorum.Ön yan camlara film çektirdim üç numara amele yanığı oldum çünkü Eve geldim gösterge tablosunu söktüm yanmayan ampulleri değiştirip temizlik yapıcam.Arka silecek kolunu söktüm onu da boyayacam.Ön silecekleri sökemedim,civata kapaklarını açamadım daha doğrusu.Sol ayna camını söküp temizledim hafıza sorunu gitti galiba.Bir aylık toptan rapor oldu benimkisi.Gelişmelerle devam ederim.
    volkan hızlı girdin olaya geçmiş olsun derdi bitmez işte bi ara görüşelim gel perşembe buluşmalarına bakırköydeyim ben de biliyorsun

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    13.Ocak.2017
    Arkadaşlar aracın egzoz sistemini komple elden geçirdim. Aracı aldığımda susturucu ve katalizör iptaldi, sıkıldım çok kafa yapıyor ayrıca km'de 1tl üzeri yakıyordu. Manifoldtan itibaren krom boru taktırdım, eski paslı boruyu attık, Flowmaster süper 44 susturucu (100usd) ve usa marka katalizör (550tl) taktırdım (mopar marka feci pahalı uçuyor 2bin civarı). Yapmışken oksijen sensörlerini değiştirdim. Araç yakıtı şuan enaz %15-20 arası düştü. Ayrıca bonus olarak Amerikan tipi çift egzoz ucunu yandan çıkardık, tarz oldu. Kısa zamanda resim paylaşacağım.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    19.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    95 model 5.2 için kayış değiştirdim

özelliğini artık yitirmiş yan sanayi kayış sesden delirtti beni.

kayışı sökmüşken gergi bilyası ve motor bloğunun ortasındaki diskin de bilyasını değiştirdim (adını bilmiyorum affola)

gergiyi amerikancılar takozuyla beraber satıyorlar bana tuzlu geldi (375 tl)

o diÄŸer disk e de 150 tl dediler.

içindeki bilyaları rulmancıdan aldım 15+15 total 30 tl. press de çıkarıp yenisini taktık 5 tl tornacıya gitti.

kayış 70 tl japon markası sanırım.

total 105 tl malzeme 30 tl de işçilik tuttu.

eskiyen son susturucuda çöpe atıldı. klasik flowmaster 44 takıldı. çıkma olarak 400 tl ye mal oldu
    95 Grand Cherokee 5.2 Orvis Edition
    56 Porsche 356 widebody
    74 1303 Kafer

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı center15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aracın egzoz sistemini komple elden geçirdim. Aracı aldığımda susturucu ve katalizör iptaldi, sıkıldım çok kafa yapıyor ayrıca km'de 1tl üzeri yakıyordu. Manifoldtan itibaren krom boru taktırdım, eski paslı boruyu attık, Flowmaster süper 44 susturucu (100usd) ve usa marka katalizör (550tl) taktırdım (mopar marka feci pahalı uçuyor 2bin civarı). Yapmışken oksijen sensörlerini değiştirdim. Araç yakıtı şuan enaz %15-20 arası düştü. Ayrıca bonus olarak Amerikan tipi çift egzoz ucunu yandan çıkardık, tarz oldu. Kısa zamanda resim paylaşacağım.
    foto bekliyoruzzzzz

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı ercumentaltuncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    95 model 5.2 için kayış değiştirdim

özelliğini artık yitirmiş yan sanayi kayış sesden delirtti beni.

kayışı sökmüşken gergi bilyası ve motor bloğunun ortasındaki diskin de bilyasını değiştirdim (adını bilmiyorum affola)

gergiyi amerikancılar takozuyla beraber satıyorlar bana tuzlu geldi (375 tl)

o diÄŸer disk e de 150 tl dediler.

içindeki bilyaları rulmancıdan aldım 15+15 total 30 tl. press de çıkarıp yenisini taktık 5 tl tornacıya gitti.

kayış 70 tl japon markası sanırım.

total 105 tl malzeme 30 tl de işçilik tuttu.

eskiyen son susturucuda çöpe atıldı. klasik flowmaster 44 takıldı. çıkma olarak 400 tl ye mal oldu
    gergi tuzluymuş biraz evet....abi parça almadan önce araştırın mutlaka türkiye yurtdışı bakın yoksa parçacılar düşmeyecek fiyatları talep çok olunca

Üye Dawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    02.Aðustos.2017
    Nereden
    Sakarya
    arkadaÅŸlar merhaba

motul 75w -140 direfansiyel yağı kullanan varmı diff yağlarını değiştireceğim

tavsiyede bulunurmusunuz
    1999 JEEP GC WJ 4.7 V8

Üye Dawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    02.Aðustos.2017
    Nereden
    Sakarya
    eyüp merhaba

bu yağları yurt dışından mı getirttin
    1999 JEEP GC WJ 4.7 V8

Üye dumah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    09.Þubat.2017
    motul 75 140 kullanıyorum ben bi sorun yok suan icin. 10bin km yi gecti. 03 wj

Sayfa 186 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 86136176184185186187188 ... SonuncuSonuncu