Sayfa 152 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 52102142150151152153154162 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3874 adet sonuctan sayfa basi 3,021 ile 3,040 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aracıma bu gün ne yaptım

Üye hanci.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    10.Nisan.2016
    Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, artık öne de bir Dana 44 ayarlayın bence.
    Sanırım öyle yapıcaz abi teşekkürler

Aradığım huzur sendin sende gittin geriye dağ taş kalan..

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu kabin içi yangına müdahale anlamında yolcu koltuğunun önüne, ayarlanabilir aparatlı yangın tüpü monte edeceğim.

In Vino Veritas in Aqua Sanitas
    nereden buluyorsun böyle orjinal şeyleri helal valla
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Amerikadan, arastiriyorum ve bence gereklilik. Gelsin, uyarsa hem ZJ hem de hatunun arabaya takacagim. Ä°lkini %30 indirimli olarak kullanilmis aliyorum. WJ projelerim de yavastan tamamlanmak uzere. Ä°leride ZJ yi sifirlayacagim.

Tap tapa tapa tap... Tap tap
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    A stununa baglayip kazada yaralananlar var, orta konsol arka ortadaki cikinti sebebiyle montaj icin kisa kaldi, e bagaja koysam kaza aninda nasil ulasacagim. En uygun yer ya koltuk alti ya da vitesin iki yani. Hazir aparatli bu vardi bunu aldim

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerikadan, arastiriyorum ve bence gereklilik. Gelsin, uyarsa hem ZJ hem de hatunun arabaya takacagim. Ä°lkini %30 indirimli olarak kullanilmis aliyorum. WJ projelerim de yavastan tamamlanmak uzere. Ä°leride ZJ yi sifirlayacagim.

link atsana bakalım bi ...burda yaptırılır basit bir parça aslında

Üye RECEP34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2015
    Nereden
    Ä°STANBUL
    Merhaba; arayıpta kolay bulamadığınız ekran gösterge lambaları Karaköy de ve büyük otomobil aksesuarcılarında var. aksesuarcılarda yoksa söyleyin sipariş ediyorlar. max fiyat 1 adet 1TL karaköyden alırsanız 50KRŞ. 12v ototeyp gösterge lambası derseniz yeterli olacaktır. bunun bir büyüğü birde çok küçüğü var ona göre sipariş edersiniz.
    led yapan arkadaşlar en güzelini yapmış. ısınma olmaz ve daha uzun ömürlü olur 1kohm direnç 12 voltu 3v civarlarına düşürmek için kullanılmış.
    Eli lehim yapmaya yatkın olan arkadaşlar bunu yaparsa daha sağlıklı olur ama artı(+) ve eksi (-) yönleri doğru bağlamak lazım.

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2015
    Nereden
    Ä°STANBUL
    Merhaba. 1997 Grand Cheroke 5,2 ZJ araçımın sun roof'u çalışmıyordu söktüm durum içler açısı tırnak(plastik ayak) kırılmış nereden bulabilirim veya nerede yaptıra bilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.1.jpg2.jpg

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Alıntı RECEP34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. 1997 Grand Cheroke 5,2 ZJ araçımın sun roof'u çalışmıyordu söktüm durum içler açısı tırnak(plastik ayak) kırılmış nereden bulabilirim veya nerede yaptıra bilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.1.jpg2.jpg
    "ZJ Hakkında sormak istedikleriniz" başlığı altında sorunuzu sorarsanız daha çabuk cevap alırsınız. Hatta biraz araştırırsanız bu arızanızla ilgili tatmin edici cevaplar bulabileceğinizden eminim. Keyifli forumlar.

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    link atsana bakalım bi ...burda yaptırılır basit bir parça aslında
    Başkan aslında ihtiyaç sayısı belirleyip toplu yaptırırsak ucuza gelir bence ve büyük gereklilik diye düşünüyorum.Yada hocam link'i atarsa bize bizde aynı siparişi verebiliriz.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    senin ayak bayağı kırılmış ya...atakan yeni yaptırdı bilir onlar

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Allah ömür verir de yaşarsam, 20 yıllık ZJ yedek parçasını şimdiden topluyorum, mümkünse hala mopar bulabiliyorken hatta daha iyisini.

Bunları da deneyip geri dönüş yapacağım

Yangın söndürücü aparatına gelince, sizden 1 adım öndeyim, usta parçayı bekliyor, hatta eksikleri varsa tamamlayıp, farklı renklerde seri üretmek üzere çalışmalara başladım.

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2015
    Nereden
    Ä°STANBUL
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin ayak bayağı kırılmış ya...atakan yeni yaptırdı bilir onlar
    Mert yardımların için teşekkür ederim Atakan ile görüştüm yer maslakta imiş aradım ama asıl usta pazartesi gelecekmiş yarın telefonda soracağım bakalım ne diyecek. aslında bir 3d yazıcı olsaydı halledilirdi kafama takıldı ya bir 3d yazıcı alayımda bu problemi çözeyim lazım olanlarada yaparız. problemkökten çözülmüş olur. 3d ler biraz pahalı ama başka işlerde de kullanılır. hayırlısı

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Mert yardımların için teşekkür ederim Atakan ile görüştüm yer maslakta imiş aradım ama asıl usta pazartesi gelecekmiş yarın telefonda soracağım bakalım ne diyecek. aslında bir 3d yazıcı olsaydı halledilirdi kafama takıldı ya bir 3d yazıcı alayımda bu problemi çözeyim lazım olanlarada yaparız. problemkökten çözülmüş olur. 3d ler biraz pahalı ama başka işlerde de kullanılır. hayırlısı
    3D printer kolay çizimi yapacak varsa gerisi kolay

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye Mirkan Şenol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    19.Kasým.2014
    Nereden
    İstanbul Alibeyköy
    Makyajladık biraz, far paneli, panjur, farlar, parklar, sinyaller değişti, tüm ampülleri philipse çevirdim...
    Ön tampona sis ayakları kaynatıp bir kaç güçlendirme yaptık. Boyada, yarın takılacak...

Türk insanı para gibidir, içine ışık tut ''ATATÜRK'' yoksa ''SAHTEDİR''

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2015
    Nereden
    Ä°STANBUL
    Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3D printer kolay çizimi yapacak varsa gerisi kolay

Kadir çizimin yazılımını yaptırmak masraflı iş. 3d yazıcısı olanın 3d tarayıcısı da olması mantığı ile hareket ettim hani dişe dokunur bir 3d yazıcı fiyatı 2500-3000 Euro taryıcıda bir okadar fiyat. yazıcı sendemi arkadaşındamı arkadaşında ise bir sor belki 3d tarayıcısıda vardır.

Üye ahimrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    30.Mayýs.2015
    Nereden
    Denizli
    Kadir çizimin yazılımını yaptırmak masraflı iş. 3d yazıcısı olanın 3d tarayıcısı da olması mantığı ile hareket ettim hani dişe dokunur bir 3d yazıcı fiyatı 2500-3000 Euro taryıcıda bir okadar fiyat. yazıcı sendemi arkadaşındamı arkadaşında ise bir sor belki 3d tarayıcısıda vardır.
    Numune olursa ben çizim ı yaparım.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2016 Model Dacia Duster 4x4
    1997 Model Grand Cherokee 5.2 V8
    1994 Model Grand Cherokee 5.2 V8

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı ahimrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Numune olursa ben çizim ı yaparım.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    birebir aynısı olur mı sence...çizim olarak. bu işi yapabilirsek türkiyede onlarca kullanıcı var ihtiyacı olan güzel iş başarmış oluruz

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    3D print olarak çalıştığımız firmalar var onlara yaptırıyoruz. Tecrübelerime dayanarak scan edilmesi bu tarz parçalar üzerinde sorun olabilir boşuna masraf yapmış oluruz. Bunun yerine 3d print te benzer cnc ler var malzeme işleyerek şekil ortaya çıkıyor

Üye ahimrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    30.Mayýs.2015
    Nereden
    Denizli
    Parçayı tam bilmiyorum. (Üzerinde gördüm sökülmüş olarak incelemedim). Çizim de illaki ufak ölçü farklılıkları olur. Çünkü üzerinden ölçü alınacak. Mümkün olan en yakını çıkartılır. Esas çözüm tarama olabilir ancak taramalarda hassaslıkları na göre değişiyor. bindelik hassasiyette ölçüm yapanlar var. Yalnız 3d yazıcıda malzeme kalitesi nasıl onu bilemiyorum. Benim aklımda olan bir durumda, 3d yi denemek. Ancak elimde orijinal parça yok. Parça elinde olan varsa bana önünden arkasından sağından solundan fotoğraf göndersin, çizim konusunda olabilirliğini söylerim. Bana parçayı gönderirsiniz çizer, 3d yi deneriz. Ayrıca çizim yapıldıktan sonra cnc de de işlenebilir.
    2016 Model Dacia Duster 4x4
    1997 Model Grand Cherokee 5.2 V8
    1994 Model Grand Cherokee 5.2 V8

Sayfa 152 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 52102142150151152153154162 ... SonuncuSonuncu