Sayfa 34 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 2432333435364484134 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3874 adet sonuctan sayfa basi 661 ile 680 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aracıma bu gün ne yaptım

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı erolkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracıma yağ değişiminde 10/40 castrol magnatec yağ koyduk.Sanki çalışması biraz daha sessizleşti..Ama sanayıdeki ustalar 10/60 catrol full sentetık yağ koyarsam daha iyi olacagını söylediler. Bende internette daha önce bikaç yazı okumuştum genel olarak motor km olarak yüksek olan araçlarda önermyorlardı.O yüzden 10/40 koyduk.Siz ne düşünüyorsunuz 10/60 yağla ilgili?
    Grand Cherokee 4.7 ve 5.2 ler 10/40 yag kullanir onu bilir onu soylerim en iyi marka da Divinol dur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Yagmurdan gözümüzü açamıyoruz bardaktan boşanırcasına yagmur yağıyor aylardan Haziran ama havalar eylül ekim ayı gibi havalara ne oluyor anlamak zor,bende kapalı garaj ortamı yok bu gidişle ben bu tavanı bu günde takamayacağım herhalde

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Direksiyon amortisorunu degistirdim bugun. Uzun zamandir aklimdaydi atladim hep islevini o kadar yitirmeye baslamisti ki anlatamam...rezalet otesi bir durumdaydi gordugunuz gibi! Sifir araba gibi oldu valla, ne bosluk kaldi ne birsey...cok ucuz bir parca arkadaslar, kontrol edin siz de ZJ'lerinizi degistirin bu duruma gelmisse

Üye kuzeyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Çok iyi yapmışsınız, önemli bir parcayı yenilemişsiniz.

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Vıcık vıcık yağ içinde kalmış zaten

Üye erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Kasým.2014
    Nereden
    Fethiye
    Direksiyon amortısörünün bozulmasının belirtileri nelerdir?
    2011 SsangYong Kyron 2.0 Xdi O/V
    2016 Mondial RXÃŽ EVO 250 cc
    2008 Chevrolet Captiva 2.0D ov
    2007 Subaru Forester 2.0 ov
    2000 Grand Cherokee 4,7 + Atiker Gold Lpg
    2009 Subaru Forester 2,0Xs+Prins Lpg
    2004 Subaru Forester 2.0x +Milano Lpg
    2004 Renault Laguna Prıvılege+Milano lpg
    1997 Toyota Carina GLÄ°+Milano Lpg

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    mert bugün fuatla görüştüm komple tamir kiti için 950/1000 tl gibi bir rakam gerekir dedi benimse kırılan parça bir adet locator işte fotosuda burda ve mopar web sitesinde sıfırı 17 dolar kargoyla beraber 55 Eklenti 1144Eklenti 1142Eklenti 1143 dolara geliyor bunun daha ucuza buralarda çıkmasını bulamazmıyız.
    Konu y-bsungur tarafından (07.Haziran.2015 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Valla muhtesem abiye sol sofor tarafinin parcalarini yollamaistim aylar once orda kopyalamayi deneyecekti . bu parca saglam.olarak icinde.bar galiba bi irtibata gec onunla. Hatirlayamadim tam parcayi
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    muhteşemde mi var hemen yarın kendisini arayacagım şu an çok geç oldu peki o parçalar muhteşem de duruyormu hala .

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı erolkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direksiyon amortısörünün bozulmasının belirtileri nelerdir?
    Cok bosluk yapiyor direksiyonda, bi defa, eski bmc kamyonlara donuyor viraja girince de sabit tutarken donus esnasinda bir anda saliselik bosluklar mesela...kendi kendine bosalip doluyor anlik, eline vuruyor resmen

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhteşemde mi var hemen yarın kendisini arayacagım şu an çok geç oldu peki o parçalar muhteşem de duruyormu hala .
    Atmamistir herhalde. Kopyalamaya calisacakti

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    inşallah bakıcaz yarın eger elinde duruyorsa çok iyi olacak

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    işte benim sunroof içini merak edip onuda söktüm tam yedi adet büyük somunu var bunları sökünce lak diye kafanıza geliyor ben tek kişi çalıştıgım için zorlandım çünkü agır bir malzeme ve birde saga sola takmadan arabanın içinden çıkarmanız gerekiyor.içeride raylar üzerinde artık yağlar zamanında içeri girmiş çer çöp birde kaç yılın arabası haliyle toz vardı biraz dikkatle inceleyince bazı hareketli parçalar artık eskimiş ve laçkalaşma noktasına gelmiş oldugunu gördüm hatta bir kaç hareketli parçanında sagında solunda eski kırıklar var ama ne kırılan parçası kalmış nede neyin nerden koptugu belli degildi en azından içerde ne oldugunu gördüm gazla yıkadım fırçayla temizledim ve sildim tekrar yerine taktım fakat bu arada acemilik bende locatoru kırmışım ona canım sıkıldı,şimdi sunroof yukarı aşagı içeri dışarı normal çalışıyor fakat içeri giden sunroofu dışarı çekerken sunroof sapıtıyor ve takılıyor o nedenle hem üzüldüm hem Eklenti 1163sinirlendim fakat yapacak bir şey yok.tamir kiti buldugumda tekrar söküp tüm hareketli parçaları yenilemek üzere yeniden sunroofu yerine taktım ve tekrar kurdum fakat eskidende pek kullanmadıgım sunroofu şimdi yeni tamir kiti gelinceye kadar fazla kurcalamadan sadece cam tavan olarak kullanacagım.Eklenti 1160Eklenti 1161Eklenti 1162

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah bakıcaz yarın eger elinde duruyorsa çok iyi olacak
    yokmuymuÅŸ muhteÅŸem abide sordun mu

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    muhteşem o takımı kullanmış mert ,sonra kopyalama işini yapacak kişide şehir değiştirmiş.

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    yıldırım arkadaşım geçmiş olsun hala tavan takılmadı değilmi?
    inşallah aradığın parçayı bulursun.

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Çok sağol ilhan,yok daha tavanı takamadım tavanı sökünce sunroofuda elden geçireyim dedim aslında çok da kullandıgım bir şey degil ama merak işte el atmadan duramadım zaten sunroofun perdesinide kaplayayım istiyordum fakat perde şurda dursun sunroof beni hem yordu hem de moralimi fazlasıyla bozdu öncelikle eşşek ölüsü gibi agır bir malzemeymiş tek başıma aynı gün sök sistemi kontrol et temizle kırık dökük varsa malzemeleri ayıkla sistemi tekrar kur ve yagmura yakalanmadan aynı gün tak valla dibim çıktı ikincisi malzemeler deforme olmuş ve yıpranmış artık malzeme yorgunlugu noktasına gelmiş onu gördüm zaten sık kullansam şimdiye çoktan su koyverirmiş ama çok kullanmadıgım için beklemiş fakat ne yapayım canımdan öte degil ya şu an yukarı aşşagı çalışıyor içeriyede gidiyor fakat geri gelirken gelmiyor orada kalıyor ebaydan ,mopardan,ve chreyslerden araştırdım bunların tamir kiti varmış sag kanal sol kanal tüm hareketli ve sabit parçalardan oluşan bu kiti alırsan sunroofu sıfıra çıkarırsın şu an hazır bulamadım fakat bulup o şekilde yenilemeyi düşünüyorum ankara ve ıstanbulda ki çıkmacılar komple sunroof kasasıyla beraber çıkma satıyor eşek yüküylede para alıyorlar ama garantisi yok çıkmada benimkinden daha düzgün olacak degildir mutlaka bende tertemiz temizledim yeniden kurdum ve tekrar taktım ne yapalım bu da böyle olsun,
    tavan döşemesini hem bu yüzden geciktirdim hem de şu sıralar havalar müsaade etmedi yağmurdan gözümüzü açamadık bu haftada benim iki kızımın ikisininde mezuniyet törenleri üst üste geldi biri üniversiteyi bitirdi biri eskinin deyimiyle ortaokulu,her gün birinin balosu birinin kep töreni yok diploma töreni bu hafta sonuna kadar tüm meşguliyetimiz bu,cumartesi günüde benim meslektaşlarımın (emekliler ekibi ) Konya toplantısı var ona katılmam şart hızlı trenle konyaya gidecegim ancak pazar döndüğümde tavanı halletmeyi düşünüyorum,eger bir sürpriz daha yaşamazsam şimdilik plan bu bu arada arabaya tavansız da alıştım

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    ALLAH KOLAYLIK VERSİN İŞİN ZOR YILDIRIM ARKADAŞIM.....kapalı alanın olmaması;malzeme yorgunlukları;merak;titizlik;işten anlama ;nedeniyle iş uzuyor esasında insanın eliden tamir işlerinin gelmemesi daha iyi becerikli olmak bazen dezavantaj oluyor işin hiç bitmiyor hem kendinin hemde çevrenin işleri tekrar sabırla kolaylıklar diliyorum acele etmeden ....

Üye aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Arabayı aldığım günden beri harcamaya devam ediyorum. manifoldun üzerine sarkan oksijen sensörü kabloları yanmış ve 2 sensör de lastik gibi erimiş. 2 si de yenilendi, tüm tesisat değişti. Termostat ve contası sıfırlandı. Tps sensörü değişti, arka dif. ayarı tekrardan yapıldı.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı aldığım günden beri harcamaya devam ediyorum. manifoldun üzerine sarkan oksijen sensörü kabloları yanmış ve 2 sensör de lastik gibi erimiş. 2 si de yenilendi, tüm tesisat değişti. Termostat ve contası sıfırlandı. Tps sensörü değişti, arka dif. ayarı tekrardan yapıldı.
    Noldu yakıt isi senin? Simdi bi daha olcum yap bakalım

Sayfa 34 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 2432333435364484134 ... SonuncuSonuncu