Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Montana da bir downhill parkuru...

Üye dragonfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Montana da bir downhill parkuru...

Üye Oktay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim kasklarımız gelse de biz de etap çıkarak

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    ya çok zevkli de nasıl düşmüyor bu adamlar be...ben niye ufacık rampada takla atıyorum düz uçamıyorum .amorsitörsüz biisikletle olmuyor mu downhill..neden muharrem abinin bisiklet 30 kg. kafam karışıyor
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye dragonfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben kimim sen kimsin, kaşık aslında yoğğ Mert

Üye BOSCH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Suadiye
    Mert benim bisiklet te değişmeyen tek şey kadro kaldı zaten yakındır o da değişecek ve 8,5-9 kg civarında olacak
    siparişi verirken fiziksel özelliklerimi yazmıştım ve spec leri o doğrultada yapılmıştı, neden bu kadar ağır bilmiyorum zamanla alıştığım için bana hafif gelmekle beraber yeni nesil bisikletleri gördükçe bana da ağır gelmeye başladı

Üye Monachus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya çok zevkli de nasıl düşmüyor bu adamlar be...ben niye ufacık rampada takla atıyorum düz uçamıyorum .amorsitörsüz biisikletle olmuyor mu downhill..neden muharrem abinin bisiklet 30 kg. kafam karışıyor
    Basit, vücudu kullanarak ağırlık transferi, yani denge meselesi... Yapabilir miyim ? En azından yakın gelecekte hayır.. Uzak gelecekte yapmak ister miyim ? Hiç işim olmaz

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Mert, sadece bisiklete yormamak lazım, tabiki doğru bisikletin rolu büyük ama doğru teknik te önemli, uçmasını ve konmasını bileceksin, geli,ştireceksin, hayatında kaç kere bisikletle uçtun ki ? Genelde arka tekerleğin üstüne konuyorlar ki burada orta amortisör olayı çok daha kolaylaştırıyor...., biraz antreman ve pratik dostum...

Bizim profi bisiklet sahibi olan arkadaşlarımızla bri iniş buluşmasında bizim 5.2 ' lerle aynı denemeleri yapmak isterim, farkı o zaman daha iyi anlayacağız, ama korumalar şart...!