Sayfa 4 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu
Toplam 405 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geze-gen'leri Tanıyalım... :)

Üye Poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Yeni geze-gen'ler hoş geldiniz... gönlünüzden geçen dostluk ve paylaşımları forumda bulmanız dileğiyle...
    www.geze-gen.com

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alpaslan merhaba, tekrar aramızda görmek seni güzel...

Aslında bu hafta sonu gerçekleşmesini beklediğimiz geze-gen çocuklarla kampımızda senin ufaklığı görmek isterdim ama çok yakın bir arkadaşımız ve sitenin kurucu üyelerinden Seda ve kardeşi Soner'in babalarının vefatı nedeni ile kendimizi iyi hissedemiyeceğimizi düşündüğümüzden başka bir tarihe ertelemek üzere iptal ettik. Arazi aracını pek kafana takma, sitemiz daha bir çok değişik konularda etkin buluşmalar düzenliyor, Offroad haricinde ilk sırada Bisiklet ağırlıklı olmasına rağmen yavaş yavaş sanki motorsikletlere kayar gibi....

Görüşmek üzere....

Diğer yeni katılan geze-gen' lere de keyifli paylaşımlar diliyorum.....

Üye KoMoDoWaRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Tüm yeni katılan arkadaşlar! Hoşgeldiniz...,

Üye monster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    beylik duzu
    merhaba,
    bende oxford yapmak isteyem.bunun icin ne lazim. para pog gibi. ayiptir solemesi)))
    zj candir,gerisi

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı monster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    bende oxford yapmak isteyem.bunun icin ne lazim. para pog gibi. ayiptir solemesi)))
    Para coksa otford yapmayi istiyorsan land rover alacaksin keyfinize bakacaksiniz

bu Geze-gen tapatalk Ile Baska guzel
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı monster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    bana bi araba yap abi para bolsa, ben yaparım senin yerine yorulma

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    16.Haziran.2014
    Herkese merhaba,

İsmim Doruk,21 yaşındayım. Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum. Yaklaşık 5 sene profesyonel triatlon ve bisiklet sporu ile ilgilendim. Kendimi bildim bileli araba sürerim,resmen aşığım. Son zamanlarda ise offroad merakım başladı, bu yüzden tavsiye üzerine bilgilenmek adına foruma üye oldum. Hepinize keyifli forumlar.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı summit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

İsmim Doruk,21 yaşındayım. Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum. Yaklaşık 5 sene profesyonel triatlon ve bisiklet sporu ile ilgilendim. Kendimi bildim bileli araba sürerim,resmen aşığım. Son zamanlarda ise offroad merakım başladı, bu yüzden tavsiye üzerine bilgilenmek adına foruma üye oldum. Hepinize keyifli forumlar.
    doruk hoşgeldin bisiklet offroad doğa bizim de ortak paydamız...avatar zorunludur(yüzümüzün göründüğü bir avatar) en kısa zamanda yüklersen seviniriz

facebook grubumuz:
    https://www.facebook.com/groups/5509...52486/?fref=ts

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    16.Haziran.2014
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doruk hoşgeldin bisiklet offroad doğa bizim de ortak paydamız...avatar zorunludur(yüzümüzün göründüğü bir avatar) en kısa zamanda yüklersen seviniriz

facebook grubumuz:
    https://www.facebook.com/groups/5509...52486/?fref=ts
    Tamamdır en kısa zamanda yükleyeceğim, ayrıntıyı kaçırmışım.

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    29.Eylül.2014
    Herkese merhabalar keyifli forumlar.. İsmim Özgür İstanbul'da ikamet ediyorum ... Ticaret ile uğraşıyorum ... Bir tanışma toplantısı olursa yakın zamanda tanışmak isterim sizlerle

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Wolverine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar keyifli forumlar.. İsmim Özgür İstanbul'da ikamet ediyorum ... Ticaret ile uğraşıyorum ... Bir tanışma toplantısı olursa yakın zamanda tanışmak isterim sizlerle

ahahahah özgür hoşgeldin de ne zaman yerleştin istanbula ticarete ne zaman bulaştın abi?

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Özgür hoşgeldin... Dediğin gibi, aslında geniş bir buluşma toplantısı yapsak iyi olur.

Bir kısmımız önceki forumlardan tanışıyor olsak da, yeni gelen bir çok arkadaşımız oldu.

Şöyle yüzünün göründüğü yakışıklı bir avatar resmi yükle de, dostlarımız gül cemalini görsün .
    www.geze-gen.com

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    29.Eylül.2014
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahahahah özgür hoşgeldin de ne zaman yerleştin istanbula ticarete ne zaman bulaştın abi?
    Hoşbulduk abicim eyvallah oldu biraz ticarete bulaşalı yerleşik düzene geçince kamu düzeni uymadı diyelim

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    29.Eylül.2014
    Alıntı Poseidon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özgür hoşgeldin... Dediğin gibi, aslında geniş bir buluşma toplantısı yapsak iyi olur.

Bir kısmımız önceki forumlardan tanışıyor olsak da, yeni gelen bir çok arkadaşımız oldu.

Şöyle yüzünün göründüğü yakışıklı bir avatar resmi yükle de, dostlarımız gül cemalini görsün .
    Abi selamlar hoşbuldum... kullandığım pc de fotografım yok ama en kısa sürede hallediyorum... bu arada ince mesajın için teşekkür ederim o senin güzelliğin abicim ..

Üye eleven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    20.Ekim.2014
    Nereden
    istanbul
    herkese selam. birkaç gün önce foruma üye oldum ve tanışma başlığı açacakken bu başlıkta kendimi tanıtmanın daha anlamlı olacağını düşündüm
    ben mjz66 - Levent Kunter'in kardeşiyim.ilkbaharda birkere çarşamba kayışdağı buluşmasına katılmıştım ve inanılmaz hoşuma gitmişti.herşeyden,herkesten uzak,o saatler içinde sadece size özel kendi dünyanızdasınız.müthiş bir deneyimdi benim için.Umarım bu geleneksel buluşmalarınız hep devam eder.hiç bozulmaz.bazı üyeleri o sayede tanıma fırsatım olmuştu.teşekkür ederim tekrar herkese güzel misafirperverliği için
    Aslında hepinizi tanıyor gibiyim.Abimle sohbetlerimizde anlatıyor.Süpersiniz..
    Kendimle ilgili olarakta,doğma büyüme kadıköy acıbademliyim.32 yaşındayım ve hürriyet e-business iş gelistirme ve arge sorumlusuyum. Araba tutkum abimden de dolayı çok küçük yaşlarda başladı ve hiç eksilmedi.araba kullanmak beni rahatlatan en büyük faktörlerden biridir. İnşallah aile için biz de bir jeep düşünüyoruz,kısmet.
    herkese tekrar sevgiler saygılar
    carpe diem

Üye serkan.duran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Firuzköy / Avcılar / İstanbul
    Hoş Geldin Bahadır, Keyifli forumlar.
    2011 Nissan X Trail

Üye blueside - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    25.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    HoÅŸgeldiniz. Ä°yi formlar...

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    bahadır hoşgeldin...land rover falan al rekabet olsun aile içinde yahu

Üye eleven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    20.Ekim.2014
    Nereden
    istanbul
    hosbulduk tesekkurler.han solo,aslinda mantikli da cok rakip olcabilcegimi sanmiyorum land ile

Sent from my iPhone using Tapatalk
    carpe diem

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı eleven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selam. birkaç gün önce foruma üye oldum ve tanışma başlığı açacakken bu başlıkta kendimi tanıtmanın daha anlamlı olacağını düşündüm
    ben mjz66 - Levent Kunter'in kardeşiyim.ilkbaharda birkere çarşamba kayışdağı buluşmasına katılmıştım ve inanılmaz hoşuma gitmişti.herşeyden,herkesten uzak,o saatler içinde sadece size özel kendi dünyanızdasınız.müthiş bir deneyimdi benim için.Umarım bu geleneksel buluşmalarınız hep devam eder.hiç bozulmaz.bazı üyeleri o sayede tanıma fırsatım olmuştu.teşekkür ederim tekrar herkese güzel misafirperverliği için
    Aslında hepinizi tanıyor gibiyim.Abimle sohbetlerimizde anlatıyor.Süpersiniz..
    Kendimle ilgili olarakta,doğma büyüme kadıköy acıbademliyim.32 yaşındayım ve hürriyet e-business iş gelistirme ve arge sorumlusuyum. Araba tutkum abimden de dolayı çok küçük yaşlarda başladı ve hiç eksilmedi.araba kullanmak beni rahatlatan en büyük faktörlerden biridir. İnşallah aile için biz de bir jeep düşünüyoruz,kısmet.
    herkese tekrar sevgiler saygılar
    Bahadır hoş geldin... Yarın akşamki toplantıya da gel. Hemen herkes orada olacak...
    www.geze-gen.com

Sayfa 4 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler