Sayfa 1 Toplam 21 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 405 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geze-gen'leri Tanıyalım... :)

Üye Poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geze-gen'leri Tanıyalım... :)

Sitemiz uçup gitmeden önce; çok güzel bir konu başlığımız vardı : "Geze-gen'deki İlk Mesajınız"
    Çok uzun olmasa da, şöyle bir kaç cümle ile kendimizi tanıtıyor; kuru bir "merhaba-ben geldim" yetinmeden; kendimiz hakkında bir kaç cümle ediyorduk.
    150 civarında arkadaşımız, kendileri ile ilgili kısa bir tanışma; özet bir tanıtım yapmışlardı.
    Ne yazık ki, "elimizde olduğu halde" engelleyemediğimiz nedenlerle; hem tanıtım mesajlarınıza hem de diğer yazdıklarınıza sahip çıkamadık.
    Bu değerli bilgi hazinesinin ve emeğinizin kaybından sorumlu olan herkes adına özür dileriz.
    .../..

Eveeeet... Yine güzel bir tanışma kataloğumuz olabilir...
    Sadece birazzzcık sabır...

Hadi kendinizi tanıtın güzel geze-gen'ler...
    www.geze-gen.com

Nereden
    İstanbul
    Poseidon ...

"Han Solo ve Beatrix" yazmadan, elim gitmez kaleme...
    www.geze-gen.com

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    ehliyet almadan direksiyon başına geçtiğim yıllardan beri aracın yağına bile bakmayı bilmezken 4 yıl önce ilk defa 4x4 arac aldım sonrasını düşünmeden. bırak bu siteden etrafımda 4x4 kullanan tanıdığım kimse bile yoktu ne olabilir ki işte 2 yerine 4 teker dönüyor diye düşünüyordum. sonra herşey önşaftın titremesiyle başladı big bang gibi. titreyenin ön şaftın olduğunu bile bilmezken o site bu site cherokee titreme anahtar kelimeleriyle aramalar yapmaya başladım. tabi o ara sanayiye gittim geldim ustanın biri biraz öptü yanaklarımdan şaftı söktü taktı 3 kere yaptı bu işi ama olmadı. sonra birgün baktım facebooktan bir mesaj geldi ''senin probleminin çözümü burada '' diye bir link veriyordu. kim bu adam be dedim baktım meğer chrysler mühendislerinin yıllardır peşinde olduğu beatrix takma adlı ergun erakmanmış. sanal olarak tanıştıktan sonra yolumun üstünde geçerken bir bakayım dedim beylikdüzü sanayide ben ergun bey falan derken biri daha geldi onun da derdi varmış zj ile ilgili merhaba ben ejder dedi . ondan sonra ejder bey mert bey ergun bey devam etti.
    bana 2'' get yeter dediğim zamanlardı ne işim olur offroadla araziyle diyordum. Büyük konuşmamak lazımmış. kaporta harita gibi oldu arabanın orası burası ayrı oynuyor. kendi başıma aks değiştirip balata sökebilirim şaft söküp tamire götürebilirim hatta arazi şanzımanını bile indirmişliğim oldu. resmen 4 yıllık bi eğitimden geçtim hala eğitiliyorum gibi geliyor. ama hepsinden öte ve güzel olanı tanıdığım insanların %99 u hayatımın sonuna kadar etrafımda görmek istediğim birlikte olmak istediğim ve birlikte olmaktan hep aynı arabaları konuşsak bile sıkılamadığım insanlar. eski arkadaşlarımla bile neredeyse görüşmez oldum. evin içinde kapı kaplamasından yedek araç teybine kızaktan bisiklete çadırdan uyku tulumuna önceki hayatımda hiç ihtimal vermedğim malzemelerle dolup taştı. evet bizi offroad biraraya getirmiş olabilir ama herşey offroad değil anlasana. ha bide tutup bunca yıldır işin içinde benden onlarca kat tecrübeli olanlar kalkıp bana başkansın sen dediler. hobaaa dedim nerden çıktı o.bir başkanlık eksikti onu da sindirdik allaha şükür. güzel yoldayız sonuna kadar devam burada olmaktan son derece mutluyum
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye Explorer-En - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Poseidon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Poseidon ...

"Han Solo ve Beatrix" yazmadan, elim gitmez kaleme...
    Moderatörler ve kıdemliler yazmadan , elim gitmez kaleme...

Bu arada başkanım çok güzel yazmışsın.Dört yıla çok şaşırdım.Sanki doğuştan bu alemlerde gibisin...

Nereden
    İstanbul
    Beatrix'in yazacagi yok.... buyugumuzdur. Once o yazsin dedik ama nerdeeee

Hadi bende sirami savayim....

Geçmişe ve geçmişte yaşanan anılara haksızlık yapmamak lazım... Bu anıları istisna tutarak yazıyorum Çünkü geriye bakıldığında 36. yaşımın son aylarına kadar iyi, güzel ve her zaman özel kalacak anlarım oldu.

Fakat bugüne kadar biriktirdiğim her şey ve tüm değerlerle birlikte, fotoğrafa bir bütün olarak bakıldığında;hayatımın son 4 - 5 yılını, öncesinde yaşanan ve geride bıraktığım 36 yıla değişmem.

Sosyal vs. çalışmalarla, avukatlık mesleği ile yoğunlaştırılmış sıkıcı bir hayatın ardından;
    2009 yılı sonlarında yakın bir dostun ani vefatıyla başlayan, önce kendini kendine ve sevdiğin her şeye adama fikri; bugün için genel olarak mutlu bir hayatı hediye etti bana...
    Tabi ki dediğim kendinden, başka diğer herşeyi umursamama değil... Sadece yaşadığımız zor kent İstanbul'da, daha mutlu olabilmek için öncelikleri yeniden sıralama diyebiliriz.

Önce bir sorgulama, ardından sigarayı bırakma, scuba dalış denemelerine başlama, mümkün olduğunca değişik yerlere gitmeler ve ayaklarına karasular ininceye kadar gezmeler...

20 yıllık arkadaşım Okans'ın vesilesiyle 2010 Mart sayında Gayasis adını taktığım 1998 Grand Cheroke 5.9'la, offroad forumlarıyda ve sizlerle tanışmam, yeni hayat çizgimi ve diğer her şeyi yerli yerine oturttu.

Ne gariptir ki; daha önce hafta içi yetişmeyen ve tüm hafta sonunu bloke eden işler “sayısında bir azalma olmadığı halde” şimdi akşama veya yarına bile kalmıyor.

Önceden, tartışmasız geçen bir günüm dahi yokken; şimdi neredeyse erdim mübarek.

Ailem, oğullarım, köpeğim, sayıları oldukça azalan ve niteliği artan dostlarımla birlikte oldukça mutluyum...

Bunların çoğunun bugün birer geze-gen olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
    www.geze-gen.com

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Çekimler için Amerika'ya uçuyorum..., biraz sabır

Önden buyrun....

Nereden
    İstanbul
    Alıntı Beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çekimler için Amerika'ya uçuyorum..., biraz sabır

Önden buyrun....
    Oooy oy ... fena bir şey geliyor belli ki
    www.geze-gen.com

Üye Kanuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İSTANBUL
    ben de savayım sıramı bari ::::

4*4 merakım 30'lu yaşların başında başladı...bir arkadaşımın o dönemde aldığı vx100'e binip bursaya gidip gelince kanımdaki hareketlenme birden beynime kıvılcım çaktırdı .....
    34 yaşımda kıytırık captiva ile ilk suv ve 4*4 maceram başladı...tabii asfalt ve kamplarda....derken hepinizin şuursuz dediği adam hayatının en şuurlu işini yaparak beni off-road denen belaya bulaştırdı....
    2,5 yıldır keyifle yaptığım bu uğraşı artık yarışlarda devam ettirmek istiyorum..tosfed trial ve isoff trial kupalarında elimizden geldiğince fuat ile beraber geze-geni temsil edeceğiz....
    bizi izlemeye devam edin ..

Üye MUHTEŞEM26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ESKİŞEHİR
    merhaba ben sizlere yol olarak biraz uzaktayım tüm arayan DOST larıma bir telefon kadar yakınım bir televizyon programı seyrettim hayatım karardı ben de bir 4x4 almalı ve böyle dağlarda gezmeliyim dedim 2010 yılında bir 5.2 aldım sonra araştırmalar başladı bu araç ne yer ne içer hastalanırsa doktoru kimdir ama ben biraz daha soft geziler yapmayı seviyorum bir çoğunuzla yüz yüze gelmedim ama bir alo dediğimde veya bir mesaj bıraktığımda bir çok cevap geldi bana b,r gün umarım bir mangal başında yada bir çamur havuzu içinde birlikte oluruz bu büyük ve geniş aileyi seviyorum sağlıcakla kalın

Üye BOSCH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Suadiye
    E hadi ben de yazayım;
    Aslında Amerikan'cıyım, askere gidene kadar da bu devam etti, askerde CJ ile tanışınca dünyam değişti ve gelir gelmez Tuzla'dan sıfır bir CJ aldım, bir arkadaşım aracı parçalayana kadar devam etti(belki o zamanlar böyle gruplar ve internet olsaydı farklı olurdu) sonrasında nedense binek araçlara yöneldim tekrar...Şu anda bir Nissan X-Trail im var bana şimdilik yeten, ama X-Trail'imi ayrı seviyorum çünkü o nun sayesinde sizler gibi arkadaşlar kardeşler dostlar kazandım iyi ki sizleri tanımışım teşekkürler Geze-Gen

Üye Marduk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ISTANBUL
    Ben 2009 dan beri arazi araci kullaniyorum. Bu merakim kücüklüğümde gördüğüm CJ ler ile baslamisti...Doga sevgimiz hep var...Dogada olmaktan keyif aliyorum...bu geze-geni de cok seviyorum

Durun ilk sayfadan parsel kapayım... Benim geze-gen ailesi ile tanışmazdan evvel, Mert Başkan'la tanışıklığım vardı.Üniversite mezunlar derneğimizin de başkanı kendisi...4X4 Navara alınca (uslu arazi arabası),kendisine danışırken bu güzel ortamla tanıştım. Forumumuzun fırtınalara ve server sürprizlerine dayanıklı bir ruh taşıdığına, yaşayarak şahit oldum. Paçalarım kuru olsa da, gözlerim çamurda... Teşekkürler geze-gen...

Üye flash99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 4x4 araçlara meraklı olmama rağmen 2012 ye kadar bir türlü edinemedim zira başka bir hastalığım vardı oda motosiklet ne zaman 2011 yılı sonlarında ciddi bir kaza geçirip ölümlerden dönünce motordan aldığım zevki bana tattıracak 4x4 olayına girdim ve ilk olarak çıktığı günden beri hasta olduğum kj ' yi aldım cherokee 'nin 2. ve 3. nesillerini çok beyeniyorum takribi 5-6 aydır anadolu grubunun haftalık çarşamba toplantılarına zevkle katılmaktayım tek sıkıntı avrupa gurubunu fazla tanımıyorum inşallah önümüzdeki zamanlarda oda gerçekleşir iyiki varsınız iyiki sizleri tanımışım.

Üye 01TV661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ERZURUM
    Benden sizlere merhaba deyip dün kendime aldığım hediye yi bugün sabah kaltığım da 19 mayıs 2014 civarı doğacak olan oğluma hediye verdim. Büyüsünde koca oğlan olsun diye ona bir koca oğlan hediye ettim şimdiden.
    Şimdilik makam söförü olacağız ama ne yapalım. 18 yıl bekleriz yan koltuk için.

Hayırlı olsun Mustafa...Delikanlının ana babalı ve sağlıklı büyümesini dilerim.Güzel ve anlamlı bir doğum günü olacak gibi...

Üye 01TV661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ERZURUM
    Alıntı Explorer-En Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Mustafa...Delikanlının ana babalı ve sağlıklı büyümesini dilerim.Güzel ve anlamlı bir doğum günü olacak gibi...
    Teşekkür ederim heyecanla bekliyoruz...
    AKLIMDA KALACAĞINA MİDEMDE KALSIN

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Herkese merhaba,

4.7 wj sahibiyim, sahip olduğum ilk araba, 35 yaşında edinebildim, anne baba kardeş derken, ancak işte.Gençliğimin hayaliydi bu araç, olumsuzluklarını görmezden gelerek aldım. Hem hayalimi gerçekleştirdim hem de bir evlat edinmiş oldum. Hergün onunla ilgili bir araştırma yaparken buluyorum kendimi nette. Az önce kapalı kutu hava filtresi sipariş ettim. Meslek gereği hafta sonu kavramım yok, olsun, hafta içi şehir dışı ve doğaya yakın yerler daha sakin oluyor, canavarı alıp geziyorum fırsat buldukça. Off-road çamuru derseniz, henüz bulaşmadı, belki bir gün, şimdilik bisiklet çamuruyla idare ediyorum, biraz da yelkencilik var, hep kara olmaz dedik denizde bulduk kendimizi, Egenin mavi sularında. Forumu yine bir konuda araştırma yaparken keşfettim. WJ kullanıcıları ile ilgili açılan bölümdeki samimi sohbeti görünce üye olmaya karar verdim. Öğreneceğim daha çok şey var, sanırım 4x4 sonrası başka bir araca binemem artık, zaten 1.90 boy var, her arabaya da sığmıyorum. Aracımı keşfetmeye çalışıyorum, mümkün oldukça arızalarını kendim tamir etmeye özen gösteriyorum, zaten memleketteki ustaların ya beceriksizliği ya da sizi kazıklamaya çalışan davranışları ile sizi bu yola itiyor.Selamlar, saygılar....

Üye akiva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinanoba Büyükçekmece
    Hoşgeldiniz.Sizi daha iyi tanıyabilmek adına kendinizi birazcık daha tanıtırmısınız.Keyifli forumlar dilerim.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    serkan hoşgeldin. iyi eğlenceler dilerim. 4x4 den sonra başka araç kullanmak zor geliyor bu konuda haklısın. hele ki 4.7...senden ricamız avatar fotoğrafını yüzünü cepheden gören bir fotoğrafla değiştirebilirmisin site kurallarımız gereği avatarlara araç vb foto koymuyoruz. keyifli forumlar dilerim.
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Serkan merhaba, aramıza hoş geldin, burayı seveceğinden eminiz..., site kurallarımız gereği 1.90' ı geçen boyları almıyoruz..., neyse yırttın...

Keyifli paylaşımlar...

Sayfa 1 Toplam 21 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler