Sayfa 8 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu
Toplam 405 adet sonuctan sayfa basi 141 ile 160 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geze-gen'leri Tanıyalım... :)

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    HoÅŸgeldiniz.tam yerindesiniz.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı degrente Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.Ben Cenk Nalbantoğlu. İstanbul 4.Levent'ten 5.9 aracımla aranıza katıldım. ZJ hakkındaki yazılan çizilenleri takip ediyorum.Sayenizde aracım hakkında değerli bilgilere ulaşıyorum.Bu bilgiler için herkese teşekkür ederim.
    Cenk hosgeldin..isim de araba da yabanci gelmiyor. Lastik ebat nedir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Şöyle kayın biraz ileriye bakayım ! Bu güne kadar çaktırmadan izleyen, sonra da dayanamayıp kendinini tanıtan, eski yeni tüm arkadaşlara şöyle bir yer açın...!

Hoşgeldiniz arkadaşlar, keyifli forumlar, paylaşımlar...

Üye degrente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Mayýs.2015
    Nereden
    4.LEVENT/Ä°STANBUL
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cenk hosgeldin..isim de araba da yabanci gelmiyor. Lastik ebat nedir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Selamlar araç Deniz Denizer'in eski aracı yaklaşık bir senedir bende,bir çok etkinliğe elimden geldikçe katılmaya çalışıyorum.
    Ergun bey siteminizde haklısınız daha önceden kendimi tanıtmam gerekiyordu fakat forum içindeki bir konuyu okurken fark ettiğim bir eksiklik olduğunu gördüm ,geç oldu ama inşallah bundan sonra aktif olarak elimden gelen bir şey olursa paylaşmaktan onur duyarım.Gerçi sizin gibi değerli üstatların arasında ancak bilgilerimizi tazeleriz

Üye MUHTEŞEM26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    05.Mart.2014
    Nereden
    ESKÄ°ÅžEHÄ°R
    hoşgeldiniz hoşgeldiniz hayırlı olsun aracınız camurunuz bol olsun

Yeni Üye evrimA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    30.Mart.2015
    DeÄŸerli abiler merhaba
    Ankara'dan bir 4x4 meraklısı olarak aranıza katılmak isterim.

Aslında bir çoğunuzu çok uzun zamandır kişisel olarak olmasa da sanal tanıyorum diyebilirim. Bir önceki sitede forumları çok sıkı takip ederdim. Daha sonrasında bu oluşumu çok tesadüfü olarak buldum. Bir baktım ki herkes burada. Bir süredir de sadece yazılanları okuyarak burada takibe devam etmekteyim.

Kısaca kendimi tanıtacak olursam;
    30 yaşındayım. Ankara'da oturmakta ve özel sektörde çalışmaktayım.
    Ben 5-6 yaşındayken babamın aldığı Lada Niva ile başlayan 4x4 ve arazi hevesim o araba üzerinde bir fiil 20 yıl kadar devam etti. Daha sonra aldığım Suzuki Grand Vitara 2.0 ile kendimce birçok arazi ve sanayi maceram oldu. Bugün bile halen hayatımdaki en büyük hataydı dediğim arabamı satma kararım sonrası 2 yıldır bir 4x4 alma hevesi ile aranır dururum.

Bu arayışlarımda en büyük çocukluk hayalim olan Grand Cherokee 5.2 herzaman bir numarada olmuştur. Bir çok sefer sahip olmaya çok yaklaşsam da kısmet olmadı bir türlü. Bu heves, başımı yakacak ama nasıl olacak çok merak ediyorum.

Bu arabanın daha bir kere bile koltuğuna oturmuş olmasam da sizlerden araba hakkında o kadar çok bilgi öğrendim ki kendimi yıllardır kullanıyormuş gibi hissederim.

Aranıza beni kabul ederseniz memnun olurum.

Umarım kısa süre içinde bir Grand Cherokee sahibi olurum da aranızdaki yerim fiilen de başlamış olur.

Saygılar..

Evrim

(Not: Profil fotoğrafını tüm denemelerime rağmen bir türlü yapamadım)

Üye hanci.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    10.Nisan.2016
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ehliyet almadan direksiyon başına geçtiğim yıllardan beri aracın yağına bile bakmayı bilmezken 4 yıl önce ilk defa 4x4 arac aldım sonrasını düşünmeden. bırak bu siteden etrafımda 4x4 kullanan tanıdığım kimse bile yoktu ne olabilir ki işte 2 yerine 4 teker dönüyor diye düşünüyordum. sonra herşey önşaftın titremesiyle başladı big bang gibi. titreyenin ön şaftın olduğunu bile bilmezken o site bu site cherokee titreme anahtar kelimeleriyle aramalar yapmaya başladım. tabi o ara sanayiye gittim geldim ustanın biri biraz öptü yanaklarımdan şaftı söktü taktı 3 kere yaptı bu işi ama olmadı. sonra birgün baktım facebooktan bir mesaj geldi ''senin probleminin çözümü burada '' diye bir link veriyordu. kim bu adam be dedim baktım meğer chrysler mühendislerinin yıllardır peşinde olduğu beatrix takma adlı ergun erakmanmış. sanal olarak tanıştıktan sonra yolumun üstünde geçerken bir bakayım dedim beylikdüzü sanayide ben ergun bey falan derken biri daha geldi onun da derdi varmış zj ile ilgili merhaba ben ejder dedi . ondan sonra ejder bey mert bey ergun bey devam etti.
    bana 2'' get yeter dediğim zamanlardı ne işim olur offroadla araziyle diyordum. Büyük konuşmamak lazımmış. kaporta harita gibi oldu arabanın orası burası ayrı oynuyor. kendi başıma aks değiştirip balata sökebilirim şaft söküp tamire götürebilirim hatta arazi şanzımanını bile indirmişliğim oldu. resmen 4 yıllık bi eğitimden geçtim hala eğitiliyorum gibi geliyor. ama hepsinden öte ve güzel olanı tanıdığım insanların %99 u hayatımın sonuna kadar etrafımda görmek istediğim birlikte olmak istediğim ve birlikte olmaktan hep aynı arabaları konuşsak bile sıkılamadığım insanlar. eski arkadaşlarımla bile neredeyse görüşmez oldum. evin içinde kapı kaplamasından yedek araç teybine kızaktan bisiklete çadırdan uyku tulumuna önceki hayatımda hiç ihtimal vermedğim malzemelerle dolup taştı. evet bizi offroad biraraya getirmiş olabilir ama herşey offroad değil anlasana. ha bide tutup bunca yıldır işin içinde benden onlarca kat tecrübeli olanlar kalkıp bana başkansın sen dediler. hobaaa dedim nerden çıktı o.bir başkanlık eksikti onu da sindirdik allaha şükür. güzel yoldayız sonuna kadar devam burada olmaktan son derece mutluyum
    Film gibi olmuÅŸ

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı evrimA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DeÄŸerli abiler merhaba

Aslında bir çoğunuzu çok uzun zamandır kişisel olarak olmasa da sanal tanıyorum diyebilirim. Bir önceki sitede forumları çok sıkı takip ederdim. Daha sonrasında bu oluşumu çok tesadüfü olarak buldum. Bir baktım ki herkes burada. Bir süredir de sadece yazılanları okuyarak burada takibe devam etmekteyim.

Ben 5-6 yaşındayken babamın aldığı Lada Niva ile başlayan 4x4 ve arazi hevesim o araba üzerinde bir fiil 20 yıl kadar devam etti. Daha sonra aldığım Suzuki Grand Vitara 2.0 ile kendimce birçok arazi ve sanayi maceram oldu. Bugün bile halen hayatımdaki en büyük hataydı dediğim arabamı satma kararım sonrası 2 yıldır bir 4x4 alma hevesi ile aranır dururum.

Bu arayışlarımda en büyük çocukluk hayalim olan Grand Cherokee 5.2 herzaman bir numarada olmuştur. Bir çok sefer sahip olmaya çok yaklaşsam da kısmet olmadı bir türlü. Bu heves, başımı yakacak ama nasıl olacak çok merak ediyorum.

Bu arabanın daha bir kere bile koltuğuna oturmuş olmasam da sizlerden araba hakkında o kadar çok bilgi öğrendim ki kendimi yıllardır kullanıyormuş gibi hissederim.

Umarım kısa süre içinde bir Grand Cherokee sahibi olurum da aranızdaki yerim fiilen de başlamış olur.

Saygılar..

evrim aramıza hoşgeldin.. aradığın aracı illa ki bulursun ...bulunca başını yaksan da zevk alırsın tuhaf bi döngü bu...ben 2. zj ile yoluma devam ediyorum ..aracın olmasa bile kampa gezilere her türlü yancı olarak gelebilirsin hiç sorma bile atla gel binek araçla alırız yolda bırakmayız seni...

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı evrimA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DeÄŸerli abiler merhaba

Saygılar..

Evrim

Evrim hosgeldin aramiza.

WJ de ilk 99 da ciktiginda benim hasta oldugum bi aracti. 15 sene sonra nasip oldu

Üye GodsHope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mayýs.2016
    Nereden
    Ä°stanbul/Zeytinburnu
    Merhaba,
    Adım atakan,19 yaşındayım,İstanbul/zeytinburnunda oturuyorum.
    Babamla beraber belgelerimizi,tüfeklerimizi aldık avcılığa atıldık fakat anladık ki bu iş içinde bir canavar lazımmış.
    5.2 ZJ ararken siz tecrübeli abilerden yardım almak amacıyla foruma katılmış bulunmaktayım.

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Hoşgeldin sefalar getirdin tam işin menbagına düşmüş durumdasın.Baban mı düşünüyor 5,2 yi senmi yada ortak kararmı.

Ãœyelik tarihi
    03.Mayýs.2016
    Nereden
    Ä°stanbul/Zeytinburnu
    HoÅŸbulduk
    Ortak kararımız.

Üye MUHTEŞEM26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    05.Mart.2014
    Nereden
    ESKÄ°ÅžEHÄ°R
    hoşgeldin atakan iyice düşündün mü ? bu işin geri dönüşü olmuyor amerikan aldıkca alıyor cebinde paran kalmıyor moralin bozuluyor canın sıkılıyor ama üstüne binince her şeye değer diyorsun şakası bir yana temizini bulursan keyfi benim diyen araç da yoktur

Ãœyelik tarihi
    03.Mayýs.2016
    Nereden
    Ä°stanbul/Zeytinburnu
    Alıntı MUHTEŞEM26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin atakan iyice düşündün mü ? bu işin geri dönüşü olmuyor amerikan aldıkca alıyor cebinde paran kalmıyor moralin bozuluyor canın sıkılıyor ama üstüne binince her şeye değer diyorsun şakası bir yana temizini bulursan keyfi benim diyen araç da yoktur
    Bu uyarı için çok geç artık,canavar kapının önünde bile
    2. Sahibinden aldık aracı oda 1 yıl kullanmış zaten eşine büyük geldiğinden sattı

Ãœyelik tarihi
    03.Mayýs.2016
    Nereden
    Ä°stanbul/Zeytinburnu
    IMG-20160511-WA0020.jpg
    IMG-20160511-WA0015.jpg
    Aracın fotoğrafları.

Üye degrente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Mayýs.2015
    Nereden
    4.LEVENT/Ä°STANBUL
    Hayırlı olsun

Cenk NALBANTOÄžLU

Üye K@RUB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    20.Mayýs.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Hayırlı olsun, dışı ve koltukları temiz, rengi güzel, kazasız belasız inşallah

Üye soylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2016
    Nereden
    Bostancı-İST
    Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kazasız belasız inşallah.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    1997 Grand Cherokee 5.2 V8

Ãœyelik tarihi
    03.Mayýs.2016
    Nereden
    Ä°stanbul/Zeytinburnu
    Ä°nÅŸallah,saÄŸolun

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı GodsHope Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Adım atakan,19 yaşındayım,İstanbul/zeytinburnunda oturuyorum.
    Babamla beraber belgelerimizi,tüfeklerimizi aldık avcılığa atıldık fakat anladık ki bu iş içinde bir canavar lazımmış.
    5.2 ZJ ararken siz tecrübeli abilerden yardım almak amacıyla foruma katılmış bulunmaktayım.
    hoşgeldin atakan...en genç zj ci sensin bu durumda ben de bakırköydeyim. bizim o tarafın sayı artıyor gitgide..

Sayfa 8 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler