Sayfa 2 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 405 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geze-gen'leri Tanıyalım... :)

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Sıcak bir karşılama için herkese teşekkür ederim.Herkese keyifli forumlar.
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

4.7 wj sahibiyim, sahip olduğum ilk araba, 35 yaşında edinebildim, anne baba kardeş derken, ancak işte.Gençliğimin hayaliydi bu araç, olumsuzluklarını görmezden gelerek aldım. Hem hayalimi gerçekleştirdim hem de bir evlat edinmiş oldum. Hergün onunla ilgili bir araştırma yaparken buluyorum kendimi nette. Az önce kapalı kutu hava filtresi sipariş ettim. Meslek gereği hafta sonu kavramım yok, olsun, hafta içi şehir dışı ve doğaya yakın yerler daha sakin oluyor, canavarı alıp geziyorum fırsat buldukça. Off-road çamuru derseniz, henüz bulaşmadı, belki bir gün, şimdilik bisiklet çamuruyla idare ediyorum, biraz da yelkencilik var, hep kara olmaz dedik denizde bulduk kendimizi, Egenin mavi sularında. Forumu yine bir konuda araştırma yaparken keşfettim. WJ kullanıcıları ile ilgili açılan bölümdeki samimi sohbeti görünce üye olmaya karar verdim. Öğreneceğim daha çok şey var, sanırım 4x4 sonrası başka bir araca binemem artık, zaten 1.90 boy var, her arabaya da sığmıyorum. Aracımı keşfetmeye çalışıyorum, mümkün oldukça arızalarını kendim tamir etmeye özen gösteriyorum, zaten memleketteki ustaların ya beceriksizliği ya da sizi kazıklamaya çalışan davranışları ile sizi bu yola itiyor.Selamlar, saygılar....
    Ahanda tam benim gibi biri buldum

Hoşgeldin hocam. Ben de 3.5 ay önce 99'dan beri hayalim olan bu canavara kavuştum. Biraz geç oldu, güç oldu ama oldu

3.5 aydır ben de oyuncak gibi oynadım arabamla. Amatörce orasını burasını söktüm, yeniledim, temizledim, modifiye yaptım ama asfalt için.

Sana da aracını yenilemen, görsel olarak daha iyi hale getirmen konusunda yardımcı olmak isterim. Sende de bendeki arızayı gördüm çünkü

Aracın ayrıntılı fotoğraflarını buraya bekliyoruz. http://www.geze-gen.com/showthread.p...zi-arac%C4%B1m

Nereden
    İzmir
    Hoşbulduk tekrardan. Biz de arıza eksik olmaz. ya arabada ya ben de

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahanda tam benim gibi biri buldum

Hoşgeldin hocam. Ben de 3.5 ay önce 99'dan beri hayalim olan bu canavara kavuştum. Biraz geç oldu, güç oldu ama oldu

3.5 aydır ben de oyuncak gibi oynadım arabamla. Amatörce orasını burasını söktüm, yeniledim, temizledim, modifiye yaptım ama asfalt için.

Sana da aracını yenilemen, görsel olarak daha iyi hale getirmen konusunda yardımcı olmak isterim. Sende de bendeki arızayı gördüm çünkü

Aracın ayrıntılı fotoğraflarını buraya bekliyoruz. http://www.geze-gen.com/showthread.p...zi-arac%C4%B1m

http://www.geze-gen.com/showthread.p...r%C4%B1-Buraya başlığını ; " arızalar buraya " diye değiştirsek mi acaba ?

Alıntı Beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.geze-gen.com/showthread.p...r%C4%B1-Buraya başlığını ; " arızalar buraya " diye değiştirsek mi acaba ?
    Hahaha, abi sesli güldüm pc başında.

Salih Abi çarşamba günü dedi bana, "Sen mimlisin olum, açtığın başlıktan gına geldi." )))

Nereden
    İzmir
    Alıntı Beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya da biz iki kişi ayrı başlık açıp oradan yazışalım

Üye blueside - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    herkese tekrar selam diğer siteden buraya yöneldik hayırlısı olsun dileği ile... Adım Faruk 5.2 zj sahibiyim. İzmir de yaşıyorum. 97 model ilk sahibiyim o zamanlardan arabanın duruş tarzına hastaydım aldırdım. babam sağ olsun ama arazi falan hak getire çok nadir toprak yola girmişliğim vardı son 3-4 yıldır bir kaç arkadaş İzmir de buluşup dağ bayır denedik zevk verdi şimdi hafta sonları fırsat buldukça kaçıyorum ailemle büyük zevk alıyoruz ama malum İzmir İstanbul gibi değil fazla birlik sağlayamadık İzmir de araba alan arkadaşlar arabayı alıyorlar almasına da 3, 4 ay sonra bir haber bakmışız satmış diğer alan arkadaşlarda abi çok yakıyor birde dağ bayır girip masraf çıkmasın diyenlerde var. Bazen yalnız bazen 2 araç bir şeyler yapıyoruz kendi kendimize İnşallah çoğalırız da geziler düzenler duruma geliriz. Araba konusunda titizim ve çoğu problemi kendim yapmaya çalışırım. Az çok bilgim var bilgim olmayan konularda da diğer sitede cevap bulmuştum teşekkürler... İzmir de zj sahibi herkes arayabilir elimden geldiğince yardımcı olurum olmuşluğum vardır Sitede tanışıp gezilere gittiğim ve ailece görüşmeye başladığım iyi bir arkadaşımda oldu. Herkese iyi forumlar ve İzmir lileri bekliyorum...

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Alıntı blueside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese tekrar selam diğer siteden buraya yöneldik hayırlısı olsun dileği ile... Adım Faruk 5.2 zj sahibiyim. İzmir de yaşıyorum. 97 model ilk sahibiyim o zamanlardan arabanın duruş tarzına hastaydım aldırdım. babam sağ olsun ama arazi falan hak getire çok nadir toprak yola girmişliğim vardı son 3-4 yıldır bir kaç arkadaş İzmir de buluşup dağ bayır denedik zevk verdi şimdi hafta sonları fırsat buldukça kaçıyorum ailemle büyük zevk alıyoruz ama malum İzmir İstanbul gibi değil fazla birlik sağlayamadık İzmir de araba alan arkadaşlar arabayı alıyorlar almasına da 3, 4 ay sonra bir haber bakmışız satmış diğer alan arkadaşlarda abi çok yakıyor birde dağ bayır girip masraf çıkmasın diyenlerde var. Bazen yalnız bazen 2 araç bir şeyler yapıyoruz kendi kendimize İnşallah çoğalırız da geziler düzenler duruma geliriz. Araba konusunda titizim ve çoğu problemi kendim yapmaya çalışırım. Az çok bilgim var bilgim olmayan konularda da diğer sitede cevap bulmuştum teşekkürler... İzmir de zj sahibi herkes arayabilir elimden geldiğince yardımcı olurum olmuşluğum vardır Sitede tanışıp gezilere gittiğim ve ailece görüşmeye başladığım iyi bir arkadaşımda oldu. Herkese iyi forumlar ve İzmir lileri bekliyorum...

faruk tekrar hoşgeldin. ısrarla zj devam diyorsun yani izmirden 1-2 kişi var inşallah irtibatınız olacaktır. Serkan yeni katıldı aramıza izmirden. bir de avatar fotonu ekleyebilirsen çok iyi olur. yüzünü cepheden gören bir foto olması yeterli abi
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Nereden
    İzmir
    Serkan hoş geldin aramıza. Bana ulaşa bilirsin araç sorunları için. Bu araçlar 17 yııla tecrübe sabittir tabi yeni bilmediğimiz abilerimizden öğrendiklerimiz oluyor, elimden geldiğince yardımcı olurum.

Nereden
    İzmir
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    faruk tekrar hoşgeldin. ısrarla zj devam diyorsun yani izmirden 1-2 kişi var inşallah irtibatınız olacaktır. Serkan yeni katıldı aramıza izmirden. bir de avatar fotonu ekleyebilirsen çok iyi olur. yüzünü cepheden gören bir foto olması yeterli abi
    Saol Mert Başkan zj devam sorma hanımda bulaştı inmek bilmiyor üstünden ya bana da al yada bana ver dedi arabayı da üstüne aldı bize hafta sonları kaldı Ama mutluyum arabamla 17 yıldır arabayı park edip dönüp uzak dan bakmadan eve girmişliğim yoktur.

Üye Kanuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İSTANBUL
    yeni gelen ama aslında eski olan arkadaşlara keyifli forumlar diliyorum

Üye suursuz5.9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Nasıl anlatsam ki kendimi kendi halinde sessiz sakin birisiyim (BİTTİ)

Nereden
    İzmir
    Alıntı blueside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkan hoş geldin aramıza. Bana ulaşa bilirsin araç sorunları için. Bu araçlar 17 yııla tecrübe sabittir tabi yeni bilmediğimiz abilerimizden öğrendiklerimiz oluyor, elimden geldiğince yardımcı olurum.
    Hosbulduk tesekkur ederim. En kisa zamanda bulusmak umidiyle. Simdilik Hatay tarafindayim, ev tasimasini muteakip bulusma ayarlariz kismetse.

Üye jan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Herkese selamlar aranızda yeniyim inşallah en kısa zamanda sizlerle güzel aktivitelerde görüşürüz biraz kendimden bahsediyim

Adım Can Pektaş 82 Ankaralıyım İstanbul da üniversiteyi okudum, Yeditepe iletişim fakültesinden mezunum. Şuan Ankara dayım 97 Grand Cherokee kullanıyorum, özel bir kuruluşda çalışıyorum.Ergün abi Beatrix zaten tanımayan yoktur resmi olarak tanışamadık ama forumlarda olsun hep karşılaşdığım kişi ve kişilerde burda da güzel bir çevre ile karşılaşacağımı zannediyorum görüşmek üzere teşekkürler

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Alıntı jan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar aranızda yeniyim inşallah en kısa zamanda sizlerle güzel aktivitelerde görüşürüz biraz kendimden bahsediyim

Adım Can Pektaş 82 Ankaralıyım İstanbul da üniversiteyi okudum, Yeditepe iletişim fakültesinden mezunum. Şuan Ankara dayım 97 Grand Cherokee kullanıyorum, özel bir kuruluşda çalışıyorum.Ergün abi Beatrix zaten tanımayan yoktur resmi olarak tanışamadık ama forumlarda olsun hep karşılaşdığım kişi ve kişilerde burda da güzel bir çevre ile karşılaşacağımı zannediyorum görüşmek üzere teşekkürler
    can hoşgeldin doğru noktaya parmak bastın. Ankaralı arkadaşların çoğalması güzel.araç standart mı yaptın mı birşeyler. Bir de senden ricamız avatar fotosunda araç resmi kullanmıyoruz herkes yüzünün iyi kötü görünebileceği bir fotoğraf kullanıyor müsait olunca değiştirirsen seviniriz.
    aracının fotoğraflarını alttaki linkte paylaşabilirsin...

http://www.geze-gen.com/showthread.p...zi-arac%C4%B1m
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Alıntı jan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Selam Can. Aramiza hosgeldin. Dogru yerde olduguna emin olabilirsin.

Gerek dostluk, gerekse yardimseverlik acisindan fazlasi ile memnun kalacagini temenni ederim.

İstanbul'a geldiginde etkinliklerimize bekliyoruz.

Üye jan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    En kısa zamanda gelicem inşallah çok tşkler karşılama için

Üye serkan.duran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Firuzköy / Avcılar / İstanbul
    Hoş geldiniz keyifli forumlar ...
    2011 Nissan X Trail

Nereden
    İzmir
    Can hosgeldin, keyifli forumlar

Sayfa 2 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler