Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ Manifold

Üye oxsigen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017

ZJ Manifold

Merhaba arkadaşlar, manifolda kaçak olduğunu öğrendim, bugün bunu nasıl çözebilirim, tamiri varmıdır yada yenisini uygun fiyatan nereden nasıl temin edebilirim.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    neresinde kaçak var... contaysa conta değişir geçer
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neresinde kaçak var... contaysa conta değişir geçer
    Cevap için teşekkürler, yakıtı şuan km başı lpg de 1 lira yakıyor. Ağır bakımlarıda yeni yapıldı, manifold, ve bir kaç sensör değiştireceğim. Ustam bundan dolayı tüketim artığını söyledi, manifold da kaçak contadan değilse nasıl bir yol izlemeliyim.

Üye Feyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    12.Aðustos.2017
    Nereden
    Giresun
    eğer manifoldun contasından değilse, direk manifolddaysa durumuna göre tamir olursa olacak, olmuyorsa değişecek..
    freelance developer | omerbeyoglu.me
    jeep | grand cherokee wj 4.7 v8 285hp (KOC)

Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    manifold tamir oldu, bu arada katalatik konvektör işi bitmiş, oksijen sensörüde onu görmediği için yakıt sarfıyatı başlamış, yeni bir kat aldım yan sanayisi bin tl, orjinalleri 3 bin tl. Manifolda kaçak küçük bir yere kaynak, contayı değiştirdiler. birde susturucu taktılar şimdilik yakıt sarfiyatım normale döndü. araç sesi düzeldi, difransiyel ötüyor bu seferde gazdan çekince ses geliyor gazlayınca ses gidiyor. Difransiyel yağları katkıları bakımı 500 tl arka ön fiyat verdiler. onuda yaptırıp, benzin pompasına geçecem, depoda benzinsiz gezdiğim için pompa bozulmuş. tavsiyem en az çeyrek depo benzin tutun araçta.

Yeni Sorun: Araç rolantide iken göstergede devir katranı sapıtıyor ilk çalıştırmada gidip geliyor, devir düşüyor yükseliyor. bir kaç dk sonra normale geliyor, muhtemelen boğaz kelebeği veya rolanti sensörü ile alakalı bir durummu?
    Konu oxsigen tarafından (02.Kasým.2017 Saat 23:34 ) deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir.

geçmiş olsun konvektör benim araçta hiç yokmuş tabi susturucu da bu hafta yapacağım mecburen muayene var. usta euro4 yüklemeli bir konvektör takarız o da 600-700 civarı bir şey tutar dedi susturucu için de 100-150 tutar dedi euro4 yeterlimi bizim araçlar için sizin fiyat ile benim fiyat baya farklı aklıma şüphe düştü şimdi

Üye VolkanG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Amazonda flowmaster katalitik 88$ a geliyor herşey dahil aklınızda olsun.Ben flowmaster katalitik ve super 44 le geçtim muayeneden bugün.
    Jeep Grand Cherokee ZJ 1996

Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    Alıntı resulözuçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun konvektör benim araçta hiç yokmuş tabi susturucu da bu hafta yapacağım mecburen muayene var. usta euro4 yüklemeli bir konvektör takarız o da 600-700 civarı bir şey tutar dedi susturucu için de 100-150 tutar dedi euro4 yeterlimi bizim araçlar için sizin fiyat ile benim fiyat baya farklı aklıma şüphe düştü şimdi
    benzer durum ben yaşadım susturuuc ile birlikte 1000 tl tuttu. yeterli olmaz bence ama idare eder.

Üye DEŞİFRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aðustos.2017
    moralimi bozdunuz şimdi. bugün taktırdım euro 4 katalizör, susturucu ve egzos borusu 1400 tl

peki euro4, flowmaster'ın gördüğü işi görür mü? ya tabi aynı kalitede değildir de hani, yakıt sarfiyatı açısından soruyorum ciddi bir fark olur mu?

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

moralimi bozdunuz şimdi. bugün taktırdım euro 4 katalizör, susturucu ve egzos borusu 1400 tl

peki euro4, flowmaster'ın gördüğü işi görür mü? ya tabi aynı kalitede değildir de hani, yakıt sarfiyatı açısından soruyorum ciddi bir fark olur mu?

Üye Feyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    12.Aðustos.2017
    Nereden
    Giresun
    rölantide dalgalanmanız boğaz kelebeğinden olabilir, uzun zamandır temizletmediyseniz eğer. ben wjde aynı sorunu yaşamıştım sorun iac valfindeydi, tps sensörü de olabilir.

gaz bırakınca gidiyorsa şaftın kafalarına bakın
    freelance developer | omerbeyoglu.me
    jeep | grand cherokee wj 4.7 v8 285hp (KOC)