Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forumda teknik sorunlar var

Üye DEŞİFRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aðustos.2017

Forumda teknik sorunlar var

Merhaba arkadaşlar, forumda bazı teknik sorunlar yaşıyorum. mesela mesajlarım iki kere çıkıyor. (son yazdığım mesajlara bakıp görebilirsiniz)

ayrıca yeni mesajlara tıkladığımda başlıkların yarısı gözükmüyor. örnek resim:https://i.hizliresim.com/Oy7lWP.png

win7 - firefox - 1360x768

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

hımm bak maşlık açınca 1 kere çıktı şimdi. ama bakın bu mesaj 2 kere çıkıcak. (birleştirildi yazıcak, ben birleştirmiyorum, otomatik birleştiriyor)

hımm bak maşlık açınca 1 kere çıktı şimdi. ama bakın bu mesaj 2 kere çıkıcak. (birleştirildi yazıcak, ben birleştirmiyorum, otomatik birleştiriyor)

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    yarısı gözükmemesi tarayıcınnın punto büyüklüğünden kaynaklı olsa gerek bende böyle birşey yok. mesajların 2 kere çıkması da gönder butonuna 2 kere basınca oluyor bende bu tarz sorunlar yok deniz
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Yeni Üye Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    24.Eylül.2017
    bende de herhangi bir sorun mevcut deÄŸil

Üye DEŞİFRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aðustos.2017
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yarısı gözükmemesi tarayıcınnın punto büyüklüğünden kaynaklı olsa gerek bende böyle birşey yok. mesajların 2 kere çıkması da gönder butonuna 2 kere basınca oluyor bende bu tarz sorunlar yok deniz
    valal başkan chrome'da da denedim o da aynı. diğer sorunda aynı bir kere basmama rağmen iki mesaj gönderiyor.

ya bu vbulletin'lerin yeni sürümlerini hiç sevemedim zaten. 3'ten sonra bozdu iyice.

Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valal başkan chrome'da da denedim o da aynı. diğer sorunda aynı bir kere basmama rağmen iki mesaj gönderiyor.

ya bu vbulletin'lerin yeni sürümlerini hiç sevemedim zaten. 3'ten sonra bozdu iyice.