Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herkese Cümleten Selamlar

Yeni Üye Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    24.Eylül.2017

Herkese Cümleten Selamlar

Herkese merhaba,
    1 yılı aşkın süredir siteyi ve aktivitelerinizi arkadaşlarım sayesinde uzaktan da olsa takip ediyordum.
    Artık ufaktan kayıt olup aranıza sızma zamanı geldi diye düşündüm
    Müsait zamanlarda yüz yüze de görüşmek dileği ile...

Eğer sağda solda denk gelirsek sizde selam vermeden geçmeyin diye de bir çift foto koyuyorum

FullSizeRender[1] (3).jpgIMG_4726 kopya.jpg

Ãœyelik tarihi
    24.Eylül.2017
    Teşekkürler, İstanbul / Büyükçekmece tarafında ikamet ediyorum. Fırsat oldukça katılmak isterim tabiki. Şuan is sebebiyle yurt dışındayım ama geldiğimde haftalık buluşmalarınıza da dahil olmak isterim. Gerçi sizden davet eden arkadaşım olmuştu daha önce ama bir türlü kısmet olmadı

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Hoşgeldiniz aramıza

Üye eay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Hoş geldiniz,Navara da çok yakışıklı olmuş,favori rengim Navara da

Ãœyelik tarihi
    24.Eylül.2017
    Teşekkürler. Aracı alalı 1 yıl oldu, acele etmeden ufak ufak eklemelerle devam ediyoruz şimdilik

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    ali kenan hoşgeldin perşembe buluşmalarına bekleriz büyükçekemcede ne taraftasın ?
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    24.Eylül.2017
    Hoşbuldum tekrardan. Ekim sonuna kadar yurtdışındayım malesef. ancak sonrasında dahil olabileceğim.
    B.çekmece'de Mimaroba'dayım. Aslında ben karşının taksisiyim 1,5 yıldır bu tarafta oturuyorum.

Hoş geldin alim yrni gördüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Åžip ÅŸak

Ãœyelik tarihi
    24.Eylül.2017
    Sağolasın kardeşim hoşbulduk artık peşine takılayım dedim ))

Üye Excalibur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Þubat.2015
    Nereden
    Istanbul - Izmir
    HoÅŸgeldiniz
    denizci & mimar -
    Deniz Ticaret Gazetesi / broker/ yelken eÄŸitim/renovasyon.

Ãœyelik tarihi
    24.Eylül.2017
    Teşekkürler

Ãœyelik tarihi
    24.Eylül.2017
    Baja Anatolia topiğinde yazmıştım, ama kimse görmedi sanırım, birde kendi başlığıma yazayım dedim belki gören olur
    Bu sene Baja Anatolia raid kısmında katılımcı olarak yer almak istiyorum. Parkurlar araçları mekanik anlamda çok hırpalayacak parkurlarmı? Girersem eğer günlük kullandığım aracımla gireceğim çünkü, tabiki maksat eğlenmek sadece. ve kesinlikle olması şart olan ekipmanlar neler raid kısmı için? tripmaster gerekli diye duydum ama öylemi cidden? ya da başka ne ekipmanlarım olmalı?
    hazır burada tecrübelileri bulmuşken meşgul edeyim dedim

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Alikenan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baja Anatolia topiğinde yazmıştım, ama kimse görmedi sanırım, birde kendi başlığıma yazayım dedim belki gören olur
    Bu sene Baja Anatolia raid kısmında katılımcı olarak yer almak istiyorum. Parkurlar araçları mekanik anlamda çok hırpalayacak parkurlarmı? Girersem eğer günlük kullandığım aracımla gireceğim çünkü, tabiki maksat eğlenmek sadece. ve kesinlikle olması şart olan ekipmanlar neler raid kısmı için? tripmaster gerekli diye duydum ama öylemi cidden? ya da başka ne ekipmanlarım olmalı?
    hazır burada tecrübelileri bulmuşken meşgul edeyim dedim
    aracına hiçbirşey olmaz abi rahat ol sen zorlamadığın sürece ama yarış psikolojisi işte 3-2-1 start dediği zaman gaza yükleniyorsun ister istemez ama raid kısmında süreden ziyade yolu hatasız bitirmek önemli ben geçen yıl çok zorladım şanzımanı elime aldım ama 2. olduk 3 gün üstüste egsoz koptu kaynak yerinden başka da birşey olmadı çakıllı kayalı taşlı yollar olduğu için egsoz sallantıya dayanamadı onun dışında tripmaster sanırım veriyorlar bu sene olmasa da sorun yok telefonda uygulama var ordan takip edebilirsin copilotla kesinlikle katıl derim maddi olarak zorlamayacaksa 3 günlük yaşanaası bir tecrübe

Ãœyelik tarihi
    24.Eylül.2017
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracına hiçbirşey olmaz abi rahat ol sen zorlamadığın sürece ama yarış psikolojisi işte 3-2-1 start dediği zaman gaza yükleniyorsun ister istemez ama raid kısmında süreden ziyade yolu hatasız bitirmek önemli ben geçen yıl çok zorladım şanzımanı elime aldım ama 2. olduk 3 gün üstüste egsoz koptu kaynak yerinden başka da birşey olmadı çakıllı kayalı taşlı yollar olduğu için egsoz sallantıya dayanamadı onun dışında tripmaster sanırım veriyorlar bu sene olmasa da sorun yok telefonda uygulama var ordan takip edebilirsin copilotla kesinlikle katıl derim maddi olarak zorlamayacaksa 3 günlük yaşanaası bir tecrübe
    Şanzımanı dağıtacak kadar araca güç biniyorsa ya da sallantıdan egzost kopuyorsa ciddi sıkıntılı parkurlar var sanırım
    Maddiyat olarak yarış giriş ücreti ve yakıt haricinde neler çıkar tam net kestiremiyorum hiç tecrübem olmadığı için. o yüzden zorlarmı zorlamazmı bilemiyorum. ama kayalık olduğu için lastik masrafı da çıkabilir diye tahmin ediyorum. başka birşey varsa aklıma gelmiyor şuan. Ama maddiyattan önce arabayı kırmadan geri gelebilmek önemli benim için, yoksa onun derdi daha büyük olur

Online kaydımı yaptım geçen hafta, ödeme için aradığımda biraz bekleyin dediler. bakalım nasıl olacak.
    Buradan katılmayı düşünen var mı bu sene?

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Şanzımanı dağıtacak kadar araca güç biniyorsa ya da sallantıdan egzost kopuyorsa ciddi sıkıntılı parkurlar var sanırım
    Maddiyat olarak yarış giriş ücreti ve yakıt haricinde neler çıkar tam net kestiremiyorum hiç tecrübem olmadığı için. o yüzden zorlarmı zorlamazmı bilemiyorum. ama kayalık olduğu için lastik masrafı da çıkabilir diye tahmin ediyorum. başka birşey varsa aklıma gelmiyor şuan. Ama maddiyattan önce arabayı kırmadan geri gelebilmek önemli benim için, yoksa onun derdi daha büyük olur

Online kaydımı yaptım geçen hafta, ödeme için aradığımda biraz bekleyin dediler. bakalım nasıl olacak.
    Buradan katılmayı düşünen var mı bu sene?
    heyecan yapmazsan kesinlikle kırmazsın gezi modunda gezeceksin rahat ol bizden çok kişi gelecek kasım ayında yarışan gezen kamp yapan çok olacak

Ãœyelik tarihi
    24.Eylül.2017
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    heyecan yapmazsan kesinlikle kırmazsın gezi modunda gezeceksin rahat ol bizden çok kişi gelecek kasım ayında yarışan gezen kamp yapan çok olacak
    kayıt için ödeme kısmınıda hallettim. sanırım geriye birtek oraya gitmek kalıyor gerçi araca alt koruma falanda istiyorum tedbir olarak. bir iki şey daha var aklımda, onları da halletmem lazım.

Madem buradan da giden çok kişi olacak, istanbuldan hep beraber çıkılsa hoş olabilir. hatta baja anatolia için yeni bir başlık açıp orada gerekli plan program yapılsa nasıl olur?

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    kayıt için ödeme kısmınıda hallettim. sanırım geriye birtek oraya gitmek kalıyor gerçi araca alt koruma falanda istiyorum tedbir olarak. bir iki şey daha var aklımda, onları da halletmem lazım.

Madem buradan da giden çok kişi olacak, istanbuldan hep beraber çıkılsa hoş olabilir. hatta baja anatolia için yeni bir başlık açıp orada gerekli plan program yapılsa nasıl olur?
    http://www.geze-gen.com/showthread.p...-19-kas%C4%B1m