Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ Direksiyon ve Orta Konsol Bakımı / Yenileme

Üye oxsigen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017

ZJ Direksiyon ve Orta Konsol Bakımı / Yenileme

Merhaba forumdaşlar, uzun zamandır aracımda şu iki bölümü temizleyip boyasını felan yenileyip daha parlak temiz görünüme kavuşturmak istiyordum.

Sizinde tavsiyleriniz üzerine nasıl bir malzeme ile yöntem uygulayabilirim? lekeli ve kirli kısımları kırmızı çizgi ile belirledim, nacizane yorumlarınızı bekliyorum.

Konu yanlış yerdeyse moderatör arkadaşların doğru yere taşımasını rica ederim.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    trim parçalarını yenileyen merkezler var nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama bu işaretli parçalar temizlik dışında pek işlem yapılmaz gibi geliyor bana belki kaplama ki o da zor olur. direksiyon hele hiç olmaz tam airbag kısmı anca çıkmasını bulursun onun
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    19.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    ankara ivedik de soft kaplama diye bir dükkan var. cam düğmelerinin yazılarından tutun da direksiyon üzeri yıpranmış yerlere kadar herşeyi yapıyor adamlar ve ben resmen hayran kalıyorum işçiliklerine

kendilerini tanımıyorum ancak ben de kendi aracımı cam düğmeleri ve özellikle bardaklık kısmı için götürüp görüşmeyi düşünüyorum. aldığım yorumlardan paragöz insanlar olmadıklarını biliyorum.

http://www.softkaplama.com/

iletişime geçebilirsiniz.
    95 Grand Cherokee 5.2 Orvis Edition
    56 Porsche 356 widebody
    74 1303 Kafer

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    13.Ocak.2017
    oto döşemecilere direksiyonu boyata bilirsin. Vites ve orta konsolu ben söküp, sprey boya ile boyadım üstüne pasta çektim, tertemiz oldu

Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    Alıntı ercumentaltuncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankara ivedik de soft kaplama diye bir dükkan var. cam düğmelerinin yazılarından tutun da direksiyon üzeri yıpranmış yerlere kadar herşeyi yapıyor adamlar ve ben resmen hayran kalıyorum işçiliklerine

kendilerini tanımıyorum ancak ben de kendi aracımı cam düğmeleri ve özellikle bardaklık kısmı için götürüp görüşmeyi düşünüyorum. aldığım yorumlardan paragöz insanlar olmadıklarını biliyorum.

http://www.softkaplama.com/

iletişime geçebilirsiniz.
    Telefonla konuştum direksiyon deri kaplama dahil gösterdiğim yerler için 500 tl istediler ankaraya gitme ihtimalim var gelirsem uğruyacağımı söyledim.

Alıntı center15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oto döşemecilere direksiyonu boyata bilirsin. Vites ve orta konsolu ben söküp, sprey boya ile boyadım üstüne pasta çektim, tertemiz oldu
    Hangi sprey boyayı kullandınız bende kendim uğraşarak yapmayı istiyorum.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    13.Ocak.2017
    standart siyah parlak sprey boya ile boyadım. vites bölümünü sökmek için tapuzu yukarıya doğru çekiç ile vur. boya kuruyunca çizik giderici pasta ile iyice ovala, zemin pürüzsüz olana kadar.

Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    sanayide oto boyası satan bir dükkandan aldığım ayakakbı boyası gibi bir mat malzeme ile boyadım. sonuç idare eder. ufak bir süngerle boyanınca problem kalmıyor.